Přejít k hlavnímu obsahu

Galerie: Xena měla původně zemřít už v Herkulovi. Jak žije její představitelka dnes a jak se v průběhu let změnila?

Info ikona
Xena

Je to až neuvěřitelné, že již uplynulo 28 let od doby, kdy se poprvé na televizních obrazovkách objevila neohrožená válečnická princezna Xena. Její postava přitom měla zemřít již v seriálu Herkules, ale diváci si ji natolik zamilovali, že se televizní studio rozhodlo vytvořit její vlastní seriál. A tak se zrodil seriál Xena, jehož hlavní představitelka Lucy Lawless se proslavila a získala mnoho dalších významných rolí. Prohlédněte si, jak se herečka měnila v průběhu let a zjistěte, čemu se nyní věnuje.

Dětská herecká hvězda Amanda Bynes: Zářnou kariéru vystřídaly drogy, léčebna i zbavení svéprávnosti

Vzpomínáte si na sladkou a sympatickou dívku, která na přelomu 90. let zářila v Hollywoodských romantických komediích? Amanda Bynes tehdy byla na vrcholu slávy. Miláček Ameriky ale pozornost veřejnosti a médií dlouho nevydržela. Jak dnes vypadá?
svetzeny.cz

Xena měla zemřít už v Herkulovi

Herečka Lucy Lawless se poprvé objevila jako obávaná princezna válečnice Xena v televizním seriálu Herkules, který se začal vysílat od roku 1995. Její postava měla na konci epizody zemřít, ale kritici a diváci si ji natolik zamilovali, že se tvůrci seriálu rozhodli pro její vlastní spin-off seriál. A tak získala Lucy svůj vlastní seriál Xena, který se vysílal od roku 1995 do roku 2001 a měl 134 epizod. Lucy Lawless byla ve své roli velmi přesvědčivá, jelikož výborně zachází s mečem, ovládá bojová umění a miluje jízdu na koni. Seriál Xena jí však nepřinesl jen úspěch a slávu. Sblížila se a později provdala za producenta seriálu Xena, Roberta Taperta, se kterým má dvě děti.

Z proměny Madonny zůstává rozum stát: Z krásné zpěvačky je zrůda

Zpěvačka Madonna (64) se mění každým rokem a zatímco ostatní pomalu stárnou, ona mládne před očima a co víc, mění se v úplně jinou osobu. Její nejnovější vzhled vyděsil fanoušky a zdá se, že Madonna je novým odstrašujícím případem, jak se nenechat pohltit plastickými operacemi. Jak zpěvačka nyní vypadá?
svetzeny.cz

Nezůstala u jedné role

Xenou její herecké úspěchy neskončily. Od poslední epizody pořadu, která byla odvysílaná v roce 2001, je Lucy Lawless neustále zaneprázdněna. Hrála v mnoha televizních pořadech, např. v seriálu Battlestar Galactica, který se vysílal od roku 2004 do roku 2009, v úspěšném seriálu Spartakus z let 2010-2013, v seriálu Odbor městské zeleně z let 2009-2015 nebo v seriálu Ash vs Evil Dead z let 2015-2018. V současnosti se věnuje natáčení seriálu Vražda je můj život. Splnila si také své hudební sny, kdy se objevila v divadelních inscenacích jako  Gentlemen Prefer Blondes  nebo Chicago. Ostatně svůj pěvecký talent ukázala již v seriálu Xena, kde v jedné epizodě všichni zpívali a v případě Xeny šlo opravdu o herečky hlas. Během let také několikrát změnila svoji image, kdy se od černých vlasů dostala až po platinové a nutno říct, že jí všechny proměny velice slušely. O tom se ostatně můžete přesvědčit v naší galerii.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Lucy Lawless v průběhu let
Zdroj článku