Přejít k hlavnímu obsahu

Tomáš Třeštík poprvé promluvil o vztahu s Evou Decastelo. Jeho slova vás dojmou

Eva Decastelo (44) a Tomáš Třeštík (44) jsou již nějaký ten pátek novým párem českého showbyznysu. Ovšem nikde se neukazovali a odmítali o rozhovory či vyjádření ohledně jejich vztahu. Pravidlo porušil Tomáš a úchvatná Eva Decastelo se může dmout pýchou.

Není divu, že krásná a charismatická Eva Decastelo uhranula slavného fotografa Tomáše Třeštíka. O jejich vztahu si šeptali vrabci na střeše už pěkných pár měsíců, ovšem dvojice se společně neukazovala a prvním velkým krokem byly fotografie na sociálních sítích.

První společná akce s novináři

Eva Decastelo je pravá kamarádka a na křest kalendáře Báry Mottlové dorazila po boku fotografa Tomáše Třeštíka a vůbec poprvé se tak dvojice ukázala před objektivy novinářů. Dvojice byla jako zamilované hrdličky a nešetřili doteky ani úsměvy.

Mohlo by se vám líbit

Legendární Herkules po 27 letech: Herec Kevin Sorbo si sáhl na dno. Mrtvice, obtěžování, ale i velká sláva

Hlavní hrdina Kevin Sorbo začínal jako průměrný herec, ale jeho kariéra po kultovním filmu i seriálu Herkules rychle odstartovala. Díky roli se nejen světově proslavil, ale našel i svoji životní lásku. Jak dnes vypadá herec ve svých 64 letech a kdo ho údajně obtěžoval?
svetzeny.cz

Vyznání Tomáše Třeštíka

Profesionální fotograf si na emocionální výlevy nepotrpí, ovšem tentokrát udělal výjimku a na adresu Evy Decastelo pronesl krásná slova, která by potěšila každou ženu. „Díky za ten klid, kterej jsem díky Tobě konečně našel...napsal ke společné fotografii. Eva jeho slova opětovala. „Tome, já děkuji,“ doplnila k fotografii herečka a moderátorka.

Ex manželka Tomáše Třeštíka, Radka Třeštíková, si dnes Instagram smazala, a tak se můžou fanoušci pouze dohadovat, zda je to náhoda, nebo ne. Novému páru to moc sluší a štěstí a láska kolem nich by se dala krájet!

Zdroj článku