Přejít k hlavnímu obsahu

Miminka slavných roku 2023: Neobvyklá jména i tatínci, kteří by mohli být spíš dědečci

Rok 2023 se pomalu blíží ke konci, a tak je nejvyšší čas se za ním poohlédnout. Na svět letos přisly stovky tisíc dětí, a to nejen těch “obyčejných”. I mnohé celebrity se letos staly rodiči. Kdo z VIP řad letos přivítal své potomky na světě?

Zahraniční celebrity

Rihanna zvolila netradiční jména

Barbadoská zpěvačka a podnikatelka Rihanna letos přivítala na světě svého druhého syna. S partnerem, americkým rapperem ASAPEM Rockym, přitom teprve loni v květnu přivítali na světě svého prvorozeného syna, kterého pojmenovali RZA Athelston. Mladšího syna Riota Rose Mayerse porodila zpěvačka letos v srpnu.

Děti Paris Hilton odnosily náhradní matky

Podnikatelka a dědička hotelového impéria si letos pořídila děti rovnou dvě. Veřejnost šokovala především tím, že jí obě děti, syna Phoenixe a dceru London, odnosily náhradní matky. Mezi dětmi je věkový rozdíl jen pár měsíců. V minulosti podstoupila Hilton několik umělých oplodnění, ale bezúspěšně. Nakonec se proto rozhodla pro tuto variantu. A nejspíš nejen kvůli tomu. Nechala se slyšet, že má strach z porodu.

Hlasujte o nejhorší outfit celebrit roku 2023: Nechybí zde kočičí kostým nebo zahalená ňadra pouhým polštářem

Rok 2023 je téměř za námi a tak je nejvyšší čas zavzpomínat na módní přešlapy světových celebrit. Někteří stylisté při výběru outfitů neměli zrovna šťastnou ruku, a tak to schytali ti, kteří je vynesli na červený koberec. Pojďme se společně podívat na ty největší módní přešlapy, které jsme v roce 2023 viděli. Který z nich byl podle vás ten úplně nejhorší? Hlasujte v anketě.
svetzeny.cz

Lindsay Lohan porodila syna v Dubaji

Americkou herečku si drtivá většina z nás nejspíš pamatuje z filmů pro teenagery, ve kterých ve svých mladých letech zářila. A ačkoliv si Lohan prošla v životě několika nepříjemnými fázemi, které zahrnovaly závislosti na alkoholu, drogách a problémy se zákonem, zdá se, že konečně našla svůj životní balanc a je šťastná. Letos v červenci porodila svého prvního syna, kterému s manželem vybrali jméno Luai. Herečka syna porodila v Dubaji, kde žije.

Al Pacino by mohl být spíš dědečkem než tatínkem

Pro americkou hereckou legendu je věk doslova jen číslo. Ve svých 83 letech se stal Al Pacino počtvrté otcem. Matkou dítěte je jeho o čtyřiapadesát let mladší partnerka Noor Alfallah. Synovi dali rodiče jméno Roman a obrovský věkový rozdíl je podle všeho vůbec netrápí. Ba naopak, rodičovství si, podle blízkých zdrojů páru, velmi užívají.

Robert De Niro už má sedm dětí

O pár let mladší herecký kolega, Robert De Niro, přivítal letos na světě již sedmého potomka. Narození svého sedmého dítěte prozradil 79 letý herec v rozhovoru, ovšem jak se dítě jmenuje a kdo je jeho matka, to je zatím pro veřejnost tajemstvím.

Smutný rok 2023: Odešla legendární Zdena Hadrbolcová nebo kníže Karel Schwarzenberg

Letošní rok se jako každý jiný nevyhnul smutným chvílím. Do uměleckého nebe odešlo mnoho osobností, které nám navždy zůstanou v srdci. Radost rozdávala Zdena Hadrbolcová (†86), Karel Schwarzenberg (†85) si svým přístupem a osobností dokázal získat mnoho lidí a písně Yvonne Přenosilové (†76) si budeme broukat další desítky let.
svetzeny.cz

České celebrity

Agáta Hanychová má každé dítě s někým jiným

Letos v dubnu přišla na svět malá Rozárka, dcera Agáty Hanychové a jejího, dnes již expartnera, Jaromíra Soukupa. Rozárka je Agátin třetí potomek. Z předchozích vztahů má dceru Miu s hercem a hudebníkem Jakubem Prachařem a syna Kryšpína s Miroslavem Dopitou, se kterým se dala Hanychová opět dohromady.

Dominika Myslivcová pojmenovala syna velmi netradičně

Letos v srpnu se poprvé stala maminkou i modelka a influencerka Dominika Myslivcová. S partnerem Zdeňkem Chytilem dali synovi velmi netradiční jméno Derian. Myslivcová se se svým partnerem seznámila přes Instagram, kde jí napsal ohledně spolupráce. Slovo dalo slovo a je z toho miminko.

Petra Vojtková si nadělila syna k Vánocům

Ten nejkrásnější vánoční dárek si letos nadělili Petra a Roman Vojtkovi. Týden před Štědrým dnem na svět přišel jejich syn Vincent. Těšit se malý Vincent může rovnou ze tří sourozenců. Petra v roce 2020 porodila syna Nathaniela, herec má z předchozího vztahu dceru Editu a syna Benedikta. Rodinka se tak pěkně rozrůstá.

Jenovéfa Boková velmi pečlivě střeží své soukromí

V březnu tohoto roku přivedla na svět své první dítě i sympatická herečka Jenovéfa Boková. Herečka má dcerku s partnerem Adamem Kolářem. Své soukromí si ale pečlivě střeží, a tak je veřejnosti známo jen to, že se jedná o holčičku. Herečka ani její partner zatím neprozradili ani její jméno.

Které celebrity se letos staly rodiči?
Zdroj článku