Přejít k hlavnímu obsahu

Realita bez příkras. Kim Kardashian na party bez retuše nebo opilá Paris Hilton či Britney Spears na večírku

Info ikona
Kim Kardashian

Pózy, krásné úsměvy a oslnivé pohledy. Tak vypadají večírky a galavečery, že? Omyl. Bez retuší a úprav fotografů byste slavné krásky možná ani nepoznali.

Divoké party období má za sebou každý z nás, nejen celebrity. Rozdíl je v tom, že ony jsou více vidět. Zvykli jsme si na krásně upravené a vyretušované fotky Kim Kardashian nebo na divoké tanečky Britney Spears, ale jak by hvězdy vypadaly, kdyby se jednoduše pořídila fotky a šla rovnou na internet? 

Káže vodu, pije víno

Alkohol, ale i drogy ovládají svět celebrit, a tak je překvapivé, když se k tomu někdo otevřeně přizná. Ještě větší údiv vzbuzuje, když celebrity hlásají, jak jsou "čisté" a vlastně to tak úplně není pravda. Své o tom ví Kim Kardashian, která všude hlásá, že je v podstatě abstinent, ovšem během natáčení jejich reality show několikrát prozradila, že v sobě měla drogy, a to dokonce ve svatební den. Kde je tedy pravda?

"Vdala jsem se a měla v sobě extázi. Poprvé," řekla Kim o své svatbě v roce 2000. "Udělal jsem to znovu, natočil jsem sexuální video. Jako by se vždy stalo něco špatného."

"Určitě jsem si prošla divokou fází, řekla bych v pozdním dospívání," řekla na jiném místě epizody. "Už taková nejsem. Ale pořád se bavím-nenechte se zmást, vždy budu vyznávat životní styl alá party."

Paris Hilton jako večírková královna

Paris Hilton se nenazývá jako večírková královna pro nic za nic. Držení kokainu, řízení v opilosti, zadržení v Africe kvůli marihuaně, a dokonce opakovaný trest ve vězení, kam byla několikrát umístěna. I z ložnice Paris unikla video nahrávka. Zdá se, že Kim a Paris byly nejlepší přítelkyně a spojovalo je více než jen silné pouto. 

Britney Spears jako zajatec svého otce

O Britney vyšlo mnoho znepokojivých zpráv, ovšem zrušení koncertů v Las Vegas a následné léčení v rehabilitačním zařízení bylo pro všechny fanoušky velkým šokem a až nyní vyšlo najevo, co se skutečně dělo. 

"Lékař mi vysadil mé normální léky, které jsem užíval pět let a začal mi dávat lithium po konzultaci s mým opatrovníkem, mým otcem. A lithium je velmi, velmi silný a zcela odlišný lék ve srovnání s tím, na co jsem byla zvyklá,“ řekla. "Můžete se mentálně poškodit, pokud si vezmete příliš mnoho, pokud na něm zůstanete déle než pět měsíců. Ale dali mi to a já se cítila opilá. Vlastně jsem se ani nedokázal postarat sama o sebe. Nemohla jsem si ani s mámou nebo tátou pořádně o ničem promluvit.“

Spearsová tvrdí, že byla také nucena podstupovat každodenní čtyřhodinové psychiatrické vyšetření ve svém domě. Říká, že po jednom takovém testu jí její otec zavolal, že neuspěla při hodnocení a bude poslána do rehabilitačního zařízení, což ji stálo 60 000 dolarů. Tvrdí, že si užíval její emocionální reakci na zprávu. „Plakala jsem do telefonu hodinu a on miloval každou minutu. Kontrolu, kterou měl nad někým tak mocným, jako jsem já–miloval pocit, že může ublížit vlastní dceři na 100 000 procent,“ řekla Britney u soudu.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.