Přejít k hlavnímu obsahu

Jak budou celebrity vypadat ve stáří: Paris Hilton jako diblík, Angelina Jolie si zachová svůj šarm

Info ikona
Paris

Jak budou slavné ženy jednou vypadat ve stáří? Podívejte se na Paris Hilton, která jednou pravděpodobně bude diblíkem či Angelinu Jolie, která by mohla stárnout s grácií a zachovat si svůj šarm. Stejně tak jako Cameron Diaz, která zraje jako víno.

Paris Hilton jako diblík

Paris Hilton nedávno oslavila své 41. narozeniny. Na fotce níže se můžete podívat, jak možná jednou bude vypadat ve stáří. Pokud se tedy nevydá cestou plastických operací a nebude podstupovat omlazující zákroky. Je otázkou, zda bude chtít stárnout s grácií, nebo se z ní stane diblík, který se nikdy s přibývajícími vráskami nesmíří. V současné době však Paris Hilton vypadá naprosto báječně. Dalo by se říct, že na ní zatím nejsou vidět známky stárnutí. Jako dědička miliardového hotelového impéria si dozajista může dovolit tu nejlepší péči. Jaké je tajemství její krásy a mladistvé pleti? Snaží se jíst velmi zdravě, jak je známo, stav naší pokožky je odrazem toho, co jíme. Pokud nepracuje, zásadně se nelíčí, aby pleť nezatěžovala. Nijak se netají tím, že je „posedlá“ péčí o svou pleť. Pravidelně používá pleťové a oční masky.

Krasavec Johnny Depp a jeho honosné sídlo. Prohlédněte si luxusní dům za "pouhých" 40 milionu dolarů

svetzeny.cz

Angelina Jolie si zachová svůj šarm

Angelina Jolie letos v červnu oslaví 47. narozeniny. Vypadá stále naprosto božsky, stejně jako na začátku její kariéry. Je pravděpodobné, že si svůj šarm zachová i v pozdějším věku a bude stárnout s grácií. Zadarmo to však rozhodně není. Angelina Jolie říká, že s péčí o svou pleť začala už jako velmi mladá dívka. Zejména dbala na to, aby svou pokožku ochránila před slunečními paprsky a také používala čistící pleťovou kosmetiku. Vždy se minimálně malovala, aby svou pleť zbytečně nezatěžovala. Odličování před spaním je pro ni samozřejmostí. Stejně tak je tomu v případě péče o pleť, Angelina Jolie má vždy s sebou své oblíbené kosmetické produkty, ráda používá produkty s antioxidanty a AHA kyselinami.

Jenna Bentley popsala své zážitky z proslulého sídla zakladatele a vydavatele časopisu Playboy Hugha Hefnera a jeho exkluzivních večírků

svetzeny.cz

Cameron Diaz to bude stále slušet

Cameron Diaz v srpnu oslaví kulaté 50. narozeniny. Stále vypadá naprosto skvěle. Níže se můžete podívat, jak asi bude vypadat herečka za několik let. Bude jí to stále slušet a zachová si svůj odzbrojující úsměv. Její recept na mladistvý vzhled je zdravý životní styl. Zejména dbá na to, aby měla dostatek spánku a byla odpočatá. Stárnutí není něco, co by jí dělalo vrásky na čele. Kdysi prohlásila: „Mnoho z nás se bojí představy stárnutí – být méně mobilní, mít méně energie a být méně sami sebou. Ale já se na stárnutí dívám takto, stárnout je požehnáním a privilegiem, a pokud položíte základy zdravého životního stylu ve svém mládí, může být vaše stáří dost dobře tím nejlepším obdobím ve vašem životě. Pointou je, že to není o udržení mladistvého vzhledu. Tady nejde o krásu a estetiku našeho těla. Chci, abyste se cítili mladí. Chci, abyste se cítili silní. Za sebe mohu upřímně říci, že se nyní cítím lépe, silnější a schopnější, než když mi bylo dvacet let, protože jsem se o sebe v posledních patnácti letech starala lépe než v prvních dvaceti šesti letech mého života.“

Bella Hadid po letech přiznala plastiku nosu, kterou podstoupila ve 14 letech! Svého rozhodnutí hluboce lituje

svetzeny.cz