Přejít k hlavnímu obsahu

Jaromír Soukup připravil Agátě rande snů: "No s Agátou se nám šlape dobře," napsal

Hvězdný pár nebo dvojice toužící po pozornosti? Ať tak či tak, zájem o duo Soukup Hanychová rozhodně je. Nyní se Agáta pochlubila svým fanouškům a ukázala, jaké ji čekalo rande s tímto magnátem.

Pokud čekáte, že rande se Soukupem je drahá večeře a luxus, kam se člověk podívá, jste na omylu. Agáta Hanychová se pochlubila společným večerem, který strávila se svým milým na šlapadlech, jako kytku dostala jarní cibulku a na večeři měla utopence na pražské Náplavce.  

Fotka ze šlapadel

Tentokrát si fotku na svůj Instagram přidal sám Jaromír Soukup a napsal: "Šlapadlo je druh vodního plavidla, které je poháněno lidskou silou pomocí šlapadel:) No s Agátou Hanychovou se nám šlape dobře :) #love"

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Leoš Mareš rozněžnil fanoušky videem své dcery. "Instamatky" upozorňují, aby se Alex neudusila

Sociální sítě jsou krásné, když spojují lidi a dovolí nám nahlédnout do soukromí lidí, které jsme si oblíbili, ať už se jedná o celebrity nebo kamarády na druhé straně světa. Fanynky Leoše si ovšem nemohly pomoci a v podstatě neustále hodnotí, jestli se Leoš s manželkou Monikou starají dobře o své dítě nebo ne. Co se stalo tentokrát?
svetzeny.cz

O šestnáct let starší partner Agátě prospívá

Agáta už se Soukupem absolvovala i dovolenou ve španělské Marbelle. Do vily dorazila nejen Agáta, ale i její máma Veronika Žilková, sestra Kordula a děti Kryšpín a Mia. Veronika Žilková ze Španělska sdílela jednu fotku za druhou a k jedné společné napsala: "Rodina moje milovaná!!! Děkuju osudu, že ji mám," rozplývala se. Agáta rozdává úsměvy a zdá se, že ji nový vztah prospívá. Uvidíme, zda dvojice ustojí mediální zájem a pověstné Agátiny tři měsíce, po kterých se se svými partnery loučí.   

Zdroj: Instagram