Přejít k hlavnímu obsahu

Trendy obočí 2023: Tenké čárky raději nenoste, teď frčí přirozenost

V oblasti krásy a líčení se trendy neustále mění a vyvíjejí. Jednou z oblastí, která za poslední roky zaznamenala značný posun, je úprava obočí. Zatímco dříve byly oblíbené tenké, precizně vytrhané či namalované čárky, nyní se stále více prosazuje přirozenost a snaha o zdůraznění individuálních rysů.

Mohlo by se vám líbit

Tajemství dokonalé postavy Kate Middleton: Je štíhlá jako proutek, a přesto si nic neodpírá

Být štíhlá jako Kate Middleton je snem mnohých žen. Jak to jen dělá, že si dovede dokonalou postavu udržovat celé roky? Zjistěte, co je klíčem k její štíhlosti. Dozvíte se, na jakou kombinaci cviků nedá dopustit a jak se stravuje.
svetzeny.cz

Obočí ve tvaru čárek bylo populární v 90. letech minulého století

Tenké čárky byly v 90. letech a na začátku nového tisíciletí povinností, nyní však působí na každého uměle a nepřirozeně. Mnoho žen navíc zjistilo, že přílišná úprava a odstraňování přirozených chloupků jim spíše ubližuje, než pomáhá. Proto se stále více žen rozhoduje nechat své obočí růst volněji a pouze ho jemně upravovat. Místo perfektně vykreslených či vytrhaných čar se nyní klade důraz na zachování přirozeného tvaru obočí a jeho hustoty. Přesto se i dnes můžete setkat s čárkami místo obočí, většinou jde však o protest proti současným trendům hustého obočí, nebo některé ženy, které trend 90. let nezažily.

Mohlo by se vám líbit

Velká módní galerie: Vyberte si ty nejkrásnější šaty letošního léta. Trendy jsou denim i vzory

Ještě jste nenašla ty pravé letní šaty, které vám padly do oka na první dobrou, a které budete nosit celou sezónu? Nevadí! Přinášíme vám velkou módní galerii, kde najdete ty nejkrásnější šaty letošního léta. Najdete v ní klasické střihy, nadčasové kousky, nebo nejnovější módní trendy. Inspirujte se a najděte šaty, ve kterých strávíte celé léto.
svetzeny.cz

Přirozené obočí je trendem v roce 2023

V tomto roce je zaručeně populární obočí s plnějším a hustějším vzhledem. Ženy s řídkým obočím dokonce hledají způsoby, jak zvýšit objem svého obočí a zdůraznit jeho přirozenou krásu. Jejich snaha je vytvořit rovnoměrný a harmonický tvar, který bude odpovídat jejich obličeji. Získání této přirozené a plné podoby obočí je často podporováno návštěvou kosmetických salonů, které nabízejí permanentní makeup obočí pomocí tetování. Vzhled obočí se stal tak důležitým prvkem make-upu, že mnoho žen vyhledává profesionální vizážisty nebo odborníky na úpravu obočí. Takoví odborníci mají schopnost správně vyhodnotit tvar a styl obočí, aby vyhovovaly individuálním rysům každé ženy.

Barvení obočí nemusí ubrat na přirozenosti

Dalším trendem, který je letos velmi oblíbený, je výrazné obarvení obočí. Namísto klasických tužek se stále více žen uchyluje k přírodním barvám, které ladí s barvou jejich vlasů. Tento přístup vytváří měkčí a přirozenější vzhled a umožňuje lepší sladění obočí s celkovým vzhledem obličeje. Letošní rok se nese ve znamení přirozeného obočí, ale trendy jsou i barevné či odbarvené obočí, které se nesou pro změnu ve futuristickém duchu.

Od úzké čárky až po přirozené husté obočí
Zdroj článku