Přejít k hlavnímu obsahu

Vlastina Svátková se pochlubila bydlením, které prošlo kompletní renovací. Nová kuchyně, ale i zahrada jako oáza klidu

Info ikona
Vlastina Svátková

Herečka Vlastina Svátková (39) se pochlubila proměnou svého domu. Že má herečka vkus, o tom není pochyb. Doma vytvořila oázu klidu a z fotek interiéru sálá pohoda.

Klid na vesnici za Prahou našla Vlastina ve svém krásném domě a jak sama říká „z člověka se stane vlk samotář“.Byla to zásadní změna, protože člověk jde opravdu za Prahu, to znamená že všichni, co žijí v Praze, už to mají daleko. Nechce se jim chodit na návštěvy a nechce se jim volat taxíka a želvy, takže se odstřihneš od většiny lidí a staneš se vlkem samotářem. Samozřejmě můžeš jezdit do centra ty, ale to se ti taky nechce, a vlastně ti to ani nevadí. Zvykneš si na to ticho a klid a vesnici, kde máš poštu a jedny potraviny, děti do školy chodí pěšky a je to vlastně v pořádku, prozradila Vlastina pro lp-life.cz.

Proměna bydlení bere dech

"Někdy člověk tak moc kouká dopředu, že zapomene vidět, kolik práce za sebou nechal. A tak jsem se dnes otočila na můj uplynulý půl rok. Na všechny ty problémy, starosti, ale i úžasné transformace. PŘED a PO. Tohle si tu odložím, když budu mít pocit, že vše se vleče pomalu a cíl je v nedohlednu," napsala Vlastina k fotografiím, kde porovnává proměny ve svém domě. 

Fanoušky okouzlila zahrada

Krásné ohlasy vzbudila fotografie zahrady, kterou Vlastina Svátková přidala na svůj Instagram. "Ten pocit, když se vám nikam nechce, protože doma je to nejlepší. I v tichu a samotě, i s plným domem dětí a přátel." Fanoušci byli z fotky nadšení! "To je krása," napsala jedna fanynka a další se hned přidává: "není divu, že se vám nikam nechce!"

 

Líbí se Vám bydlení herečky Vlastiny Svátkové? Dejte nám vědět do komentářů.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.