Přejít k hlavnímu obsahu

Slavné ženy "krev a mlíko", které srší sebevědomím a celý svět je miluje. Výkyvy váhy řeší Demi Lovato nebo Kelly Clarkson

Info ikona
Kelly Clarkson

Zábavní průmysl je někdy nekompromisní. Své o tom ví hvězdy světového formátu, které čelí častým útokům na sociálních sítích. Které ženy jsou seběvědomé a bojují samy za sebe?

Demi Lovato

Vyrůst ve světle reflektorů není snadný úkol pro nikoho. Demi Lovato se od doby, kdy byla hvězdou Disneyho, potýkala s nevlídnými komentáři a stále pravidelně čelí nechtěným komentářům o tom, jak vypadá. Zpěvačka se nebojí a na nenávistné komentáře reaguje stejným způsobem, jakým jí je někdo schopný "napadnout". 

 

Selena Gomez

Časté výkyvy váhy řeší i zpěvačka Selena Gomez. Stejně jako Lovato, i Selena Gomez vyrostla v centru pozornosti a následně trpěla roky zahanbování ze strany „fanoušků“ i nenávistníků. V roce 2015 se herečka a zpěvačka otevřela o tom, jak hledala terapii poté, co byla veřejně zahanbena. 

 

Kelly Clarkson

Kelly Clarkson se také zabývala nenávistnými komentáři ohledně její postavy. V roce 2017 troll na Twitteru tweetoval, že vítěz American Idol je tlustý. Clarkson odpověděla: "...a pořád k*rva úžasný," čímž dokázala, že tu není prostor pro jakýkoli typ komentářů na její tělo.

 

Adele

Adele a její proměna jednoduše bere dech, ovšem ne vždy tomu tak bylo. Adele čelila roky nechutným komentářům o svém těle. V rozhovoru z roku 2015 Adele zmínila, že i když někdy bojuje se svým tělem, snaží se, aby to neovládalo její život.

 

Chrissy Teigen

Fenomén Twitteru a multitalentovaná modelka Chrissy Teigen byla často předmětem odsuzujících komentářů. Ve skutečnosti byla Teigen na předávání cen Emmy v roce 2018 zahanbená , když trollové mluvili o její váze po těhotenství se synem Milesem. Teigen sarkasticky odpověděla na trolly svým typicky veselým tónem a ukázala jim, že nemá čas se za své tělo stydět.

 

Serena Williams

Serena Williamsová je jednou z nejlepších tenistek všech dob. Přesto byla 23násobná grandslamová šampionka nesčetněkrát kontrolována, zda není „příliš svalnatá“. Ačkoli tenisová šampionka říká, že ji takové komentáře ranily, říká také, že je nyní o svém těle sebevědomější než kdy jindy a nazývá ho svou „zbraní“.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.