Přejít k hlavnímu obsahu

Objevte barvu vaší aury podle znamení zvěrokruhu: Rybám patří fialová, Blížencům žlutá

„Vyzařujete dobrou auru“ – tuto větu jste již pravděpodobně slyšeli. Zde zjistíte, jakou barvou září vaše aura podle znamení horoskopu.

Auru je třeba chápat jako jakési zářivé světlo, které zahaluje vaše tělo. Speciální fotografové se dokonce specializovali na fotografické zachycení aury – ne každý ji totiž dokáže rozpoznat. V závislosti na znamení zvěrokruhu a charakteru získává aura jiný odstín. Zde si přečtěte, která barva je přiřazena vašemu znamení zvěrokruhu: 

1. Kozoroh: jasně červená

Kozorohové jsou sebevědomí, disciplinovaní a zároveň trpěliví – síla spočívá v klidu. Není tedy divu, že vaše aura září silnou, jasně červenou. Protože červená barva vyvolává asociace s ohněm, a tak představuje nevyčerpatelnou sílu.

2. Vodnář: světle zelená

O zelené je známo, že je barvou naděje. Zelená je však také spojována s klidem, jasností, otevřeností a svěžestí. S jejich povahou vedoucího týmu, jejich nenapravitelným závazkem k blahu ostatních a jejich vynalézavostí je evidentní, že aury Vodnářů září optimisticky, jasně zeleně.

Hubneme zdravě aneb všichni víme, co dělat a nedělat, ale přesto čekáme na zázračné pomocníky

Těžko se to vysvětluje, a ještě hůř chápe. Drtivá většina z nás ví, co je třeba dělat, abychom zdravě a kvalitně zhubli, málokdo už je ale ochotný pro to něco udělat. Jak začít? To vám poradí výživový poradce a fitness trenér Michal Šetina.
svetzeny.cz

3. Ryby: fialová

O Rybách je známo, že jsou velmi citlivé, kreativní povahy. S tím harmonizuje fialová aura, která znamená nadpřirozeno, mystiku a nevyčerpatelnou představivost. 

4. Beran: tmavě červená

Stejně jako u Kozorohů září aura Berana silným červeným tónem. To není překvapivé, když uvážíme, že Berani bývají velmi impulzivní. Červená barva také znamená vášeň a silnou vůli – pokud jste Beran, najdete se v ní. 

5. Býk: tmavší zelená

S jejich "přízemním" přístupem a blízkostí k přírodě není zbarvení Býků žádným překvapením: září v teplé lesní zelené. Barva také znamená spokojenost, štěstí a naději. 

6. Blíženci: žlutá

Jejich aura je stejně otevřená a zářivá jako charakter Blíženců: ve většině případů nabývá jasně žluté barvy. Žlutá je chápána jako nejveselejší barva a symbolizuje nadšení, optimismus, ale i hravost. 

Nejdůležitější dny v únoru pro všechna znamení zvěrokruhu. 8. únor bude plný energie, 17. přinese překvapení

Při pohledu na hvězdy se všech dvanáct znamení zvěrokruhu může v únoru těšit na speciální akce. Kterých dnů se to týká? To zjistíte v našem článku.
svetzeny.cz

7. Rak: růžová

Zdrženlivý, ale milý Rak vyzařuje jemnou růžovou auru. Růžová je ve skutečnosti barvou romantických citů, náklonnosti a empatie, jak ukazuje znamení zvěrokruhu. 

8. Lev: oranžová

Energičtí a sebevědomí Lvi se zjevně nacházejí ve výrazné barvě: jejich aura září sytě oranžovou barvou. Jak je pro Lvy typické, barva znamená energii, sebevědomí a chuť do akce. 

9. Panna: královská modrá

Zajímavost: Barevné označení „královská modrá“ lze vysledovat až k uniformám bodyguardů a dvorních úředníků krále Ludvíka XIV. Barva tedy znamená vážnost, smysl pro povinnost a obezřetnost. V těchto vlastnostech se najdou i přemýšlivé Panny, jejichž aura také září královskou modří. 

Gilmorova děvčata po 22 letech: Co dělali herci po oblíbeném seriálu a jak dnes vypadají

Populární seriál Gilmorova děvčata měl premiéru před neuvěřitelnými 22 lety a několik herců díky němu odstartovalo úspěšnou hereckou kariéru. Mezi nimi jsou i představitelky hlavních rolí Lauren Graham a Alexis Bledel. Jak pokračovala jejich kariéra po skončení seriálu a jak vypadají hvězdy nyní?
svetzeny.cz

10. Váhy: modravě zelená

Aura Vah je směsí sytě modré a optimistické zelené, což vytváří jedinečné barevné schéma – stejně jedinečné jako Váhy. 

11. Štír: tmavě modrá

Štíři jsou často obviňováni ze své samotářské, osamělé povahy. Z jiné perspektivy by se však její postava dala popsat jako tajemná a tichá. Indigo, barva aury Štíra, dokonale odráží tento vzrušující charakter. 

12. Střelec: jasně oranžová

Střelec sdílí oranžový odstín své aury se Lvem. Protože i oni jsou nebojácní, sebevědomí a vždy připraveni zažít něco nového. Skvěle se k tomu hodí oranžová barva, která symbolizuje pokrok, kreativitu a neukojitelnou žízeň po životě a jeho dobrodružstvích.