Přejít k hlavnímu obsahu

Leoš Mareš rozněžnil fanoušky videem své dcery. "Instamatky" upozorňují, aby se Alex neudusila

Info ikona
Leoš Mareš

Sociální sítě jsou krásné, když spojují lidi a dovolí nám nahlédnout do soukromí lidí, které jsme si oblíbili, ať už se jedná o celebrity nebo kamarády na druhé straně světa. Fanynky Leoše si ovšem nemohly pomoci a v podstatě neustále hodnotí, jestli se Leoš s manželkou Monikou starají dobře o své dítě nebo ne. Co se stalo tentokrát?

Moderátor Leoš Mareš si otcovství užívá plnými doušky. S fanoušky sdílí fotografie a videa své rozkošné dcery Alex a sledující na jeho Instagramu se pravidelně rozplývají, jak je Alex podobná tatínkovi a jak je krásná. Nejnovější příspěvek ovšem některé dámy malinko "pohoršil" a další si z nich dělají legraci.

Malá Alex a okurka

Leoš Mareš nebyl z pracovních důvodů o víkendu doma a manželka Monika mu poslala sladké video, kde jejich dcera drží v ruce okurku, kterou ochutnává. "Člověk není jedno odpoledne doma a ony si už začnou, mírnix týrnix, jíst okurku," napsal Leoš pod video, které sdílel s fanoušky. Komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat.

"Instamatky" jsou všude

"Instamatky" už je pojem, který se běžně používá na českém internetu. Jedná se o ženy, matky, které kritizují a neustále poukazují na to, jak by se měl člověk lépe o své dítě starat, co by měl, neměl, kdy by to měl a tak dále. Ani u Leoše Mareše neexistuje výjimka. "Riskujete Leoši. Pozor na uvědomělé instamatky," byl jeden z prvních komentářů a další na sebe nenechaly dlouho čekat: "Komentáře o tom, jak se snažíte zabit vlastní dítě za 3...2...1..."

"Já bych se bála. Ale vím, že jednou se s tím začít musí. Moje dítě se jednou dusilo. Vzpomínky jsou to ošklivé," napsala jedna ze sledujících a přidali se dokonce i pánové: "Manželka má výčitky, že malému zkoušela dát rozmixované jablko a mrkev, a to je o 6 dnů starší."

Štěstí, že Leoš na žádné komentáře téměř nereaguje a sledující Leoše tak mohou diskutovat jedině mezi sebou.