Přejít k hlavnímu obsahu

Poznáte dětskou hvězdu ze seriálu Dva a půl chlapa? Zub času a kila navíc se na něm neblaze podepsaly

Angus T. Jones, dětská hvězda slavného seriálu Dva a půl chlapa, prošel v posledních letech neuvěřitelnou transformací. Už dávno není roztomilým a vtipným chlapečkem, kterého si lidé v seriálu tak oblíbili. Podívejte se, jak se herec v průběhu let změnil.

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Poznáte nejslavnější seriály 90. let podle fotografií? Otestujte svoje znalosti

90. léta byla érou nezapomenutelných televizních seriálů, které dodnes zůstávají kultovními ikonami. Staňte se součástí úžasného kvízového dobrodružství, které vás zavede do světa seriálů jako nikdy předtím! Od klasických sitcomů po napínavé dramatické série, tato výzva vám umožní prozkoumat širokou škálu žánrů a odhalit, kolik slavných seriálů opravdu znáte. Zvládnete tento kvíz bez chyby?
svetzeny.cz

Hercem od malička

Angus se narodil se 8. října 1993 v Austinu v Texasu a od už mládí bylo zřejmé, že má výjimečný talent pro hereckou profesi. Angus vyrůstal v kreativní rodině, kde se věnoval nejen herectví, ale také hudbě. Angusova kariéra začala již v útlém věku, kdy si v pouhých pěti letech zahrál v dramatické komedii Milionář a objevil se také v několika televizních reklamách. V roce 2001 si zahrál ve dilmech Večeře u přátel a Flek. Nicméně skutečným průlomem se pro něj stal rok 2003, kdy se připojil k obsazení seriálu Dva a půl chlapa, kde ztvárnil postavu Jakea Harpera, synovce hlavního protagonisty Charlieho Harpera, kterého hrál slavný herec Charlie Sheen. Angusova přirozenost a schopnost vžít se do komických situací mu rychle získala obrovskou popularitu a ocenění kritiky.

Mohlo by se vám líbit

Svůdná Megan Fox má nový účes! Fanouškům se ukázala jako zrzka a nezapomněla sdílel i napěchovaný dekolt

Megan Fox (37) patří už nějaký ten pátek mezi nejkrásnější herečky světa. V posledních letech ovšem patří spíš z influencerkám na Instagramu, než k dobře hodnoceným herečkám. Po provalení nevěry si smazal Instagram a zmizela ze světa. Nyní je zpátky!
svetzeny.cz

Kvůli víře opustil filmový svět

Po úspěchu v seriálu Dva a půl chlapa začal Angus získávat další zajímavé role ve filmu i televizi. Jeho talent a výrazná osobnost mu umožnily stát se jedním z nejžádanějších mladých herců své generace. Nicméně v průběhu času Angus překvapil svět svou nečekanou transformací, kdy přibral hodně na váze a zcela proměnil svůj obličej. Nechal si narůst plnovous a dlouhé vlasy. Jeho nový vzhled přitáhl pozornost médií a fanoušků, kteří ho na první pohled jen stěží poznali.

Angusova proměna však vyjadřovala i jeho osobní růst a dospělost. Během 9. série Dva a půl chlapa se z jeho postavy stal adolescent, který je promiskuitní a užívá marihuanu. V březnu roku 2012 Angus veřejně vystoupil s prohlášením, že mu tyto změny postavy nejsou příjemné a po vstupu do církve Adventistů sedmého dne seriál dokonce kritizoval a označoval ho jako „špinavost“, která odporuje jeho morálním hodnotám. Po 10. sérii seriál opustil a více se zaměřil na svou duchovní stránku života. Jeho náboženské přesvědčení se stalo důležitou součástí jeho existence a rozhodl se věnovat čas své víře.

Začal studovat a věnovat se obchodu

Ačkoliv církev poté opustil, herecký svět ho již nelákal. Začal navštěvovat kurzy na University of Colorado Boulder a v roce 2016 přijal manažerskou pozici v produkční společnosti Tonite. Letos oslaví herec 30. narozeniny, snaží se držet stranou od médií a věnuje se své obchodní kariéře.

Proměna Anguse T. Jonese
Zdroj článku