Přejít k hlavnímu obsahu

Hlasujte o nejhorší outfit celebrit roku 2023: Nechybí zde kočičí kostým nebo zahalená ňadra pouhým polštářem

Info ikona
Doja Cat

Doja Cat

Rok 2023 je téměř za námi a tak je nejvyšší čas zavzpomínat na módní přešlapy světových celebrit. Někteří stylisté při výběru outfitů neměli zrovna šťastnou ruku, a tak to schytali ti, kteří je vynesli na červený koberec. Pojďme se společně podívat na ty největší módní přešlapy, které jsme v roce 2023 viděli. Který z nich byl podle vás ten úplně nejhorší? Hlasujte v anketě.

Snaha za každou cenu zaujmout a vyčnívat z davu se ne vždy vyplácí. Světové celebrity mají rozhodně ty nejlepší kontakty na stylisty, kterým se svěřují do rukou. Nicméně, i mistr tesař se někdy utne. A tak jsme v roce 2023 byli svědky hned několika módních faux pas.

Anketa: 10 nejatraktivnějších mužů Hollywoodu: Kdo je podle vás nejkrásnější? Hlasujte a vyberte vítěze

V záplavě talentovaných a charismatických jedinců v Hollywoodu může být vybrat nejatraktivnějšího z nich docela oříšek. Prohlédněte si v naší galerii výběr deseti výrazných osobností, které oslnily diváky nejen svým hereckým uměním, ale také svým šarmem a přitažlivostí, a zkuste z nich vybrat jednoho vítěze.
svetzeny.cz

Nejhorší outfity celebrit v roce 2023

Letošní rok byl zvláštními outfity přímo nabitý. Viděli jsme spoustu celebrit, které s oblibou volí outfity, které toho více odkryjí, než zakryjí. A ačkoliv mohou mít sebehezčí postavu, sázka na nahotu není vždy sázkou na jistotu. Příkladem může být třeba herečka Julia Fox, která se odhaluje velmi často a ráda. Jedním z jejích ne tak úplně povedených outfitů byl ten, kdy na červeném koberci stála téměř nahá, určité partie měla zakryté peřím a přes to všechno přehodila pouze průhlednou pláštěnku.

Letošní módní přešlapy

Velké módní průšvihy se nestávají na úplně denním pořádku. Ovšem, jakmile přijde na předávání nejrůznějších cen nebo událost zvanou Met Gala, módními přešlapy se to jen hemží. Právě na letošním Met Gala, které bylo věnováno návrháři Karlu Lagerfeldovi, se diváci nestačili divit tomu, co některé celebrity vynesly. O překvapení se postarala třeba zpěvačka a herečka Janelle Monáe, která seznamu nejhůře oblečených tento večer vedla. Všechny překvapila zvláštními elipsovitými průhlednými šaty, pod kterými měla pouze nepříliš lichotivé spodní prádlo. O lehký šok diváků se postaral také zpěvák Lil Nas X, který se na červeném koberci objevil od hlavy až k patě pokrytý stříbrem, třpytkami a diamanty. Jediný kousek oblečení, který na sobě zpěvák měl, byly slipy. Zda-li byl tento outfit vkusný, či ne, na to si asi každý udělá názor sám. Rozhodně se však zpěvák postaral o určité pozdvižení. Naopak na naprosté zahalení vsadil zpěvák Jared Leto, který na červený koberec přišel v kostýmu kočky.

 

Bývalá dětská hvězda Amanda Bynes: Závislost u ní začala kvůli touze po dokonalé figuře. Nyní podstoupila plastiku

Kdysi bývala miláčkem Ameriky. Měla úžasně rozjetou kariéru, fanouškovskou základnu a stovky různých nabídek. Místo kariéry hollywoodské hvězdy skončila Amanda Bynes na drogách, následně v léčebně a byla zbavena svéprávnosti. Co se s ní stalo a jak si vede dnes?
svetzeny.cz

Zaujmout za každou cenu

Rozhodně můžeme na seznam nejhůře oblékaných celebrit v roce 2023 zařadit i rappera Kanyeho Westa a jeho partnerku. Kanye West, nyní známý už jen jako Ye, se velmi často snaží zaujmout za každou cenu. Ať už je to hudbou, svým vystupováním, či stylem, jenž je velmi specifický. Letos celý svět šokovaly fotografie rappera a jeho partnerky Biancy Censori. Ti se při návštěvě Německa ohákli opravdu zvláštně. Bianca na sobě měla průhledné body, ve kterém bylo vidět téměř vše. Se zakrytím bradavek si Bianca hlavu nelámala. Když pak společně navštívili Itálii, přes ňadra si připevnila polštářJejí partner naopak zvolil úplně opačný outfit, kdy se od hlavy až k patě zahalil do černé látky. Nešly mu vidět ani oči.

O to zaujmout za každou cenu se pokusila i zpěvačka Doja Cat, která se na červený koberec před začátkem Fahion Weeku v Paříži dostavila od hlavy až k patě pokrytá 30 000 červenými krystaly. Aplikace tohoto outfitu na zpěvačku prý trvala téměř pět hodin. Svým vzhledem rozhodně zaujala, avšak nejsme si jisti, zda v pozitivním slova smyslu.

Podívejte se na nejhorší outfity roku 2023
Zdroj článku