Přejít k hlavnímu obsahu

Anketa: Vyberte nejkrásnější šaty Karlových Varů. Úchvatná Sara Sandeva, růžová Čvančarová a svítivá Rolins

Prohlédněte si v galerii úchvatné róby a stylingy celebrit a vyberte s námi tu nejkrásnější. Na červeném koberci se prošly nejen známé průšvihářky jako Radka Třeštíková, ale i krásky, které jsou známé pro svůj vytříbený vkus jako Daniela Peštová nebo Sara Sandeva.

KVIF 2023: Karlovy Vary ožívají! Po vážných problémech dorazila i Jiřina Bohdalová

V první půlce června vyděsila všechny fanoušky i kolegy informace o špatném zdravotním stavu slavné české herečky Jiřiny Bohdalové (92). Vše je zažehnáno, protože herečka právě dorazila do Karlových Varů. Podívejte se, jak jí to sluší.
svetzeny.cz

Karlovy Vary jsou v plném proudu a všichni netrpělivě čekali, v čem se nám předvedou slavné krásky na červeném koberci při samotném zahájení Mezinárodního filmového festivalu 2023.

Galerie plná krásných šatů a velkých jmen

Existují celebrity, které nikdy nešlápnou vedle, pak ty, které se ponaučily z minulých ročníků. Tentokrát se nekonalo žádné faux pas a prezident festivalu Bartoška si tak mohl v poklidu oddechnout.

Čtěte také: Celebrity jako obyčejní lidé. Podívejte se, jak vypadají předtím, než se nachystají na červený koberec ve Varech

Hlasujte a vyberte nejlepší šaty Karlovarského festivalu 2023

Na konci článku najdete anketu, ve které můžete dát hlas tomu, kdo vás uchvátil nejvíc. Ať už si vyberete kohokoli, na letošním ročníku si dali všichni záležet. Zatímco muži mají omezené možnosti, ženy mohou trochu popustit inspiraci a tentokrát je opravdu z čeho vybírat.

Kdo nechybí na Karlovarském festivalu 2023?

 

KVIFF 2023: Jak vypadají celebrity, než se nachystají na červený koberec?

Pozlátku červeného koberce známe všichni. České a světové celebrity se chystají hodiny, šaty řeší měsíce dopředu a konečný výsledek je vždy dechberoucí. Podívejte se ale na slavné osobnosti, jak vypadají, než vkročí na červený koberec.
svetzeny.cz

Na filmovém festivalu nechybí stálice jako je Daniela Peštová s manželem Haberou, Jitka Čvančarová, Hana Vagnerová, Jana Plodková nebo Sara Sandeva s partnerem Jakubem Prachařem. Róbu inspirovanou pivem vynesla Aňa Geislerová, svítivě zelená a tedy nepřehlédnutelná byla Ester Geislerová. Ostatně podívejte se sami, jak to komu slušelo.

Hlasujte a vyberte nejkrásnější šaty
Zdroj článku