Přejít k hlavnímu obsahu

Rachel z Přátel slaví 55 let: I dnes má Jennifer Aniston postavu jako ve dvaceti. Vděčí za ni svému jídelníčku a nápoji, který pije každé ráno

Info ikona
Jennifer Aniston

Jen málokdo by neznal herečku Jennifer Aniston. Proslavila se zejména jako Rachel v komediálním seriálu Přátelé a už v době vysílání se stala vzorem pro mnoho žen po celém světě. Nejen její účes, styl oblékání, ale i neskutečná forma její postavy fascinují mnohé dodnes. Co stojí za tím, že má Jennifer ve svých pětapadesáti letech stále postavičku jako lusk?

Ikonická Rachel ze seriálu Přátelé

Aniston se do paměti veřejnosti zapsala především jako postava Rachel Greenové v kultovním sitcomu Přátelé. Tato role pro ni znamenala naprostý kariérní průlom a slávu. V první sérii nosila herečka charakteristický účes, který se stal celosvětovým trhákem a nosily jej podle ní téměř všechny ženy. Účes se stal tak ikonickým, že byl dokonce pojmenován podle její postavy v seriálu – Rachel. Po ukončení vysílání Přátel v roce 2004 se Aniston rozhodla věnovat spíše filmům, a tak se objevila v hlavních rolích hned několika úspěšných filmů, jako například Marley a já, Zkus mě rozesmát či Božský Bruce. Mezitím vším se stihla provdat za hollywoodského fešáka Brada Pitta, se kterým byli manželé do roku 2005. Poté se rozvedli, pravděpodobně kvůli Pittovým záletům s kolegyní Angelinou Jolie. Dnes se stále věnuje své herecké kariéře a i když čas plyne, zdá se, že na Aniston nemá absolutně žádný vliv. Ve svých pětapadesáti letech stále vypadá na dvacet a má postavičku jako lusk. Za tu, mimo jiné, vděčí svému jídelníčku, který obsahuje nápoj, který si Aniston dává každé ráno bez výjimky.

Jídelníček podle Rebel Wilson, která zhubla během roku více než 30 kilo. Sklenka vína povolena

svetzeny.cz

Jídelníček podle Jennifer Aniston

Aniston si moc dobře uvědomuje, že proto, aby si udržela stále tak krásnou postavu, je třeba přemýšlet o tom, co sní. Důraz tedy dává na to, aby byl její jídelníček zdravý, vyvážený a zároveň pestrý. Není ale vyloučeno, že si čas od času dopřeje něco nezdravého nebo sladkého. Jennifer ale moc dobře ví, že je především v jejím věku udržení skvělé formy náročnější, a tak je velmi důležitá disciplína a silná vůle.

Webu Eating Well se svěřila s tím, že si k snídani dopřává jídlo bohaté na bílkoviny. Nedá proto dopustit na vejce, které jsou bílkovinami přímo nabité. Ráda si ale pochutná i na avokádu, které je zase bohaté na zdravé tuky. A pokud chce příjem bílkovin ještě o něco zvýšit, neodolá proteinovému koktejlu, do kterého přidává nejrůznější ovoce. Tak, aby byl její nápoj bohatý na všechny potřebné vitamíny a zároveň chutný.

K obědu si Jennifer Aniston ráda dopřává kombinaci bílkovin a zeleniny. To znamená, že si nejčastěji dává nějaké maso, například trhané kuřecí nebo pečenou rybu. Důraz dává vždy na to, aby bylo jídlo doplněno velkým množstvím zeleniny - ať už syrové v podobě salátu, nebo pečené.

Herečka obvykle večeří teplá jídla, která jsou bohatá na zeleninu a bílkoviny a obsahují i nějaké to množství sacharidů. Nepohrdne těstovinami s omáčkou a kuřecím masem. Velmi ráda má také špagety Carbonara s vejcem, slaninou a parmazánem. Webu Eating Well se svěřila s tím, že nepoužívá smetanu a téměř žádný olej. K doladění požadované struktury pokrmů používá vodu z těstovin, která udělá jídlo perfektně šťavnaté.

Jak se zpěvačce Adele podařilo shodit více než 40 kilo? Zde je její zaručený recept na hubnutí

svetzeny.cz

Jaký nápoj pije Jennifer Aniston každé ráno?

Jennifer Aniston nedá dopustit na jeden nápoj, který pije každý den ještě před snídaní. A nejedná se o nic obyčejnějšího, než o teplou vodu s citronovou šťávou. Proč je tento nápoj pro Aniston tak nepostradatelný? Citron je bohatý na antioxidanty a má schopnost posílit imunitní systém díky vysokému obsahu vitamínu C, bioflavonoidů, kyseliny citronové, vápníku, hořčíku, pektinu a limonenu. Teplá voda s přidaným citronem zvyšuje hydrataci těla a současně udržuje pH na stabilní úrovni. Je jasné, že voda je nezbytná pro přežití, ale přidání citronu může pro lidské tělo přinést ještě větší benefity. Přidání šťávy z citronu do ranní sklenice vody podporuje správné trávení a poskytuje energii po celý zbytek dne.

Jennifer Aniston má ve svých pětapadesáti letech neskutečnou postavu

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zdroj článku