Přejít k hlavnímu obsahu

Jeden z nejbohatších mužů na zemi oznámil rozpad manželství. Billa Gatese čeká rozvod

Bill a Melinda Gatesovi oznámili rozvod. Dvojice spolu byla 27 let a tato novinka spatřila světlo světa na sociální síti Twitter, kde Bill Gates vydal oficiální prohlášení. Co v něm stálo? To vám prozradíme.

Po téměř třech desetiletích společně Bill a Melinda Gatesovi oznámili, že se rozhodli své manželství ukončit. V poznámce zveřejněné na Twitteru pár sdělil, že bude i nadále spolupracovat v Nadaci Billa a Melindy Gatesových, která byla založena v roce 2000. V oznámení uvedli, že „už nevěříme, že můžeme růst společně jako pár v další fázi „svého života“.

„Po velkém přemýšlení a hodně práce na našem vztahu jsme se rozhodli ukončit naše manželství," uvádí se v poznámce. „Za posledních 27 let jsme vychovali tři neuvěřitelné děti a vybudovali nadaci, která funguje pro všechny po celém světě a umožňuje lidem vést zdravý a produktivní život.“

Bill a Melinda spolu začali chodit v roce 1987. Nakonec se Melinda stala generální ředitelkou informačních produktů společnosti Microsoft a oba se vzali 1. ledna 1994. Melinda opustila společnost v roce 1996, aby se zaměřila na svou rodinu. Pár má spolu tři děti: Jennifer, Rory a Phoebe. TMZ uvádí, že Bill a Melinda věnovali své nadaci přes 28 miliard dolarů, z toho 250 milionů na konci roku 2020 na zpomalení šíření COVID-19.

Co ovšem nenechává nikoho chladným je jejich majetek. Chystá se pravděpodobně nejdražší rozvod v dějinách, který může aktuálně 4. nejbohatšího muže světa posunout v žebříčku úplně na jiné místo. Majetek Billa Gatese se odhaduje na 130 miliard dolarů. 

Mohlo by se vám líbit

Podívejte se na poslední příspěvek Pamely Anderson. Proč opustila sociální sítě?

Pokud se někoho zeptáte na ikonickou pohlednou blondýnu, Pamela Anderson bude určitě jedna z prvních, která většinu napadne. Jak vypadá Pamela nyní a proč se rozhodla skončit se sociálními sítěmi? To se dozvíte v našem článku.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jak bydlí krasavec a jeden z nejbohatších herců Mark Wahlberg? Nahlédněte do jeho honosného sídla

Mark Wahlberg žije velmi luxusně v pohodlí svého domova v Beverly Hills s manželkou a svými čtyřmi dětmi. Jejich rezidence má rozlohu 30 000 metrů čtverečných a rodinka zde žije téměř 10 let. I když je dům veliký, podle toho co Mark ukázal na svých sociálních sítích, působí velmi domácky a příjemně.
svetzeny.cz