Přejít k hlavnímu obsahu

Krasavec Johnny Depp a jeho honosné sídlo. Prohlédněte si luxusní dům za "pouhých" 40 milionu dolarů

Info ikona
Johnny Depp

Johnny Depp (58) s přibývajícím věkem rozhodně nepřichází o své fanynky. Pro mnoho žen je Depp ztělesněním dokonalosti a krásy. Podívejte se, jak si tento oblíbený a trochu záhadný herec žije.

Johnny Depp koupil nemovitost v roce 1995 za 1,8 milionu dolarů. Uvádí se, že areál má 5 domů. Co můžeme potvrdit, je velikost hlavní budovy. Je to neuvěřitelných 7 430 čtverečních stop. Dům má typický gotický vzhled hradu, což není překvapivé. Tím je Depp známý! Dům má 8 ložnic, 10 koupelen a odhaduje se, že má nyní hodnotu minimálně 19 milionů dolarů.

Panství, která snad nikdy nekončí

Domovy Johnnyho Deppa nejsou nic jiného než výstřední extravagance. Jako třídní herec experimentuje se svým řemeslem stejně jako se svými vlastnostmi. Panství zahrnuje hlavní dům, šest chat pro hosty (z nichž jedna je přestavěná kaple) a restauraci. Celkem je zde v hlavním domě 15 ložnic a 14 koupelen. Má také dva bazény a malířský ateliér, který je podle Deppových slov jeho oblíbeným pokojem. Depp investoval asi 11 milionů dolarů do obnovy svých budov z 18. století.

 

Nechybí luxus, ale ani bizarní tunel

Dům Johnnyho Deppa v Hollywoodu je abstraktním spojením pěti sídel. Zde herec většinou tráví dny. Herec za všechny tyto domy utratil asi 19 milionů dolarů. Zprávy také naznačovaly, že Johnny vytvořil pod povrchem tunel, který by spojil všechny domy s jeho hlavním domem, kde většinou pobývá. Tyto domy celkem pokrývají plochu kolem 7 430 čtverečních stop.

Zajímavost: Předpokládá se, že všech těchto 5 domů má dohromady asi 35 až 40 ložnic a někde kolem 40 až 50 koupelen.

Info ikona
Johnny Depp

Vlastní Johnny Depp ostrov?

Ano, ano, má ostrov na Bahamách. Ostrov se jmenuje „Little Hall's Pond Cay“ a má rozlohu 45 akrů a má 6 pláží, které Depp pojmenoval Paradis, Lily Rose, Jack, Brando a Gonzo. Návštěvníci ostrovů mohou očekávat, že na ně čeká bujná vegetace, nádherný bílý písek a křišťálově čistá voda.

Nedaleko ostrova je dokonce místo pro potápění, které Depp nazývá „Heath's place“ po zesnulém herci Heathu Ledgerovi. Ostrov je od roku 2004 Deppovým soukromým kouskem ráje, ale nedávno byl uveden do prodeje, protože se v tuto chvíli snaží "zmenšit" svůj majetek. Nakonec se rozhodl důvěřovat svému účetnímu, který mu poradil, že musí být trochu skromnější.

Soukromá jachta už je pryč

Účetní na něj také tlačili, aby se zbavil své jachty za 18 milionů dolarů, a tak ji prodal JK Rowlingové! Tento prodej také zahrnoval měsíční údržbu ve výši 350 000 $. JK Rowlingová údajně dala jachtu k prodeji pouhých osm měsíců poté, co ji koupila. Byla prodána v červenci 2017.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.