Přejít k hlavnímu obsahu

Když plastika škodí: Které celebrity se změnily k nepoznání?

Info ikona
Donatella Versace

Plastická chirurgie a estetická medicína nabízí nespočet možností, jak předělat něco, s čím lidé na svém těle nejsou spokojeni. Ti, kteří zákroky podstoupí mají však často pocit, že to není dost a tak se z podstupování zákroků může stát dokonce i závislost. Své o tom ví i některé celebrity, kterým přehnané množství plastik na vzhledu spíše uškodilo.

Královna nepovedených plastik Donatella Versace

Pokud bychom měli jmenovat jednu známou osobnost, které zásahy plastické chirurgie a estetické medicíny ubraly na kráse, rozhodně by to byla italská módní návrhářka Donatella Versace. Ve svých 68 letech se až přehnaně snaží odporovat svému věku a přirozenému stárnutí, a tak se uchýlila ke kouzlům plastické chirurgie. Ty ale její mládí nevrátí a naopak vypadá spíše čím dál tím hůř. Extrémní touha zastavit čas udělala z Donatelly tzv. královnu nepovedených plastik. Její vizáž připomíná jakousi kreaturu, na které byste jen těžko našli něco přirozeného.

 

Legendární Michele Placido: Poznali byste dnes charismatického komisaře Corrada Cattaniho?

V osmdesátých letech vtrhl Michele Placido (77) na televizní obrazovky jako nesmlouvavý Corrado Cattani v seriálu Chobotnice. Charismatický komisař se přes noc vyšvihl mezi hvězdy italského filmu a ženy po něm šílely. Dnes je ze stále aktivního herce prošedivělý stařík, ale na dámy stále dokáže zapůsobit. Své o tom ví jeho o polovinu mladší manželka.
svetzeny.cz

Zastavit čas se snaží i zpěvačka Cher

Při pohledu na ikonickou zpěvačku Cher by jí jen málokdo odhadl její skutečný věk. Díky plastickým operacím a estetickým úpravám totiž rozhodně nevypadá na svých 77 let. Kolik plastických a estetických úprav autorka hitu Believe podstoupila, to je ve hvězdách. Plastičtí chirurgové se však shodují na tom, že určitě podstoupila několik úprav nosu, operaci víček, lifting obličeje, aplikaci botoxu a liposukci. Cher se sama přiznává k augmentaci prsou. Za své plastiky se nestydí, ovšem kromě operace prsou je dál odmítá specifikovat. V mládí však byla přirozená kráska. Jak na vás její vzhled působí nyní, to posuďte sami.

Simon Cowell sám sebe nepoznal se fotografii

Nemyslete si, že estetické a chirurgické úpravy jsou jen pro ženy! Právě naopak, často jejich kouzlu podléhají i muži. Simon Cowell, hudební producent a přísný porotce talentových soutěží, to ví ze své vlastní zkušenosti. Simon vyzkoušel různé procedury, včetně botoxu, výplní a vitamínových injekcí, až po facelift. V rozhovoru pro britský deník The Sun přiznal, že si uvědomil, že zašel příliš daleko ve chvíli, kdy na fotografii nepoznal sám sebe.

Jak by vypadaly celebrity, kdyby neexistovala plastická chirurgie: Kreativní grafik vytvořil jejich podoby. Některé byste možná nepoznali

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by vypadaly některé celebrity, kdyby plastická chirurgie a estetické úpravy neexistovaly? Talentovaný grafik jménem Hidreley tuto myšlenku přetvořil do reality. Byly by podle vás tyto slavné osobnosti v dnešní době bez plastických úprav krásnější?
svetzeny.cz

Michael Jackson se díky plastikám změnil k nepoznání

Nejen vybělená kůže, ale také výrazné změny v obličeji, díky kterým byste při srovnání Jacksonových fotek před a po zákrocích jen těžko poznali, že se jedná o jednu a tu samou osobu. Michael v několika rozhovorech o svých plastických úpravách zmínil svého otce, který se mu v mládí posmíval za jeho široký nos. Podstoupil tedy plastiku nosu - a to rovnou několikrát. Po tolika zákrocích se mu ale nosní chrupavka začala bortit. To byl náznak toho, že to s úpravami začal zpěvák opravdu přehánět. Kromě nosu si nechal operovat také oční víčka, nechal si vytvořit důlek na bradě a do tváří mu byly aplikovány implantáty s botoxem.

Madonnu nepoznávají ani její fanoušci

Královna popu Madonna byla vždy přirozenou kráskou. S přibývajícím věkem ji ale do hlavy stoupla touha po tom vypadat navždy mladě. A tak, jako spousty dalších, začala propadat kouzlu plastické chirurgie. Nad její proměnou zůstává rozum stát. Nepoznávají ji ani její vlastní fanoušci. Dle toho, jak se fotí na Instagram to ale vypadá, že je zpěvačka se svou proměnou opravdu spokojená a sebevědomí jí nechybí.

Jak by dnes vypadaly celebrity, které jsou po smrti: Fotograf vytvořil jejich podoby pomocí umělé inteligence

Předčasný odchod mnohých celebrit celosvětově zasáhl spousty lidí. Ačkoliv v paměti nás všech pravděpodobně zůstanou navždy mladí, určitě nás všechny někdy napadlo, jak by dnes asi vypadala princezna Diana, John Lennon, nebo třeba Kurt Cobain. Fotograf Alper Yesiltas vytvořil pomocí umělé inteligence jejich podobizny.
svetzeny.cz

Obličej Renée Zellweger vypadá strnule

Americká herečka se proslavila zejména ve filmech o Bridget Jonesové. Možná právě z toho důvodu, že Zellweger nechtěla být spojována s rolí oplácané Bridget, se uchýlila k estetickým úpravám. Ačkoliv jakékoliv plastické a estetické úpravy dodnes popírá, její umělý obličej naznačuje něco trochu jiného. Nepřirozeného vzhledu si nevšimli pouze její fanoušci, ale také chirurgové, podle kterých její obličej vypadá velmi strnule.

Podívejte se na celebrity, kterým plastická chirurgie spíše uškodila
Zdroj článku