Přejít k hlavnímu obsahu

Andie MacDowell a další celebrity s šedivými vlasy jsou důkazem, že stáří je krásné

Jane Fonda, Jodie Foster nebo třeba Andie MacDowell se rozhodly, že nebudou bojovat s časem a nebudou své přirozeně šedivé vlasy skrývat pod barvou. Obzvlášť Andie svým novým vzhledem loni vzbudila velký rozruch, jelikož u ní byli fanoušci zvyklí na hnědou hřívu bez jediné šediny. Podívejte se na celebrity, které stárnou s grácií a za své šedivé vlasy se nestydí.

Mohlo by se vám líbit

Lamač dívčích srdcí Hugh Grant se po delší době ukázal na veřejnosti. Vlasy mu zbělely, elegance zůstala

Oblíbený britský herec Hugh Grant, který očaroval srdce ne jedné mladé dívce, se ukázal v romantických Benátkách po boku své ženy. Podívejte se, jak to herci sluší v jeho 62. letech!
svetzeny.cz

Salma Hayek

Této mexické a americké herečce, režisérce a producentce by málokdo hádal její skutečný věk. I když se Salma pochlubila na sociální síti svými šedinami ve svých hustých hnědých vlasech, je jen těžko uvěřitelné, že je herečce 56 let. Fanoušci její nevyretušované fotografie ocenili řadou pochvalných komentářů. Salmě možná v jejím mladistvém vzhledu podporuje fakt, že svoji dceru Valentinu měla až ve 41 letech, kdy sama uvádí, že jí tato událost umožnila být lepším člověkem.

Andie MacDowell

Herečka a modelka Andie MacDowell, kterou si možná pamatujete z filmů Na Hromnice o den více z roku 1993 nebo Čtyři svatby a jeden pohřeb z roku 1994, oslavila letos 64. narozeniny. Přesto vypadá stále báječně, ačkoliv se loni rozhodla pro dramatickou změnu vzhledu. Na 74. ročník filmového festivalu v Cannes dorazila loni s výrazně prošedivělými vlasy. Její rozhodnutí přestat skrývat šediny inspirovalo mnoho žen a sama Andie si s přirozenými vlasy připadá mladší a přirozenější.

Mohlo by se vám líbit

Hvězda 90.let Shania Twain: Kvůli zradě manžela a nejlepší kamarádky už nechtěla žít, potrápily ji i zdravotní potíže

Shania Twain byla v devadesátých letech velkou hvězdou. Na hudební scéně zářila i po přelomu milénia. Pak však jako když utne, po zpěvačce nebylo vidu ani slechu. Stály za tím vleklé zdravotní potíže i peripetie v osobním životě.
svetzeny.cz

Jane Fonda

Herečka, kterou možná znáte ze seriálu Grace a Frankie, měla řadu let obarvené vlasy na blond, dokud se neobjevila v roce 2020 na předávání Oscarů se stříbrnými vlasy. Ačkoliv se nikdo nemůže v jejím věku pozastavit nad stříbrnými tóny vlasů, na svých 84 rozhodně nevypadá a udržuje si fantastický vzhled. Stále se podle svých slov cítí mladě, ačkoliv své tělo prý již nepoznává.

Jodie Foster

Herečka, která proslula svojí rolí ve filmu Mlčení jehňátek z roku 1991, se stejně jako její herecká kolegyně Andie MacDowell objevila na festivalu v Cannes s prameny přírodních šedivých vlasů. I s šedivými vlasy by však málokdo hádal, že herečka oslaví letos v listopadu své 60. narozeniny.

Jamie Lee Curtis

Jamie Lee Curtis je jen o pár let starší než Jodie Foster a o rok mladší než Andie MacDowell, ale nosila šedé vlasy již řadu let před nimi. Přesto jí však šedivý odstín vlasů roky nepřidal, díky krátkému sestřihu a občasnému bílému přelivu si herečka udržuje skvělou vizáž, se kterou vypadá daleko mladší.

Mohlo by se vám líbit

Jaká jsou skutečná jména celebrit, jako jsou Cher, Pink nebo třeba Ashton Kutcher?

Všichni fanoušci je znají pod jejich novými jmény nebo přezdívkami. Ačkoliv je občas zcela zřejmé, že se celebrity s tímto jménem nenarodily, někdy zkrátka bývá jejich skutečné jméno opomíjeno a vypouštěno. Podívejte se na skutečná jména některých celebrit, které byste možná pod jejich skutečnými jmény ani neodhalili.
svetzeny.cz

Helen Mirren

Sedmasedmdesátileté herečce šedivá barva vlasů nijak nevadí, občas do ní přidá pro oživení odstíny blond. K herečce její barva vlasů perfektně ladí a dokresluje její ušlechtilé rysy. Helen je ukázkovým příkladem, jak se dá stárnout s grácií i bez plastických operací nebo zakrývání skutečného věku.

Diane Keaton

Šestasedmdesátiletá americká herečka a zpěvačka Diane Keaton je další celebritou, které byste její věk opravdu nehádali. Je pověstná svou zálibou v mužských oděvech a kloboucích a své vlasy má již delší dobu šedé. Poprvé vystoupila s šedivými vlasy v roce 2014 na Zlatých glóbech, kdy se rozhodla ukončit svoji blonďatou éru.

Zdroj článku