Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity bez make-upu: Celine Dion vypadá na 25, Lady Gaga i Tyra Banks k nepoznání

Info ikona
Lady Gaga

Lady Gaga dává poslední dobou prostor i přirozenému, dříve byste jí bez výrazných líčidel, make-upu a oblečení potkala ale jen stěží. Že by zásadní změna image oblíbené zpěvačky?

Zatímco v záři reflektorů jsou vždy dokonale upravené, mimo pozornost fotografů a přítomnost filmových kamer, jsou některé celebrity rády přirozené. Na přirozenost se nebojí vsadit čím dál více osobností, protože tvář bez make-upu začíná být skutečně trendy. Hollywoodské hvězdy se rozhodně nebojí být ke svým fanouškům upřímní a bez obav jim zejména na sociálních sítích odhalují svou pravou tvář. Jak vypadají bez make-upu slavná Celine Dion nebo Lady Gaga? Budete možná překvapená.

Fakt, že líčidla dokáží hodně, dokazují slavné osobnosti. Ačkoliv jim přirozenost zcela jistě sluší, některé z nich byste při setkání na ulici bez make-upu možná ani nepoznala. Naopak u některých hvězd se ani bez dokonale nalíčených stínů či nanesené rtěnky na vzhledu mnoho nezměnilo. Kdo vypadá bez make-upu mladší, kdo je naopak méně výrazný a kdo vypadá pořád stejně elegantně? Přesvědčte se sama.

Na porovnání toho, jak vypadají celebrity s make-upem se podívejte do galerie.

Porovnejte přirozený vzhled celebrit s dokonale upraveným v galerii

Lady Gaga

Pro jednu z největších proměn spočívajících v přirozenosti se k překvapení velkého množství svých fanoušků rozhodla Lady Gaga.  Veřejnost totiž do té doby znala především zpěvaččiny šokující výrazné kostýmy, převleky a líčení. O to více pak byly pro mnoho lidí její fotky s nenalíčeným obličejem šokující. Výrazné rysy zpěvačky poněkud zmizely, najednou na nich showmanka vypadá spíš jako romantická a nevinná dívka. Navíc by o ní při pohledu na fotografii hádal asi jenom málokdo, že při svých vystoupeních na pódiu dokáže být pořádně extravagantní, odvážná a výstřední. Zkrátka zpěvačka je v běžném životě úplně jiná Lady Gaga, než jakou ji známe. Co myslíte?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Gwyneth Paltrow

Hvězdy určitě přály právě Gwyneth Paltrow, protože něžně vyhlížející blondýna vypadá i po ránu bez make-upu pořád stejně dobře. Jemné líčení, které jí tak maskéři a vizážisti dopřávají, tedy u slavné herečky není skoro potřeba. Kdybyste jí potkala na ulici, nemusíte se bát, že byste charismatickou hollywoodskou celebritu nepoznala. Vypadá skoro pořád stejně. A jak je vidět, ani její pleť nevypadá unaveně a je i bez make-upu pořád svěží.

Celebrity, které bránily své partnery: Will Smith není jediný, zastání se dočkala Jennifer Aniston i Angelina Jolie

svetzeny.cz

Celine Dion

Celine Dion pravděpodobně objevila elixír mládí. Jinak se jen těžko vysvětluje, že její vzhled rozhodně nestárne. A to ani, když na sobě nemá vrstvy make-upu a líčidel. Naopak by se dalo říct, že jí její přirozená krása ještě opticky ubírá na věku. Někteří fanoušci by jí na fotografiích bez líčení tipovali sotva na 25. Jak to jen tato nestárnoucí star dělá?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Sofia Vergara

Trochu překvapivě, i když pořád velice elegantně a výrazně vypadá bez svého obvykle výrazného líčení Sofia Vergara. Ačkoliv změna je u této hollywoodské herečky na fotografiích patrná, nelze říct, že by jí přirozenost neslušela. Naopak vypadá velice mladě a navíc spokojená sama se sebou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Penélope Cruz

Také herečka známá třeba z oblíbeného filmu Pirátů z Karibiku se nebála ukázat bez líčidel, tak jak vypadá mimo filmové kamery. A je nutno podotknout, že na jejím jižanském šarmu a výrazných rysech se tím nic nezměnilo. S make-upem i bez něj vypadá pořád skoro stejně dobře.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Tyra Banks

Poněkud nečekaný je přirozený vzhled topmodelky a módní ikony Tyry Banks. I když to známé hvězdě pořád sluší, její výstřední rysy kamsi zmizely. Namísto toho vypadá jako normální a sympatická dívka, se kterou byste se nebála si popovídat například u šálku dobré kávy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Salma Hayek

Podobně jako Penélope Cruz ani jižanská kráska Salma Hayek snad nestárne. Zpěvačka dokázala jednou ze svých přirozených fotografií bez make-upu, že její výrazný obličej líčidla zkrátka nepotřebuje. Neztrácí tím totiž nejen na svém výrazném looku, ale ani na svém charismatu. Souhlasíte?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Video: Will Smith na udílení Oscarů vlepil facku Chrisi Rockovi, který pronesl vtip o vlasech jeho ženy

svetzeny.cz

Porovnejte přirozený vzhled celebrit s dokonale upraveným v galerii