Přejít k hlavnímu obsahu

Video: Will Smith na udílení Oscarů vlepil facku Chrisi Rockovi, který pronesl vtip o vlasech jeho ženy

Info ikona
Will Smith

Will Smith vystoupil na pódium při předávání Oscarů, aby praštil Chrise Rocka poté, co komik zavtipkoval o vlasech Jady Pinkett Smithové. Jak reagoval komik?

Komik Chris Rock vypadal ohromeně na předávání Oscarů 2022 poté, co za ní na podium napochodoval Will Smith a dal komikovi pořádnou facku. K incidentu došlo poté, co Rock, který uváděl cenu za nejlepší dokument, vtipkoval o Smithově ženě Jadě, která seděla v publiku. 

Prvně zábava, potom trable

Will Smith (53) se nejprve smál ze svého místa, zatímco Jada (50) moc nadšeně nevypadala a bylo vidět, že jí vtípek o vlasech dotkl. Smith, který se na ceremoniálu ucházel o cenu nejlepšího herce (kterou mimochodem získal), pak najednou napochodoval na pódium a praštil Rocka. 

‚‚Ach, páni,’’ řekl zdánlivě zaskočený Rock, když se Smith vracel na své místo. ‚‚Neber si jméno mé ženy do svý z*kurvený pusy!’’ zakřičel Smith na pódium na Rocka poté, co se znovu posadil. ‚‚Páni, kámo, to byl vtip," řekl Rock, na což Smith znovu odpověděl: ‚‚Neber si jméno mé ženy do svý z*kurvený pusy!’’

Rock se s hrobovým tichem v sále vypořádal po svém a odpověděl: ‚‚To byla...největší noc v historii televize!," a předal cenu.

Video trhá rekordy!

Video jen do dnešního rána vidělo téměř 20 milionů lidí a nutno podotknout, že někteří fanoušci si myslí, že šlo jen o způsob, jak upoutat na letošní Oscary, jelikož zájem o sledování galavečera se silně snižuje. 

Video zde:

Onemocnění, které Jadu sebralo

V roce 2018 se Jada Pinkett Smithová, která trpí autoimunitní poruchou alopecií (která napadá vlasové folikuly, což vede k plešatosti a vypadávání vlasů), během epizody své show Red TableTalk otevřela a popsala své „problémy s vypadáváním vlasů“: ‚‚Bylo to děsivé, když to poprvé začalo. Jednoho dne jsem byla ve sprše a v rukou jsem měla jen hrstky vlasů a řekla jsem si: "Pane bože, já jsem plešata?’’

Nakonec však našla léčbu, která některé vypadávání vlasů zastavila. ‚‚Dostávám malé steroidní injekce a zdá se, že pomáhají, ale neléčí. Takže sice pomáhají, ale jsem otevřená i jiným nápadům,’’ uvedla dříve hvězda ve videu.

zdroj: People.com, NY news, CNN

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.