Přejít k hlavnímu obsahu

Seriál Ulice: Vanda bojuje s hazardem, František se loučí a na gymnáziu to vře

Mário plánuje svatbu, Gábina bude chtít tu svoji zrušit kvůli tátovu zranění. O zásadních změnách se začne mluvit u Magdy, která se pokusí Ireně Landové otevřít oči ohledně Soni a jejích podrazů. Bohužel se to otočí proti ní. Františka čeká loučení a přesun do Amsterdamu a Vanda pořád bojuje se závislostí na hazardu. Co dalšího se stane v Ulici tento týden?

Velký třesk na gymnáziu

Do prázdninové pauzy ve vysílání Ulice zbývají dva týdny, příběhy seriálových postav začínají vrcholit. Také na gymnáziu vše směřuje k velkému předprázdninovému třesku. Magdě je totiž jasné, jakou hru rozjela Soňa coby zástupkyně ředitelky školy. Jako správná kamarádka se Magda několikrát pokusila Irenu varovat. Ta však Soně stále bezmezně věří. A tak nyní Magda udělá něco, co je už hodně za hranou, aby Ireně dokázala, jak moc se v Soně mýlí. Bohužel se vše obrátí proti ní… Co Magda provede? A jak se jí to vymstí?

Soukromá rozluka

Příští týden by si Gábina a Jirka Herman měli říct u oltáře své ano. Nad jejich svatbou se teď ale znovu začne vznášet velký otazník. Radek Mastný a Milena Pumrová si totiž uspořádají soukromou rozlučku se svobodou, na níž poteče alkohol proudem. Uvolněná Milena začne Radka svádět jako kdysi za mlada, což nezůstane bez odezvy. K jejich velké smůle se to však neobejde ani bez vtipného trapasu a překvapivých zranění… Co se komu stane? A jak se to dotkne právě Gábininy svatby?   

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Jak dobře znáte nekonečný seriál Ulice? Pojďte se otestovat

Jak dobře znáte nekončený seriál televize Nova Ulice? Patříte mezi věrné fanoušky, kteří si o sobě myslí, že je nic nezaskočí? Pojďte si spolu s námi otestovat své znalosti v našem kvízu a ukažte, jak zdatní v tomto seriálu jste. Užijte si zábavu s celou svou rodinou.
svetzeny.cz

Zatěžkávací zkouška

Svatba se již řeší také u Nyklových v bistru. Svérázný Mário jí začíná mít plnou hlavu. Původně si myslel, že s Ájou vyrazí k oltáři v jeho rodném Sokolově. Teď se ale rozhodne radikálně změnit plány kvůli Jirkovi jako oddávajícímu. Má to ovšem malý háček. Mário si chce Jirku nejprve otestovat, a tak si pro něj vymyslí kuriózní zatěžkávací zkoušku… Co je Máriovou podmínkou? Jak se na její splnění bude Jirka tvářit? A co na to řekne Jirkova Martina?

Tony v televizi

Před necelými dvěma měsíci se Tony tajně zúčastnil natáčení televizní soutěže Na lovu. Nyní se jeho díl vysílá v televizi. Tony se to snaží před ostatními zatajit, ale jak na potvoru se vše spikne proti němu. Jako první odhalí jeho tajemství Mára, který se jen utvrdí v tom, že Tony ve studiu naprosto pohořel. Vzápětí se spustí lavina nejrůznějších domněnek a teorií. Zajde to tak daleko, že se mezi Tonyho blízkými začne přetřásat dokonce i plastika intimních partií. Proč? A jak si Tony skutečně vedl v soutěži? To prozradí speciální záběry ze samotné soutěže Na lovu.

Mohlo by se vám líbit

Lucie Vondráčková: S postavou Soni v Ulici je to dobrodružství, někdy mě překvapí. Památné scény teprve přijdou

Lucie Vondráčková má za sebou bohatou hereckou i hudební kariéru a momentálně se již rok objevuje pravidelně na televizních obrazovkách v seriálu Ulice, kde hraje potvoru Soňu. Jak se do role vžila, s čím se ztotožňuje a jak zvládá každodenní natáčení? To vše prozradila v následujícím rozhovoru.
svetzeny.cz

Vandin průšvih

Kdy je ten nejvyšší čas zatáhnout za záchrannou brzdu, aby se člověk nedostal do obřího průšvihu? Vanda, která propadla online hazardu, si ani pořádně neuvědomuje, jak se na ní hraní podepisuje. Zato ostatní vnímají, že se s ní něco děje. A zákonitě se začnou zajímat, oč jde. Hlavně Luďkovi je Vandino chování už natolik podezřelé, že to nenechá jen tak… Co by mělo Vandu varovat, že je opravdu zle? A jak bude svůj malér řešit?    

Oblíbili jste si postavu Soni, kterou hraje Lucie Vondráčková? Přečtete si o herečce a zpěvačce další zajímavosti!

Co se bude dít tento týden v Ulici? Podívejte se do galerie:
Zdroj článku