Přejít k hlavnímu obsahu

Poznáte dětskou hvězdu ze seriálu Dva a půl chlapa? Zub času a kila navíc se na něm neblaze podepsaly

Info ikona
Dva a půl chlapa

Angus T. Jones, dětská hvězda slavného seriálu Dva a půl chlapa, prošel v posledních letech neuvěřitelnou transformací. Už dávno není roztomilým a vtipným chlapečkem, kterého si lidé v seriálu tak oblíbili. Podívejte se, jak se herec v průběhu let změnil.

Kvíz: Poznáte nejslavnější seriály 90. let podle fotografií? Otestujte svoje znalosti

svetzeny.cz

Hercem od malička

Angus se narodil se 8. října 1993 v Austinu v Texasu a od už mládí bylo zřejmé, že má výjimečný talent pro hereckou profesi. Angus vyrůstal v kreativní rodině, kde se věnoval nejen herectví, ale také hudbě. Angusova kariéra začala již v útlém věku, kdy si v pouhých pěti letech zahrál v dramatické komedii Milionář a objevil se také v několika televizních reklamách. V roce 2001 si zahrál ve dilmech Večeře u přátel a Flek. Nicméně skutečným průlomem se pro něj stal rok 2003, kdy se připojil k obsazení seriálu Dva a půl chlapa, kde ztvárnil postavu Jakea Harpera, synovce hlavního protagonisty Charlieho Harpera, kterého hrál slavný herec Charlie Sheen. Angusova přirozenost a schopnost vžít se do komických situací mu rychle získala obrovskou popularitu a ocenění kritiky.

Svůdná Megan Fox má nový účes! Fanouškům se ukázala jako zrzka a nezapomněla sdílel i napěchovaný dekolt

svetzeny.cz

Kvůli víře opustil filmový svět

Po úspěchu v seriálu Dva a půl chlapa začal Angus získávat další zajímavé role ve filmu i televizi. Jeho talent a výrazná osobnost mu umožnily stát se jedním z nejžádanějších mladých herců své generace. Nicméně v průběhu času Angus překvapil svět svou nečekanou transformací, kdy přibral hodně na váze a zcela proměnil svůj obličej. Nechal si narůst plnovous a dlouhé vlasy. Jeho nový vzhled přitáhl pozornost médií a fanoušků, kteří ho na první pohled jen stěží poznali.

Angusova proměna však vyjadřovala i jeho osobní růst a dospělost. Během 9. série Dva a půl chlapa se z jeho postavy stal adolescent, který je promiskuitní a užívá marihuanu. V březnu roku 2012 Angus veřejně vystoupil s prohlášením, že mu tyto změny postavy nejsou příjemné a po vstupu do církve Adventistů sedmého dne seriál dokonce kritizoval a označoval ho jako „špinavost“, která odporuje jeho morálním hodnotám. Po 10. sérii seriál opustil a více se zaměřil na svou duchovní stránku života. Jeho náboženské přesvědčení se stalo důležitou součástí jeho existence a rozhodl se věnovat čas své víře.

Začal studovat a věnovat se obchodu

Ačkoliv církev poté opustil, herecký svět ho již nelákal. Začal navštěvovat kurzy na University of Colorado Boulder a v roce 2016 přijal manažerskou pozici v produkční společnosti Tonite. Letos oslaví herec 30. narozeniny, snaží se držet stranou od médií a věnuje se své obchodní kariéře.

Zdroj článku