Přejít k hlavnímu obsahu

Úlety slavných, ze kterých omylem vzešly děti: Radek John tajil své dítě sedm let, dcera Karla Šípa ukončila dobrovolně život

Tito slavní muži jsou známí, úspěšní a vždy měli dostatek obdivovatelek. A co mají ještě společného? Děti, o kterých jejich oficiální partnerky neměly dlouho tušení. Skrýt nevěru je těžké, obzvlášť, když jste veřejně známou osobností. Kdo tedy přivítal na světě potomka z utajeného vztahu?

Nevěra není nic, co bychom měli obdivovat, ale musíme být realističtí. Vždy existovala, existuje a pravděpodobně vždy bude. S ní souvisí i nezávazné vztahy a krátkodobé aféry, které však mohou snadno přerůst v trvalý vztah. Nevěra je pro mnohé určitým útěkem ze vztahu, ve kterém nejsou spokojeni, adrenalinem, nebo zkrátka splněním nenaplněných přání. Když si ale člověk nedává pozor, může nevěra nejen prasknout, ale dokonce z ní může vzejít něco, co nejspíš někdo, kdo je nevěrný, nechce. A tím je potomek.

Osudová láska Dvořáka a Munzarové: Zničil herecké manželství démon alkohol nebo pohledný kolega, pro něhož zahořelo Barbory srdce?

Pokračovatelka hereckého rodu Barbora Munzarová (52) a všemi oblíbený Jiří Dvořák (57) tvořili pár jako ze žurnálu. Do šťastného manželství se narodila dcera Anička a vše vypadalo zalité sluncem. Když partneři veřejně oznámili rozchod, kupodivu se nikdo moc nedivil. Vrabci na střeše si už nějakou dobu špitali o náklonnosti herečky ke kolegovi. Podle jiných informaci mohl za rozvod Jiřího až příliš kladný vztah k alkoholu a bujarým večírkům.
svetzeny.cz

Filip Renč “ujel” ve Špindlu

Psal se rok 2000 a ve Špindlerově Mlýně se režisér Filip Renč, známý svou bouřlivou povahou, poznal s mladou servírkou. Původně to měla být pouze jedna bezvýznamná noc, ale nakonec to pro něj znamenalo životní změnu - zhruba po devíti měsících se stal otcem, což nikdo, a především samotný Renč, nečekal. Nejprve nechtěl věřit tomu, že je malá Natálie opravdu jeho dcerou, ovšem testy DNA jeho otcovství potvrdily. K této neplánované situaci se režisér postavil čelem. Nejenže platil alimenty, která je dnes již dospělá, ale také se s ní pravidelně setkával a vybudoval si s ní dobrý vztah. Nyní je ženatý s herečkou Marií, dříve Kružíkovou, se kterou má dceru Sofii.

 

Jan Kraus dostal o Vánocích nečekané překvapení

Oblíbený český herec Jan Kraus obdržel jednou o Vánocích nečekaný dopis. Psal mu tehdy pětadvacetiletý Marek, tvrdící, že je jeho syn, a jako důkaz přiložil své fotografie. Moderátor zpočátku nechtěl uvěřit tomu, že by před lety (ještě jako svobodný) nevědomky zplodil dítě, ale celá jeho rodina se smála podobnosti mezi nimi a mladíkem na fotce, která byla naprosto očividná. Testy DNA následně potvrdily to, co bylo z fotografií naprosto zjevné, tedy, že je Marek opravdu Krausův syn. Bral jsem to tak, že to musím konečně vyřešit. Lidi mě otravovali skoro denně. Viděli to, co teď vidí bratři. Nejen tu podobu, ale i chování, dikci, tón hlasu. Slyšel jsem to čím dál častěji, tak jsem se rozhodl, že musím zjistit pravdu. Matka byla dost proti, když jsem s pátráním začal,“ řekl Marek v rozhovoru pro Magazín DNES. Syna, o kterém Kraus dlouhou dobu nevěděl, přijali všichni členové rodiny s naprostým klidem.

 

Hvězdné manýry českých hereček: Dyková si diktuje, jaké chce fotky, nenaladěná Chýlková dává najevo svou povýšenost

Patří k oblíbeným herečkám našeho filmového rybníčku. Na televizních obrazovkách působí Ivana Chýlková (60) jako žena do nepohody a její dialogy vás rozesmějí. V reálu ale dokáže být pěkně nepříjemná. Totéž platí i o Tatianě Dykové (45), která nejspíš snědla všechnu moudrost světa. Jakmile není po jejím, dokáže herečka svému okolí pěkně zatopit pod kotlem.
svetzeny.cz

Dcera Karla Šípa spáchala sebevraždu

Bavič a moderátor, kterého zná celé Česko, Karel Šíp, se zdá být jako spořádaný a spokojený muž. I on má ale své tajemství, které je velmi bolestivé. S jeho exmanželkou Marcelou Holanovou má syna Karla, se současnou manželkou Ivou Šípovou zplodil syna Jana. Ovšem, v roce 1981 na svět přišla ještě dcera Hana, která byla zplozena při jednorázovém úletu Šípa. I když o otcovství Šíp věděl a na dceru řádně platil alimenty, nikdy se s ní nestýkal a její existenci dlouhou dobu tajil. Vše ale vyšlo na povrch v roce 2003, kdy Hanka spáchala sebevraždu vyskočením z okna z devátého patra.

 

Radek John tajil nemanželskou dceru sedm let

Novinář Radek John a herečka Zlata Adamovská byli po mnoho let vnímáni jako dokonalý pár a jejich manželství trvalo více, než 20 let. Avšak v roce 2010 se náhle provalila Johnova nevěra a především existence tehdy šestileté nemanželské dcery, kterou tajil nejen před veřejností, ale i před svou oficiální rodinou. Na Johnovu nevěru přitom tehdy přišla média, když vystopovala, že po autonehodě, kterou John prožil a zavolal si náhradní vůz, začal ze svého auta přemisťovat i dětskou autosedačku. To bylo veřejnosti zvláštní, jelikož měl v té době již dospívající děti - Petra a Báru. Vše vyšlo na povrch až ve chvíli, kdy média začala pátrat. John žil téměř sedm let dvojí život. Šok, který Adamovská prožila, byl obrovský, a není se tedy čemu divit, že se rozhodla jejich manželství ukončit.

 

Zdroj článku