Přejít k hlavnímu obsahu

Největší trend jara 2023: Kozačky nad kolena nesmí ve vašem šatníku chybět. Uberou vám kila a prodlouží nohy

Obvykle jsme rádi, když s prvními teplými jarními dny můžeme kozačky a kotníkové boty vykázat do nejzazšího koutu botníku nebo rovnou do krabice na půdě. Ale na jaře 2023 je všechno jinak - kozačky budou přesluhovat - doslova. Protože extra vysoké boty jsou trendy botou jara. Celebrity, módní fanoušci a influenceři milují kozačky nad kolena!

Kozačky nad kolena jsou největší módní trend

Na jaře 2023 neexistuje způsob, jak obejít trend kozaček nad kolena. Přirozeně přitahují pozornost každého kvůli své výšce, takže si vyberte ty, které zanechají dojem. Vklouzněte do páru s ostrými špičatými rysy, abyste ovládli každou událost, nebo vyzkoušejte štíhlý profil pro uvolněný vzhled, který nabízí více prostoru pro pohyb. 

ČTĚTE TAKÉ: Vlasový trend 2023: Bob je hitem, který sluší každé ženě

 

Mohlo by se vám líbit

Celebrity, které hořce litují plastik: Zohyzděná kvůli své marnivosti zůstala nejenom Priscilla Presley

Slavné herečky a modelky živí jejich vzhled, není se tedy co divit, že se snaží za každou cenu vypadat co nejlépe a také zastavit proces stárnutí. V některých případech však tyto snahy skončily fiaskem. Zohyzděná kvůli své marnivosti zůstala nejenom Priscilla Presley.
svetzeny.cz

Jak je nosit?

Kozačky nad kolena lze nosit k nejrůznějším outfitům, od úzkých džínů až po šaty a sukně. Při jejich stylingu je důležité vzít v úvahu délku kozaček a celkový styl outfitu.

Kozačky nad kolena jsou ideálním trendem

Existuje několik důvodů, proč lidé nosí boty nad kolena. Za prvé, mohou být velmi stylové a mohou outfitu dodat odvážný a módní výraz. Za druhé, mohou poskytnout dodatečné teplo, zejména v chladném počasí. Navíc mohou pomoci prodloužit vzhled nohou a vytvořit lichotivý a vizuálně přitažlivý vzhled.

Největší módní tredn jara 2023
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška