Přejít k hlavnímu obsahu

Osudová láska Cibulkové a Etzlera: Konec manželství odstartovala nevěra

Info ikona
Vilma Cibulková a Miroslav Etzler

V minulosti si prošli peklem, které je spojilo. Vilma Cibulková (60) tvořila s Miroslavem Etzlerem (58) sehraný pár, kterému veřejnost lásku přála. Bohužel ale v jejich manželství došlo na scénář, který je v jejich branži skoro na denním pořádku. Herec podlehl kouzlu mladší kolegyně a to byl začátek konce.

Nepovedená partnerství a především démon alkohol, kvůli kterému se oba léčili. Vilma s Mirkem moc dobře věděli, čím si milovaný člověk v minulosti prošel a byli si proto navzájem obrovskou oporou, aby se ani jeden z nich znovu nepropadl do pekelné závislosti. 

Cibulková odloudila Etzlera známé herečce

Poprvé se oba herci potkali už v roce 1989, ale během společného natáčení filmu Čas sluhů jiskra nepřeskočila. Řekli jsme si ahoj a to bylo všechno. Až jednou nastal zlom a my se do sebe zamilovali,“ řekl tehdy Miroslav deníku Blesk. Počátek lásky měl ale pachuť zrady. Etzler byl tehdy ve vztahu s herečkou Zuzanou Bydžovskou (62) a kvůli krásné Vilmě ji opustil, což Bydžovská dlouho nemohla rozdýchat. Nicméně zamilovanost z nich jen čišela. Miroslav svou blonďatou bohyni láskyplně oslovoval a Vilma na něm mohla oči nechat. V roce 2003 se partneři tajně vzali a prožívali chvíle štěstí, jak v osobním životě, tak na poli pracovním.

Miroslav podlehl kouzlu mládí

Manželé si pořídili domek za Prahou, trávili spolu všechen volný čas a společně sirozuměli i s dětmi z předchozích vztahů. Jejich život byl jako vystřižen z romantických filmů o štěstí. Ovšem pouze do chvíle, než herci předepsal scénář v seriálu Cesty domů milostnou scénu s tehdy mladičkou herečkou Radkou Pavlovčinovou (34). Tmavovlasá Slovenka byla naprostým opakem ženy, kterou měl Etzler doma. Herec snadno podlehl kouzlu Pavlovčinové a románek byl na světě.

Veřejný lynč a odpuštění

Když zostuzená Vilma uviděla v novinách snímek svého manželka na randíčku s Pavlovčinovou, okamžitě mu zabalila kufry a vyhodila ho z domu. Etzler pak ihned románek ukončil, veřejně si sypal popel na hlavu a prosil manželku o odpuštění. „Do role jsem se prostě vžil až moc. Jsem opravdu rád, že už to mám za sebou,“ uvedl Miroslav jednoduše s tím, že není prvním a rozhodně ne posledním hercem, kterému se to stalo. „Neudělal jsem nic jiného, nic víc ani nic míň než řada mých kolegů. Vilmy si moc vážím,” dodal Miroslav. Někdo by si řekl, že by to chtělo více pokory a volit trochu jiná slova, ale na Cibulkovou veřejný lynč zabral a vzala nevěrníka zpět. 

Máte doma nevěrníka? Podle psychologa si stačí všimnout této věci, která ho prozradí

svetzeny.cz

Nevěra odstartovala manželskou krizi

Partneři se rozhodli ještě více utužit své manželství a společně založili zájezdovou divadelní společnost. Kdo nevěru zažil, ale moc dobře ví, že rána v srdci se už nikdy nezahojí. I když podle Cibulkové nebyla nevěra tou zásadní věcí pro rozpad vztahu a zastává názor, že dobré manželství se kvůli nevěře nerozchází. Krize se ovšem více a více prohlubovala, až došlo na podepsání papírů. ‚‚Ano, rozvedli jsme se. Už dlouho jsme spolu nežili, vycházíme spolu ale dobře. V mém životě teď nikdo další není," přiznal Etzler webu pras.tv v květnu 2013. Karma tak Cibulkové vrátila přesně to, co provedla tehdy Bydžovské. 

Dnes vedou oba herci poklidné životy po boku nových partnerů a rozhodně k sobě nechovají žádnou zášť. Miroslav je dokonce znovu tatínkem pětiletého Sama, kterého dle svých slov dostal za odměnu. Vilma snad ani nestárne a vypadá stejně, jako za dob filmu Pupendo, kdy se stala snem mnoha mužů.

Miroslav s Vilmou jsou stále oblíbenými herci
Zdroj článku