Přejít k hlavnímu obsahu

Herečka Jennifer Grey z legendární filmu Hříšný tanec je dnes k nepoznání. Nepovedená plastika nosu si vybírá svou daň

Info ikona
Hříšný tanec

Kdo by si nepamatoval kudrnatou dívenku Frances alias Baby po boku Patricka Swayzeho v kultovním snímku Hříšný tanec? Objevila se v mnoha dalších filmech a seriálech, také se zúčastnila taneční soutěže, kterou nakonec vyhrála, dnes je herečce už 62 let. Připomeňme si její mladší já a ukážeme vám, jak herečka vypadá nyní.

Od filmové premiéry Hříšného tance uplynulo už skoro 35 let, jaké měla herečka dětství, jak žije dnes a v kterých filmech jí můžete spatřit?

Začátky její kariéry

Jennifer Grey se narodila 26. března 1960 na Manhattanu v New Yorku herečce a zpěvačce Jo Wilder a uznávanému herci Joelu Greyovi. Začala svou kariéru účinkováním v reklamách. Brzy poté dostávala nabídky na menší role ve filmech. V osmdesátých letech na sebe strhávala pozornost díky svým nejlepším výkonům ve filmech jako „Volný den Ferrise Buellera“ a „Hříšný tanec“. Jennifer zahájila svou kariéru v 19 letech, kdy se stala součástí reklamního spotu pro značku nealkoholického nápoje Dr. Pepper.

Hvězdná Demi Moore bez retuše. Paparazzi fotografie ukázaly nejen celulitidu

svetzeny.cz

Hříšný tanec ji proslavil po celém světě

V roce 1986 ztvárnila postavu Jeanie Buellerové v komedii „Ferris Bueller's Day Off“. Film získal velké uznání kritiků. Její další film se stal milníkem a byl to právě „Hříšný tanec“, po boku okouzlujícího herce Patricka Swayzeho. Tento film je považován za klasiku, neboť byl prvním filmem, kerého se prodalo na videu milion kopií. Za svůj výkon byla ve stejném roce nominována na prestižní cenu Zlatý glóbus.

V roce 2010 se Jennifer Grey zúčastnila 11. sezóny televizní soutěžní show Dancing with the Stars, kde se stala vítězkou. Ve stejném roce podstoupila operaci štítné žlázy kvůli rakovině, která dopadla bez komplikací a herečka byla vyléčena. Po menší pauze se stala porotkyní v další taneční soutěži a za svou kariéru natočila více než dvacet filmů a objevila se v devíti televizních pořadech.

Téměř v padesáti má postavu snů. Penélope Cruz se ukázala na jachtě v plavkách

svetzeny.cz

Jak vypadal její osobní život?

Měla vztah s hercem Matthewem Broderickem. Greyová měla také vztah s americkým hercem a producentem Johnnym Deppem a novinářem Georgem Stephanopoulosem. Poté se provdala za režiséra, scenáristu a herce Clarka Gregga. Mají spolu dceru Stellu. Předloni v létě pár oznámil rozchod a po společných 19 letech požádal herec o rozvod.

Přestože to v lásce herečce nevyšlo, tak tvrdí, že je šťastná. Pouze lituje své plastické operace nosu. „Tu operaci mi byl čert dlužen. Už navždy budu herečkou, kterou dnes nikdo nepozná, protože jsem si nechala upravit nos,“ sdělila Grey v jednom z rozhovorů.

Zdroj: Super, Legit, Usmagazine