Přejít k hlavnímu obsahu

Plastické operace, ze kterých vám zůstane rozum stát! Rty jako dvě klobásy nebo extrémní implantáty

Pojem krásy se mění v průběhu let a určitě se shodneme, že krása pro každého znamená něco jiného. Co se ale stane, když dívky a ženy nepochopí pořekadlo "čeho je moc, toho je příliš"?

Za zákroky plastických chirurgů zaplatí v Česku muži a ženy přes dvě miliardy korun ročně. Obvykle je k tomu vede nespokojenost se svým vlastním tělem a celkovým vzhledem. Mezi nejčastěji podstupované zákroky patří plastika prsou a liposukce. Extrémní oblibu nyní získává i zvětšování rtů. 

Když se všechno pokazí... především úsudek

Nutno podotknout, že ačkoliv se to někomu může zdát neuvěřitelné, proměny ženy níže je jejím snem a rozhodně nepovažuje svoje rty za "zpackanou práci". 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Zvětšení rtů

Mezi nejoblíbenější zázroky vůbec patří zvětšení rtů. Ať už zvolíte výplně nebo zvětšení pomocí kyseliny hyaluronové, výsledek může být dokonalý. Krásné plné rty, které vám dodají nejen sebevědomí, sle i smyslnost. Pokud se zajímáte o aktuální trendy ve světě krásy, rozhodně vám neunikne, že zvětšení rtů podstoupila většina celebrit, a tak se dá předpokládat, že "úzké rty" nepřijdou v nejbližší době do módy. Ovšem ne nadarmo se říká, že v nejlepším se má přestat. Není následující zvětšení už trochu příliš?! 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Veronika Arichteva nechala fanoušky nahlédnout do svého nového domu. Rekonstrukce je v plném proudu!

Krásná herečka Veronika Arichteva (35) ukázala fanouškům, jak pokračují opravy jejich vysněného domu. Sama přiznává, že ji některé věci stresují, ale jak sami uvidíte, není pochyb o tom, že je to dům s duší.
svetzeny.cz

Plastika prsou

I zvětšování poprsí je stále drží v popředí na žebříčku nejoblíbenějších zákroků. Ať už zvětšené poprsí ženám dodá sebevědomí nebo je jistá úprava žádoucí kvůli zdravotními stavu, i tady platí, že čeho je moc, toho je příliš. Kdy přestat neví mnoho žen, a tak to bohužel někdy dopadá i takto...

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu

zdroj: Instagram, isaps.org