Přejít k hlavnímu obsahu

Motivace od hollywoodských hvězd: Z některých vám spadne brada

Info ikona
Show Oprah Winfrey

Hledáte inspiraci nebo jste jen stále nedosáhla vytoužených úspěchů? Zkuste na to jít jinak. Možná vám chybí špetka té správné motivace. A kde jinde ji hledat než u známých hollywoodských celebrit.

Inspirujte se lidmi, kteří vědí, jaké to je být slavný a úspěšný. Přesto jim nechybí pokora a nejsou namyšlení. Pamatují totiž stále na své začátky a na nesnadná období, kterými si stejně jako ostatní museli projít. Podobně jako jiní lidé mají i hvězdy své další nesplněné sny a touhy, které se snaží si splnit. Navíc vědí, že nic není zadarmo a i na úspěchu a slávě je třeba neustále tvrdě pracovat. Jaká hesla jim k tomu pomáhají?

Motivujte se

Není nic lepšího, než správná a dostatečná motivace, která podpoří sílu a vůli. A to vědí i miliardáři. Oprah Winfrey, Justin Timberlake nebo Will Smith či Demi Lovato. Nejen tito slavní lidé mají oblíbené citáty, kterými se řídí na cestě za štěstím. Zjistěte, jak se motivují a najděte novou inspiraci a energii na nové výzvy.

Will Smith

Slavný Will Smith zůstává i přes své výrazné úspěchy skromný. Když zrovna přemýšlí o svých úspěších a o tom, jak jich vlastně dosáhnul, řídí se větou, která říká, že slibné budoucnosti může dosáhnout každý. Herec ve svém citátu zdůrazňuje, že poštěstit se může opravdu každému, kdo tomu uvěří: „Velikost není tato úžasná, esoterická, nepolapitelná, božská vlastnost, kterou kdy okusí jen výjimeční z nás. Je to něco, co skutečně existuje v každém z nás. Je to velmi jednoduché. Tomu věřím a jsem ochoten pro to zemřít," řekl oblíbený komediální herec Will Smith o tom, co si myslí nejen o cestě za bohatstvím a slávou.

Monica Bellucci a tajemství její krásy: Nepomáhá si plastikou ani dietami, být štíhlá a atraktivní jako ona skoro nic nestojí

svetzeny.cz

Oprah Winfrey

Také úspěšná moderátorka Oprah Winfrey má své vlastní motto, které jí dobře slouží i pro případ neúspěchu. Právě z něj totiž oblíbená televizní bavička a herečka rozhodně strach nemá. „Neúspěch je skvělý učitel, a pokud jste mu otevřeni, každá chyba má co nabídnout,“ radí známá moderátorka, která je považována za nejbohatší Afroameričanku 20. století, a navíc také za největší americkou filantropku.

Michelle Obama

Bývalá první dáma Spojených států amerických a zároveň manželka bývalého amerického prezidenta Baracka Obamy, Michelle Obama je první Afroameričankou na světě v této roli. Zůstává však skromná a z negativních názorů druhých si nic nedělá. Právě tato vlastnost z ní dělá silnou a úspěšnou dámu, která si je vědomá svých hodnot. Inspiruje tak miliony lidí na celém světě. „Jednou z lekcí, kterou jsem se naučila během dospívání, byl fakt, že se vyplatí zůstat za všech okolností věrná sama sobě a nikdy se nenechat odvádět od svých cílů tím, co říká někdo jiný. A tak když slyším o negativních a falešných útocích, opravdu do nich neinvestuji žádnou energii, protože vím, kdo jsem,“ přiznává bývalá první dáma Michelle Obama.

Celebrity bez make-upu: Lady Gaga je k nepoznání, Celine Dion zná elixír mládí

svetzeny.cz

Beyoncé

Známá zpěvačka Beyoncé se, ačkoliv to může být jakkoliv neuvěřitelné, čas od času cítí stejně jako my ostatní. Musí se potýkat s potížemi i negativními emocemi. Dokazuje tak, že je také jenom člověk. Na rozdíl od mnohých ale i se svými zlými pocity umí správně pracovat, takže jí vedou na cestě k úspěchu.

„Kdykoli se cítím špatně, používám ten pocit, aby mě motivoval k tvrdší práci. Jen si jednoho dne dovolím litovat sebe sama. Když se necítím nejlépe, ptám se sám sebe: ‚Co s tím uděláš?‘ Negativitu využívám k tomu, abych ji podnítila k přeměně v lepší já,“ říká slavná kráska a motivuje také ostatní: „Pevně ​​věřím, že když budeš tvrdě pracovat, ať chceš cokoli, přijde to k tobě. Vím, že se to snadněji řekne, než udělá, ale snaž se," radí úspěšná Beyoncé.

Justin Timberlake

Herec a zpěvák Justin Timberlake má své osvědčené metody na cestě ke štěstí. A ty mu, jak je vidět, opravdu vycházejí. „Pokud ze sebe vydáte 150 procent, pak můžete vždy očekávat 100 procent zpět. To mi vždycky říkali jako dítěti a zatím mi to fungovalo!,“ potvrzuje ověřené rady oblíbený Justin Timberlake.

Úchvatná herečka Sofia Vergara se ukázala v leopardích plavkách. Tahle kráska za pár týdnů oslaví padesát!

svetzeny.cz

Kanye West

Také manžel Kim Kardashian, známý jako rapper Ye, má jasnou představu o tom, čeho si přeje dosáhnout. Rozhodně si do své cesty za úspěchem nenechá nikým mluvit. A právě to radí i ostatním. „Odmítám přijmout cizí představy o mém štěstí. Jako by existovala jedna standardní velikost pro štěstí,“ má jasno ve svých plánech slavný rapper a hudebník Kanye West.

Demi Lovato

Demi Lovato si kdysi prošla opravdovými životními zkouškami. Ve svých vyjádřeních tak mluví ke svým fanouškům z vlastní zkušenosti. „Vaše nedokonalosti vás dělají krásnými, dělají vás tím, kým jste. Takže buďte sami sebou, milujte se takoví, jací jste, a pokračujte v tom.“ Demi zde bezpochyby mluví i o svých předchozích nepříjemných zážitcích. Ví se, že si prošla hodně bolestivými a náročnými životními etapami, od závislosti po sebepoškozování, ale všechno zvládla. Její uzdravení ale díky tomu teď může být inspirací i pro vás. A to bez ohledu na to, čím si zrovna procházíte.

Zdroje: everydaypower.com, more.com, livingly.com, instagram