Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězdné manýry českých hereček: Dyková si diktuje, jaké chce fotky, nenaladěná Chýlková dává najevo svou povýšenost

Patří k oblíbeným herečkám našeho filmového rybníčku. Na televizních obrazovkách působí Ivana Chýlková (60) jako žena do nepohody a její dialogy vás rozesmějí. V reálu ale dokáže být pěkně nepříjemná. Totéž platí i o Tatianě Dykové (45), která nejspíš snědla všechnu moudrost světa. Jakmile není po jejím, dokáže herečka svému okolí pěkně zatopit pod kotlem.

Ve své profesi vynikají, herecký talent jim nelze upřít a po právu patří mezi naše nejobsazovanější herečky. Přesto by jim určitá pokora neuškodila. Samozřejmě se může stát, že mají jako my všichni ‚‚den blbec”, ale jednou je herectví jejich práce a okolí za jejich problémy nemůžu. Ivana s Tatianou však nejsou jediné, které jejich pověst předchází.

Chýlková je proměnlivá jako počasí

Stálice našeho filmu má za sebou velmi bohatou kariéru a před sebou ještě mnoho let natáčení. Ivana Chýlková je na place rozhodně velká profesionálka, jakmile ale pohasnou světla kamer, nasadí herečka nepřístupný výraz. Ne vždy je důvod se usmívat, ale měla by dostát svým závazkům. Řeč je především o rozhovorech během filmových premiér, kde Ivana hraje. Už jen z její tváře lze vyčíst, jakou má zrovna náladu. Pokud se vyspala do růžova, ochotně pózuje a nemá problém vést milý rozhovor. Jakmile jí ale z očí šlehají blesky, může si být novinář jistý, že ho ‚‚zadupe” do země. Chýlková si pak s chutí smlsne na otázkách tazatele, jenž si v tu chvíli připadá jako malé dítě a nejraději by se z místnosti teleportoval na jinou planetu. 

Arogantní a nepříjemná Dyková

Talentovaný diblík s pořádně ostrým jazykem je během natáčení postrach celého štábu. Oscara si Tatiana na poličku nejspíš nikdy nevystaví, ale manýry hodny hollywoodské hvězdy zvládá na jedničku. Z asistentek si dělá poskoky a dává jim hodně najevo, že jsou pod její úrovní. Přitom některé z nich mají i vysokoškolské vzdělání, což se o Dykové říci nedá. Zvládla vychodit základní školu a tím to skončilo. Sebevědomí má však herečka na rozdávání a nejen členové štábu by si zasloužili metál za trpělivost. „Dyková měla být novinářům k dispozici, ale chovala se arogantně a byla nepříjemná. Kdokoliv se na cokoli zeptal, její odpověď byla ne,” popsal zdroj magazínu Sedmička, když měla Tatiana propagovat film Teroristka (2019). ‚‚A když už na žádost produkce oficiálně zapózovala, osobně si zkontrolovala všechny snímky a vše, co se jí nezdálo, musel fotograf okamžitě smazat,“ dodal, že to s Dykovou opravdu není lehké. Tatiana však moc dobře zná svou cenu, a dokud je o ni zájem, nosánek nahoru jen tak nezmizí. 

Hollywoodské celebrity, které patří k nejošklivějším. Přesto se dokázaly prosadit

Hollywood je plný hvězd, které svou krásou vypadají, jako by je vytesali andělé. Mají perfektní tváře, dlouhé husté vlasy a skvělou postavu. Tvoří tak nechtěně jakési novodobé standardy krásy, které však pomalu, ale jistě upozaďují jedinečnost každé osobnosti. V naší galerii vám představíme hollywoodské hvězdy, které se svým vzhledem novodobým standardům krásy vyhýbají, a přesto z nich čiší neuvěřitelné charisma.
svetzeny.cz

Hysterický výlev Křenkové by zasloužil Oscara

Z generace mladých hereček rozhodně vede prim Eliška Křenková (34). Na první pohled křehká až éterická víla umí být pěkná hysterka. Sláva jí stoupla do hlavy po získání ceny Český lev. Za svůj výkon ve filmu Všechno bude (2018) si cenu po zásluze zasloužila, ale od té doby je někdy až nesnesitelná. Svoji pravou tvář předvedla během novinářského dne na natáčení pohádky Princezna zakletá v čase 2. ‚‚Produkce pozvala novináře, aby udělali rozhovory s herci, nafotili je a dali vědět světu, že se něco nového chystá. Ve chvíli, kdy se fotoaparáty zaměřily na Křenkovou, spustila hysterický výlev hoden Oscara a okamžitě si běžela stěžovat,” uvedl web Sedmicka.cz s tím, že zoufalá produkce musela vše zarazit a poprosit zástupce médií, aby odešli. Herečka jednoho výrazu by měla zaskočit pro trochu pokory za opravdovými hvězdami, které by ji měly naučit, jak se správně chovat. 

Možná herečky časem pochopí, že sláva není věčná a odhodí tvář nafrněných hvězdiček. Šance tu je. Kdysi se mezi herečky s velmi špatnou pověstí řadily Aňa Geislerová s Jitkou Schneiderovou. Dnes jsou obě velmi vstřícné a první jmenovaná sama přiznává, že byla opravdu nemožná a chápe, že to s ní nebylo jednoduché.

S těmito herečkami není úplně snadné pracovat
Zdroj článku