Přejít k hlavnímu obsahu

Průvodce letními šaty: Které se nejlépe hodí k vaší postavě?

Krásné letní počasí a úchvatné šaty jednoduše patří k sobě. Vyberte si šaty podle typu vaší postavy a nemůžete šlápnout vedle. Buďte v létě stylová a probuďte v sobě bohyni, která prozáří ulici a okouzlí každého. kolem koho projdete.

V módě vlastně neexistují pravidla a shodnete se na tom, že pokud někdo jednoduše umí „vynést“ svůj model, je jedno, jestli je hubený, tlustý, malý nebo velký. Musíte se ve svém oblečení především cítit dobře. Módní bloggerky s trochou nadsázky říkají, že se máme každý den obléknou tak, jako bychom právě v tomto outfitu měli umřít. A nikdo nechce umřít s mastnými vlasy a teplákovkou na sobě, že?!

Druhou důležitou radou je, že byste neměla zakrývat svoje tělo neforemným kusem látky, ale zvýraznit přednosti a skrýt nedostatky. My vám prozradíme, jak na to!

Jak skrýt bříško?

Pouzdrové šaty mohou vaši postavu pěkně formovat, takže se bříško schová. Ideální jsou také boho šaty, které jsou volné nebo zvolte takové šaty, které zvýrazňují vaše nohy, ramena a štíhlý krk.

Info ikona
Haily's
Info ikona
Answear Lab
Info ikona
Vero Moda

Co se širokými boky?

Maminky nám vždy říkaly, že mít široké boky je dobrá věc, protože se nám bude lépe rodit. Ovšem v módním průmyslu zas tak populární nejsou. Zdůrazněte horní část těla a vytvořte siluetu přesýpacích hodin. Optimální délka? Přinejmenším po kolena.

Info ikona
Medicine
Info ikona
answear.LAB
Info ikona
Haily's

Velká prsa – jaké šaty se na mě hodí?

Především začněte od dobře padnoucí podprsenky, která vám poskytne jistotu a zajistí, že se budete cítit pohodlně. Dbejte také na to, aby spodní prádlo nepohodlně a nehezky „vyčuhovalo“ nebo se zařezávalo do hrudníku. Je to nepříjemné a také to nevypadá hezky. Neskrývejte svůj dekolt, noste šaty s výstřihem do V, které zdůrazňují vaši postavu a působí žensky. Noste šaty, které vám vytvoří úzký pas a malinko zvětší boky.

Info ikona
Jacqueline de Yong
Info ikona
Answear Lab
Info ikona
Haily's
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška