Přejít k hlavnímu obsahu

Video: Will Smith na udílení Oscarů vlepil facku Chrisi Rockovi, který pronesl vtip o vlasech jeho ženy

Will Smith vystoupil na pódium při předávání Oscarů, aby praštil Chrise Rocka poté, co komik zavtipkoval o vlasech Jady Pinkett Smithové. Jak reagoval komik?

Komik Chris Rock vypadal ohromeně na předávání Oscarů 2022 poté, co za ní na podium napochodoval Will Smith a dal komikovi pořádnou facku. K incidentu došlo poté, co Rock, který uváděl cenu za nejlepší dokument, vtipkoval o Smithově ženě Jadě, která seděla v publiku. 

Prvně zábava, potom trable

Will Smith (53) se nejprve smál ze svého místa, zatímco Jada (50) moc nadšeně nevypadala a bylo vidět, že jí vtípek o vlasech dotkl. Smith, který se na ceremoniálu ucházel o cenu nejlepšího herce (kterou mimochodem získal), pak najednou napochodoval na pódium a praštil Rocka. 

‚‚Ach, páni,’’ řekl zdánlivě zaskočený Rock, když se Smith vracel na své místo. ‚‚Neber si jméno mé ženy do svý z*kurvený pusy!’’ zakřičel Smith na pódium na Rocka poté, co se znovu posadil. ‚‚Páni, kámo, to byl vtip," řekl Rock, na což Smith znovu odpověděl: ‚‚Neber si jméno mé ženy do svý z*kurvený pusy!’’

Rock se s hrobovým tichem v sále vypořádal po svém a odpověděl: ‚‚To byla...největší noc v historii televize!," a předal cenu.

Video trhá rekordy!

Video jen do dnešního rána vidělo téměř 20 milionů lidí a nutno podotknout, že někteří fanoušci si myslí, že šlo jen o způsob, jak upoutat na letošní Oscary, jelikož zájem o sledování galavečera se silně snižuje. 

Video zde:

Watch the uncensored moment Will Smith smacks Chris Rock on stage at the Oscars, drops F-bomb

Best actor nominee Will Smith appeared to smack presenter Chris Rock in the face with an open hand and shouted a vulgarity at the comedian for making a joke ...
youtube.com

Onemocnění, které Jadu sebralo

V roce 2018 se Jada Pinkett Smithová, která trpí autoimunitní poruchou alopecií (která napadá vlasové folikuly, což vede k plešatosti a vypadávání vlasů), během epizody své show Red TableTalk otevřela a popsala své „problémy s vypadáváním vlasů“: ‚‚Bylo to děsivé, když to poprvé začalo. Jednoho dne jsem byla ve sprše a v rukou jsem měla jen hrstky vlasů a řekla jsem si: "Pane bože, já jsem plešata?’’

Nakonec však našla léčbu, která některé vypadávání vlasů zastavila. ‚‚Dostávám malé steroidní injekce a zdá se, že pomáhají, ale neléčí. Takže sice pomáhají, ale jsem otevřená i jiným nápadům,’’ uvedla dříve hvězda ve videu.

zdroj: People.com, NY news, CNN

Budete překvapeni: Britney Spears se ukázala bez make-upu a fanoušci ji za to milují

Pop ikona se podělila o to, proč zvažuje, že se zbaví všech produktů kromě jednoho. Podívejte se na selfie, kde jí to neuvěřitelně sluší!
svetzeny.cz