Přejít k hlavnímu obsahu

Toužíte po větších prsou? Přinášíme triky, pomocí kterých jich docílíte, aniž byste musela pod kudlu

Trápí vás malý objem vašeho dekoltu? Dumáte nad tím, jak jej zvětšit, aniž byste musela na plastickou operaci? Stačí opravdu málo a budete mít přesně takový dekolt, po kterém toužíte. Přinášíme vám několik vychytávek, které dokáží vytvořit kyprý a plný výstřih během pár vteřin.

Držení těla

Jakkoli zvláštně to může znít, správné držení těla opravdu může změnit to, jak vaše prsa opticky vypadají. Soustřeďte se na to, abyste měla za každých okolností vzpřímené držení těla. Nejen, že funguje řeč těla, takže ostatním lidem ukážete, že jste sebevědomá a hrdá žena. Vzpřímené držení těla opravdu dodá vašemu hrudníku mnohem urostlejší vzhled. Musíte se zkrátka umět „vyprsit” a hned to bude něco jiného.

Podprsenka je základ

Správně zvolená podprsenka je klíčová záležitost, dámy! Ačkoliv si většina z nás myslí, že zná svá prsa a tudíž volí správnou velikost podprsenky, mnohdy se mýlíme. Existuje mnoho obchodů s prádlem, které v rámci svých služeb nabízí i přeměření prsou a doporučení správné velikosti a tvaru podprsenky. Těch totiž existuje opravdu velká spousta a ne každá sedí všem tvarům a velikosti prsou.

Nechte si poradit v tom, co je pro vás to pravé. K plnějšímu dekoltu nejvíce pomůže podprsenka s push-up efektem. Právě u té ale dávejte obzvlášť velký pozor na to, abyste zvolila správnou velikost. Může se totiž velmi snadno stát, že vám prsa budou díky push-up efektu z podprsenky „lézt”. A to není žádoucí a ve finále ani lichotivé. Tipy na podprsenky, které skvěle padnou, naleznete v naší galerii.

Mohlo by se vám líbit

Jak na hezký tvar prsou: Povislá prsa vám zachrání vhodně zvolené cviky. Zvládnete je i doma během pár minut

Ve skutečnosti nic jiného než operace nebo přirozené nabírání či shazování tělesného tuku nemůže ovlivnit velikost vašeho poprsí. Pokud však jde o jejich pevnost, nemusí prsa vypadat pevná a krásná pouze v podprsence. Nečekejte však, že to bude bez práce! Různé krémy sice můžou zlepšit elasticitu kůže, ale pevnějšího poprsí docílíte jen pravidelným cvičením. Zkuste následující cviky, které můžete cvičit doma i v posilovně.
svetzeny.cz

Správně zvolené topy

Spodní prádlo je sice základ, ale bez správně zvoleného svršku to nebude ono. Obecně platí, že optického zvětšení dekoltu nejlépe docílíte pomocí nabíraných topů, metalických materiálů a výstřihů do V. Určitě vždy volte upnutý materiál, ve volných tričkách se vaše prsa ztratí. Co se vzorů týče, rozhodně sáhněte po topech s vodorovnými pruhy. Dalším tipem, který určitě stojí za to vyzkoušet, jsou topy, které vás budou stahovat v pase. Do módy se vrací korzety, tak proč po nich nesáhnout? Nejen, že definovaný pas dodá postavě iluzi přesýpacích hodin, ale navíc bude váš hrudník vypadat přirozeně větší.

Kontury

Běžně si konturujeme obličej, abychom na něm zvýraznily určité rysy. Napadlo vás ale někdy vykonturovat si i poprsí? Že ne? Byly byste překvapené, kolik žen, včetně světoznámých celebrit, má konturu prsou jako součást své každodenní rutiny. Zní to složitě, ale je to opravdu jednoduché. Chce to jen cvik a najít si ten správný grif. Pak už to bude otázka několika minut. K vykreslení obrysů prsou použijte bronzer na krémové bázi, nebo oční stíny o dva odstíny tmavší, než je vaše pleť. Na horní část prsou použijte rozjasňovač bez třpytek. Vše dohromady zapracujte pudrem, abyste docílila přirozeného vzhledu.

Návod, jak na to, naleznete v níže uvedeném videu. S tím to bude opravdu hračka!

Pravidelné cvičení

Posilovat prsní svaly není pro ženy obecně moc typické. Této oblasti se ve většině případů věnují spíše muži. Pokud ale chcete docílit kypřejšího vzhledu prsou a zároveň je hezky definovat, není lepší možnost, než právě cvičení. Existuje spousta cviků, které vám pomohou k docílení pevnějších prsou. Cvičit je můžete v pohodlí domova. Pokud nechcete, nemusíte používat žádné extra závaží, nebo činky. Zkusit můžete jednoduché tlaky na prsa, kdy pouze po dobu několika sekund budete s nataženýma rukama tlačit proti zdi. Stejně jednoduše lze provést cvik, kdy budete dlaněmi tlačit proti sobě po dobu několika vteřin. Cviky opakujte 5x - 8x. Stejně účinné jsou třeba kliky, nebo obyčejné plavání.

Jakou podprsenku zvolit?
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku