Přejít k hlavnímu obsahu

Slavné ženy "krev a mlíko", které srší sebevědomím a celý svět je miluje. Výkyvy váhy řeší Demi Lovato nebo Kelly Clarkson

Info ikona
Kelly Clarkson

Zábavní průmysl je někdy nekompromisní. Své o tom ví hvězdy světového formátu, které čelí častým útokům na sociálních sítích. Které ženy jsou seběvědomé a bojují samy za sebe?

Demi Lovato

Vyrůst ve světle reflektorů není snadný úkol pro nikoho. Demi Lovato se od doby, kdy byla hvězdou Disneyho, potýkala s nevlídnými komentáři a stále pravidelně čelí nechtěným komentářům o tom, jak vypadá. Zpěvačka se nebojí a na nenávistné komentáře reaguje stejným způsobem, jakým jí je někdo schopný "napadnout". 

 

Selena Gomez

Časté výkyvy váhy řeší i zpěvačka Selena Gomez. Stejně jako Lovato, i Selena Gomez vyrostla v centru pozornosti a následně trpěla roky zahanbování ze strany „fanoušků“ i nenávistníků. V roce 2015 se herečka a zpěvačka otevřela o tom, jak hledala terapii poté, co byla veřejně zahanbena. 

 

Kelly Clarkson

Kelly Clarkson se také zabývala nenávistnými komentáři ohledně její postavy. V roce 2017 troll na Twitteru tweetoval, že vítěz American Idol je tlustý. Clarkson odpověděla: "...a pořád k*rva úžasný," čímž dokázala, že tu není prostor pro jakýkoli typ komentářů na její tělo.

Realita bez příkras. Kim Kardashian na party bez retuše nebo opilá Paris Hilton či Britney Spears na večírku

svetzeny.cz

 

Adele

Adele a její proměna jednoduše bere dech, ovšem ne vždy tomu tak bylo. Adele čelila roky nechutným komentářům o svém těle. V rozhovoru z roku 2015 Adele zmínila, že i když někdy bojuje se svým tělem, snaží se, aby to neovládalo její život.

 

Chrissy Teigen

Fenomén Twitteru a multitalentovaná modelka Chrissy Teigen byla často předmětem odsuzujících komentářů. Ve skutečnosti byla Teigen na předávání cen Emmy v roce 2018 zahanbená , když trollové mluvili o její váze po těhotenství se synem Milesem. Teigen sarkasticky odpověděla na trolly svým typicky veselým tónem a ukázala jim, že nemá čas se za své tělo stydět.

 

Serena Williams

Serena Williamsová je jednou z nejlepších tenistek všech dob. Přesto byla 23násobná grandslamová šampionka nesčetněkrát kontrolována, zda není „příliš svalnatá“. Ačkoli tenisová šampionka říká, že ji takové komentáře ranily, říká také, že je nyní o svém těle sebevědomější než kdy jindy a nazývá ho svou „zbraní“.

Adéla Gondíková pro Svět ženy: Nemám touhu někomu něco dokazovat

svetzeny.cz

První dáma Ameriky Jill Bidenová odhalila svoje dietní pravidla, díky kterým má výstavní figuru: mandle jako svačina a žádné zákazy

svetzeny.cz