Přejít k hlavnímu obsahu

Zábavný kvíz může prozradit, zda jste romantická duše nebo věčný optimista

Info ikona
kvíz

Je známo, že vkus člověka může leccos prozradit o jeho osobnosti. Zkuste si jednoduchý zábavný test, který může prozradit, zda jste samotářský typ, romantická duše, introvert nebo třeba paličatý člověk. Provedení testu je přitom velice jednoduché. Prohlídněte si následující dvojice obrázků a bez dlouhého váhání si vyberte jeden z nich, který je vám zkrátka bližší či sympatičtější. Pod obrázky si poté přečtěte výsledek k vašemu výběru.

Info ikona
Denní obloha
Info ikona
Noční obloha

Denní obloha

Jste pozitivně myslící člověk, který má rád nové výzvy a začátky. Mezi oblíbené aktivity patří setkání s přáteli nebo procházky venku. Mezi přáteli jste považováni spíše za extroverty, nedělá vám větší potíže zapadnout v kolektivu a vyhovuje vám týmová práce. Baví vás také kreativní činnosti, mezi které patří třeba zpěv, malování nebo ruční výroba. Občas můžete mít hlavu plnou chaotických myšlenek, které nejlépe usměrníte například meditací.

Noční obloha

Jste spíše introvertní typ člověka. Máte rádi svůj klid, ale čas od času vám nevadí posezení s dobrým přítelem či členem rodiny. Na velké rodinné setkání moc nejste, ačkoliv je pro vás rodina na prvním místě. Preferujete práci, kterou můžete dělat sami, a mezi vaše oblíbené činnosti patří takové, u kterých musíte více přemýšlet, jako jsou různé hádanky, rébusy apod. Občas na vás mohou přijít negativní myšlenky, zkuste je proto rozptýlit například poslechem nějaké pozitivně naladěné hudby nebo dobrým filmem.

Kvíz z přírodopisu: Vyzkoušejte si poznávačku stromů dle květů a listů

svetzeny.cz

Info ikona
Růže
Info ikona
Víno

Růže

Máte romantickou duši a toužíte po vztahu plném romantiky. Květiny vám vždy udělají radost, stejně jako romantická večeře při svíčkách. Ve vztahu máte rádi ujišťování o tom, že vás váš protějšek miluje, což je pro vás daleko důležitější než sexuální stránka vztahu. Mnohým lidem, kteří po vás zatoužili, se můžete zdát jako nedobytná bytost. Býváte také ve vztahu zranitelní, zkuste proto neustále pracovat na svém sebevědomí.

Víno

Ve vztahu máte rádi upřímnost, ale nemáte problém ani s tím, když máte oba větší tajemství. Vaše vztahy bývají plné vášně a nemáte problém ani se známostí na jednu noc. Ve vztahu máte rádi dotyky a fyzický kontakt. Své protějšky občas můžete šokovat vaší přímočarostí. Zkuste občas ve vztahu zpomalit a nechat svůj protějšek, aby se musel více snažit o vaši přízeň.

Zábavný kvíz: Vyberte si jeden ze symbolů. Volba určí, zda byste se měli zbavit negativní energie, úzkostí či zábran

svetzeny.cz

Info ikona
Lev
Info ikona
Štěně

Lev

Vaše okolí o vás nejspíš často říká, že jste paličatá osoba. Při dosahování svých cílů si jdete tvrdě za svým a nezastavíte se před ničím. Nebojíte se i opravdových výzev a ostatní motivujete vaší odvahou. S lidmi jednáte vždy přímo a nemáte problém říct do očí, co si myslíte, ani vašemu nadřízenému. Občas vás to sice dostává do problémů, ale většinou své upřímnosti nelitujete. Zkuste se však naučit v některých situacích být pokornější, ušetříte si do budoucna spousty problémů!

Štěně

Vaše přátelská povaha vám občas brání mluvit s lidmi narovinu. Bojíte se totiž, že by jim některé vaše názory mohly ublížit. Když se vaši přátelé dostanou do potíží, děláte všechno proto, abyste jim pomohli. Lidé z vašeho okolí vás považují za veselého a bezstarostného člověka a věčného optimistu. Občas máte sklon k lehkovážnosti a nezodpovědnému chování. Proto občas zpomalte a zamyslete se, než se vrhnete po hlavě do nějaké činnosti.

Objevte barvu vaší aury podle znamení zvěrokruhu: Rybám patří fialová, Blížencům žlutá

svetzeny.cz