Přejít k hlavnímu obsahu

Osudová láska Vilhelmové a Dyka: Herečka dvakrát odmítla Vojtovu žádost o ruku

Jejich vztahu nikdo moc šancí nedával. Vojta Dyk a Tatiana Dyková (45), dříve Vilhelmová, však dokázali, že jejich láska je pevná jako skála. Herečka má idol ženských srdcí pěkně omotaného a kdykoliv se objeví ve společnosti, nikoho nenechají na pochybách o tom, že jsou stále zamilovaní. Jen na sladké ‚‚ano” si musel zpěvák a herec dlouho počkat, Tatiana jeho žádost o ruku odmítala.

Jak se říká, na to nejlepší se vyplatí počkat. Vojta věděl, že o sedm let starší herečka je jeho pravou láskou a jen tak se nevzdal. Před svou vyvolenou poklekl celkem třikrát, než si byla Tatiana opravdu jistá, že chce být paní Dykovou. 

Tajné schůzky do ranních hodin

Začátky ovšem nebyly pro manžele jednoduché. Tatiana byla stále vdaná za otce svých dvou synů, a jakmile začala prosakovat informace o poměru s tehdy pětadvacetiletým zajíčkem, byla pod drobnohledem fotoreportérů. Nejdříve si více než blízkých kolegů všimli během večírku po Českých lvech. Další setkání na sebe nenechalo dlouho čekat. Táňa s Vojtou spolu hráli tehdy v představení Bláznivý Petříček, a když hra skončila, zdrželi se ještě v divadle. Na tom by nebylo nic divného, kdyby Dyk neodcházel v půl čtvrté ráno a Vilhelmová pět minut po něm. ‚‚Z těch fotek je přece jasné, jak to mezi námi je," odsekla herečka na dotaz deníku Blesk v březnu 2011. 

Táňa prý potřebovala svobodu

O měsíc později už všem bylo jasné, že se nejedná jen tak o nějaký úlet dvou kolegů. Milenci se přestali skrývat před veřejností a už se nebáli dát svou lásku najevo. Od dva roky proběhl Tánin rozvod a herečka stále tvrdila, že Vojta rozhodně nebyl příčinou rozpadu manželství. ‚‚Já, společenský člověk, který nikdy netoužil sám cestovat nebo někde třeba jen sám strávit víkend, jsem najednou měla obrovskou touhu být sama s dětmi, prostě být svobodná matka,” uvedla dnes už paní Dyková pro magazín Moje psychologie. Z velké zamilovanosti se narodil syn Alois (10), ale na další svatbu neměla Tatiana ani pomyšlení.

České herečky, se kterými je ‚‚radost pracovat”. Hvězdné manýry před kamerou i na veřejnosti. Královnou je údajně Tatiana Dyková

Patří k nejzářivějším hvězdám našeho hereckého nebe. Pracovat s nimi je ale občas za trest. Pomyslná korunka za až hollywoodské manýry patří rozhodně Tatianě Dykové (44), za svobodna Vilhelmové. Kdo další umí pořádně zatopit pod kotlem režisérům i veřejnosti?
svetzeny.cz

Vilhelmová prý stála za rozpadem oblíbené kapely

Vztah novému páru skvěle klapal, když začala herečka vystrkovat drápky. Vojta tehdy ještě vystupoval s oblíbenou kapelou Nigtwork a fanynky po něm šílely. To se samozřejmě starší partnerce nelíbilo a pomalu začala tahat za nitky. Nakonec došlo k tomu, že se kapela rozpadla a dodnes se najdou tací, kteří z toho viní žárlivou Tatianu. Herečka se dočkala i nelichotivé přezdívky ‚‚Yoko Ono”, která rozvrátila nejúspěšnější skupinu všech dob - Beatles. Samozřejmě toto nařčení Dyk vyvrací, ale na každém šprochu, pravdy trochu…

Táňa dvakrát Vojtu odmítla

Nicméně Táňa nikdy nekomentovala ukončení Vojtěcha působení v úspěšné kapele a z nenávistných komentářů si nic nedělala. Dále si plula na obláčku zamilovanosti, ale Dykovy nabídky k sňatku odmítala, protože si nebyla jistá, že chce znovu skočit do stavu manželského. „Dvakrát mě o ruku požádal a já dvakrát řekla, že uvidíme. To byla ta nejhorší odpověď, snad ještě horší než ne,“ popsala herečka pro časopis Reportér, že potřebovala cítit, že to tak opravdu chce. Trpělivý Vojta se ale nevzdal a zkusil znovu před svou láskou pokleknout. „Víš, že hrozně ráda? Chci být tvoje žena,“ kývla Tatiana do třetice na lákavou nabídku stát se Vojtovou manželkou.

Krize ve vztahu si nepřipouští

Svatba se konala samozřejmě v utajení a partneři si vybrali magické datum 1. května 2019. Podle pověr přináší májová svatba neštěstí, ale to se zatím v harmonickém vztahu nepotvrdilo. Všechny zaručené informace o manželské krizi Táňa s Vojtou vyvrací. Jakmile na veřejnost prosákne zaručený drb o jejich neshodách, zavítají manželé do společnosti a svou lásku dávají okatě najevo. Ač jim na začátku nebylo přáno, především od fanynek pohledného zpěváka, zatím jim vše perfektně klape. A pokud doma řeší nějaké problémy, rozhodně je neventilují veřejně, jako je to u některých jejich kolegů.    

Tatiana s Vojtou svou láskou všem vytřeli zrak
Zdroj článku