Přejít k hlavnímu obsahu

Nejdůležitější dny v únoru pro všechna znamení zvěrokruhu. 8. únor bude plný energie, 17. přinese překvapení

Info ikona
horoskop

Při pohledu na hvězdy se všech dvanáct znamení zvěrokruhu může v únoru těšit na speciální akce. Kterých dnů se to týká? To zjistíte v našem článku.

Z astrologického hlediska je nejlepší označit si v kalendáři sedm dní v únoru 2022. Planety jsou na nich ve zvláštních konstelacích a stanou se tak důležitými body při změnách pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu. Co přináší druhý měsíc v tomto roce? Znamení zvěrokruhu se mohou těšit na tyto únorové dny:

4. února

Konečně! Od 4. února již Merkur není retrográdní, což všem usnadňuje každodenní život. Jakékoli zpoždění nebo dokonce zmatky, které během fáze vznikly, budou brzy vyřešeny –  do 24. února. Mars a Jupiter v tento den také poskytují dostatek vášně, dodávají odvahu a také sexuální sebevědomí. Pokud chcete s partnerem zkusit něco nového, teď je ten správný čas.

8. února

V tento den se všech dvanáct znamení zvěrokruhu může těšit na pořádnou dávku energie. Mars a Uran vás vylákají z vaší komfortní zóny a dodají vám odvahu podstoupit to či ono riziko. To je dobré zejména pro nezadané, kteří by se měli v tento únorový den chopit své šance a setkat se s lidmi, kteří běžně neodpovídají jejich typu.

Hubneme zdravě aneb všichni víme, co dělat a nedělat, ale přesto čekáme na zázračné pomocníky

svetzeny.cz

11. února

Merkur a Pluto se "srazí" 11. února a ve všech oblastech života vytvoří mimořádnou intenzitu. Pokud je něco, čemu už nějakou dobu toužíte přijít na kloub, udělejte to ještě dnes.

16. února

Vychází sněhový měsíc! Energie úplňku 16. února ovlivní celý týden, takže všechna znamení zvěrokruhu budou kreativní, energická a ohnivá. V tento den se setkávají i Venuše a Mars a rozdávají extra porci lásky, romantiky a vášně.

Únor dle numerologie: Číslo 2 bude muset čelit svému největšímu strachu, číslo 8 zapůsobí na druhé

svetzeny.cz

17. února

17. únor by mohl být dnem překvapení – v dobrém slova smyslu! Jupiter a Uran jsou přízniví a zasypou vás štěstím, slávou a radostí.

23. února

Tento den bude ohnivý pro všechna znamení zvěrokruhu. Mars, který vládne vášni, se spojí s Neptunem, který vládne spřízněným duším, a společně zažehnou romantické chvíle. Tuto energii lze mimochodem využít i kreativně, takže v této fázi můžete báječně realizovat i některé umělecké nápady.

24. února

24. únor je ideální čas říct někomu blízkému, co k němu cítíte. Venuše a Neptun vás v tom podporují a také dodávají romantičtější a kreativnější energie do vašeho života.