Přejít k hlavnímu obsahu

Lindsay Lohan se ukázala bez make-upu. Herečku byste na ulici nepoznali

Lindsay Lohan (36) byla hvězdou světového formátu, když byla dítě a během puberty. Poté jí mediální tlak semlel a ona prožívala svou životní cestu jako jízdu na horské dráze. Už nějaký čas ale média hovoří o tom, že je konečně šťastná.

Americká herečka Linday Lohan září štěstím. S manželem si vyrazila na drink a na tvář místo make-upu zvolila úsměv, který koneckonců všem sluší nejvíc.

Podívejte se, jak vypadá herečka bez make-upu

Lindsay Lohan v průběhu let

Herečka Jennifer Grey z legendární filmu Hříšný tanec je dnes k nepoznání. Nepovedená plastika nosu si vybírá svou daň

Kdo by si nepamatoval kudrnatou dívenku Frances alias Baby po boku Patricka Swayzeho v kultovním snímku Hříšný tanec? Objevila se v mnoha dalších filmech a seriálech, také se zúčastnila taneční soutěže, kterou nakonec vyhrála, dnes je herečce už 62 let. Připomeňme si její mladší já a ukážeme vám, jak herečka vypadá nyní.
svetzeny.cz

Závislost a následné léčení

Lindsay Lohan zažívala období, které by si rozhodně nechtěla zopakovat. Poté ale našla potřebnou životní sílu a v posledních několika letech o ní sice není moc slyšet, její činy nejsou ale nijak zanedbatelné. Kolem roku 2000 sdílela s veřejností podrobnosti o své závislosti a léčení.

V roce 2016, po mnoha skandálech a herecké nečinnosti, si otevřela si vlastní nightclub, kde dělala na zahájení Djejku. Klub najdete v Aténách v Řecku. O dva roky později se objevila i v komediálním seriálu „Sick Note“ a bylo jasné, že ji plátna s velkou radostí přivítají zpět.

Podnikatelka v Řecku

Řecko je její srdcová záležitost a tak si v roce 2018 otevřela na Mykonosu svůj vlastní resort, který se stal později místem natáčení reality show. Zdá se, že herečka a podnikatelka je opět na koni a užívá si život plnými doušky. Nejnovější fotky jsou toho důkazem.

Zdroj článku