Přejít k hlavnímu obsahu

Líbání podle znamení: Lvi vyseknou polibek jako z Hollywoodu, Panny potřebují svěží dech

Mezinárodní den líbání připadá každý rok na šestého července. Jde o projev intimity, lásky, souznění. Víte, že i na líbání může mít vliv znamení, ve kterém jste se narodili? Od jemných nesmělých pus, přes motýlí doteky až k vášnivým polibkům. Jak je na tom právě vaše znamení?

Pusa je pro mnoho lidí a kultur prostředek k přivítání nebo loučení a mnoha dalších situacích. Vyjádření lásky k dětem, snaha utišit plačící miminko, podpora blízkých a mnoho dalšího. Nejde jen o doménu zamilovaných. Ti si náklonnost projevují skrz polibky. Víte, jak líbá znamení nebo znamení vašeho partnera? Jakých polibků se můžete dočkat?

Beran

Berani jsou velmi vášnivým a divokým znamením. Při polibcích s nimi můžete očekávat dravost, energii a také rychlost. Čekáte-li jemné a něžné oťukávání, hledejte jinde. Jsou to skvělí vůdci a iniciátoři, takže své partnery umí zaskočit a překvapit. Jsou dostatečně intenzivní a líbání s nimi je vždycky velký zážitek.

Býk

Býci mohou působit chvílemi trochu vážně a možná na někoho můžou působit i chladně. To však není úplně pravda, pokud jde o jeho srdeční záležitost, stává se z něj úplně jiný člověk. Věnuje svému protějšku čas a velmi rád ho věnuje polibkům. Nejsou rychlíci, ale techniku líbání mají propracovanou do posledního detailu. Nejen z rychlých polibků se vám tak mohou podlamovat kolena.

Blíženci

Blíženci si jsou vědomi svých rtů a velmi často je využívají - k mluvení, jídlu a především k líbání. Neomezují se však pouze na polibky, jsou mistři letmých doteků rtů a velmi dobře umí navodit důvěrnou a jiskřivou atmosféru, aniž by partnera políbili. Umí nabídnout rychlé polibky, které vás pohltí, ale také ty jemné, ze kterých se vám podlomí kolena.

 

Mohlo by se vám líbit

Druhy polibků a co znamenají - co vám chce partner pusou naznačit?

Polibky patří k běžnému životu snad každého z nás. Dát pusu na přivítanou, na rozloučenou, z vděku, z lásky i jen tak, když jste se svými přáteli. V mnoha zemích se přivítání neobejde minimálně bez pusy.
svetzeny.cz

Rak

Raci jsou milovníci dlouhých polibků, které jim dávají pocit, že žijí v pohádce nebo romantickém filmu. Onen dlouhý polibek, kdy si konečně dva zamilovaní vyznají lásku, je přesně to, co Raci chtějí dnes a denně zažívat. Polibek bude klidně trvat několik minut a nechybí ani něžné doteky.

Lev

Lvi se velmi rádi předvádějí a to platí i ve svádění či líbání. Vášeň není hraná, ale snaží se o tak trochu teatrální a filmové polibky za které přirozeně chtějí sklidit potlesk a chválu. Když se tak nestane, jsou nesví a možná vás brzy vymění za někoho, kdo jejich snahu ocení. Nejsou jim při líbání cizí ani hlasové projevy jako mlaskání a podobně.

Panna

Jsou jemné a něžné a přesně takové jsou jejich polibky. Nečekejte rychlost a nespoutanost, ale i tak mají hodně co nabídnout. Chtějí, aby bylo všechno okolo perfektní, proto u sebe noste vždy mátový bonbon nebo žvýkačku, která pomůže osvěžit dech. Pak nebude mít polibek žádnou chybu.

 

Mohlo by se vám líbit

Kouzlo polibku: 4 důvody, proč se líbat

Snad každý si pamatuje na svou první pusu. S největší pravděpodobností měl váš premiérový polibek daleko k tomu, který je k vidění na filmovém plátně, ale i tak to byl pro vás nezapomenutelný zážitek. Polibek patří mezi mezi nejhezčí projevy lásky a je nejen příjemný a vzrušující, ale i zdraví prospěšný!
svetzeny.cz

Váhy

Jsou romantické a milující, proto se i velmi rádi líbají. Chcete-li zažít polibky plné energie, lásky, něhy a doteků, jděte za Váhami. Není jim cizí ani vášeň, ale spíše se soustředí na techniku. Hledají neustále nové vzrušení a tak rádi střídají styly polibků. Neodmyslitelně k nim patří také doteky, pohlazení a podobně.

Štír

Jsou to lovci, kteří se snaží svou kořist zhypnotizovat. Spoutají ji pronikavým pohledem a jsou velmi intenzivní. Než přijdou k samotnému polibku, rozehrají hru smyslů. Jejich styl líbání se nijak neodlišuje, ale zase jim nelze upřít snaha. Umí být agresivními, ale i něžnými jedinci. Mnohem raději však svůj protějšek svádí.

Střelec

Je-li s vámi Střelec víte, že můžete očekávat neočekávané. Jde o dobrodružné znamení, které políbí svého partnera tam, kde to nejméně čeká. Ve frontě na koncert, při mytí nádobí, v autě, zkrátka kdekoliv. Míchají styly, aby vám polibky nezevšedněly. Bude to zábavné, vzrušující a jedinečné!

 

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Láska podle životního čísla. Jednička chce vlastnit, trojka ráda zahne

Čísla nás obklopují a do značné míry ovlivňují naše životy. Zdaleka nejdůležitější jsou číslice data narození, ze kterých lze ledasco vyčíst. Například, jak to máte s láskou, co se vám líbí v posteli, anebo zda nemáte potíže s věrností. Podívejte se, co o vás v této souvislosti říká numerologie. A jak je na tom váš protějšek?
svetzeny.cz

Kozoroh

Kozorozi jsou při líbání sentimentální a veškerou energii vkládají do techniky a snaží se, aby právě ten polibek byl naprosto ideální. Snaží se o smyslnost a vášeň. Jsou to strategičtí líbači, kteří potřebují hned vědět, co od polibku očekávají, potřebují k tomu správný okamžik i správnou atmosféru.

Vodnář

Vodnáři mají rádi napětí a libují si v něm. Když cítí, že narůstá, jsou tím okamžikem skoro posedlí. Smyslný polibek je pro ně vším a umí se při ní i rozdivočit. Rádi dotahují věci do extrému, proto nabízí svým partnerům až nadpozemský polibek. Pokaždé jde o jiskřivý a trochu jiný zážitek.

Ryby

Nikdo neumí vytvořit romantickou náladu tak, jako Ryby. Jde o zasněné a romantické znamení, které rádo vyjadřuje své pocity romantickými činy, kam bezesporu polibky patří. Jsou velmi intuitivní a než partnera políbí, přesně vědí, co se mu líbí a co ne. Podle toho se také řídí.

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon