Přejít k hlavnímu obsahu

Děti slavných, které díky své kráse prorazily v modelingu: Syn Pierce Brosnana se potatil, Stallonova dcera dobývá přehlídková mola

Info ikona
Pierce Brosnan

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. Řada dětí slavných se stejně jako jejich rodiče uchytila ve světě šoubyznysu a modelingu. Patří k nim například syn Pierce Brosnana, překrásná Stallonova dcera či éterická kráska Dylan Penn.

Syn Pierce Brosnana se potatil

Pierce Brosnan má celkem čtyři syny – Parise, Dylana, Seana a Christophera. Všechny spojuje jedno, jsou velmi charismatičtí a výrazní. Své atraktivity naplno využil Paris Brosnan, který je ve svých 21 letech vycházející modelingovou hvězdou. Povedlo se mu dostat se na obálky předních módních časopisů, na jedné dokonce zapózoval se svým slavným otcem Piercem Brosnanem a o čtyři roky starším bratrem Dylanem, který se také věnuje modelingu. Paris Brosnan se v rozhovoru svěřil s tím, že svět modelingu jej lákal vždy, jelikož dle svých slov „vyrůstal v rodině, která měla styl“. Momentálně studuje vysokou školu a baví ho i umění. „Mám vášeň pro umění. Celou karanténu jsem doma strávil malováním. Ukázalo se, že je to skvělé pro uvolnění a prostor pro sebevyjádření. Když se to líbí lidem, je to jen bonus,“ říká o oboru, kterému se možná jednou bude věnovat naplno. Jeho tvorbu si můžete prohlédnout na Instagramu, kde si získal více než 200 000 fanoušků.

Manželka Bruce Willise ukázala fanouškům soukromá rodinná videa. Ti se dojímají k slzám

svetzeny.cz

Stallonova dcera dobývá přehlídková mola

Americký herec s italskými kořeny Sylvester Stallone má tři překrásné dcery – Sistine, Sophii Rose a Scarlet Rose. Sistine Stallone je 23 let a momentálně dobývá přehlídková mola. Debutovala již v roce 2016, kdy podepsala smlouvu s prestižní agenturou IMG. Následuje tak kroky své matky, která se v minulosti také živila jako modelka. Nabídky se jí jen hrnuly, spolupracovala s vyhlášenými fotografy a předváděla modely pro luxusní značky oblečení. Sistine si však uvědomuje i důležitost vzdělání, proto přesídlila z New Yorku do rodného Los Angeles, kde studuje vysokou školu, jejím oborem je komunikace. Radost jí dělá i to, že je blízko své rodiny. Je si vědoma toho, že její hvězda stoupá, proto si dává pozor na svá veřejná prohlášení. „Své názory si nechávám pro sebe. Jsem neutrální jako Švýcarsko,“ nechala se slyšet Sistine. Dle svých slov je překvapená, že ji otec v kariéře podporuje, protože se všechny své děti snažil držet stranou od hledáčku médií.

Chris Rock poprvé promluvil o Oscarech a facce od Willa: ‚‚Stále zpracovávám, co se stalo’’

svetzeny.cz

Dcera Seana Penna uspěla v modelingu

Dcera Seana Penna, Dylan Penn, uspěla v modelingu díky své jemné éterické kráse. Brzy oslaví své 31. narozeniny. Do světa modelingu vstoupila v roce 2013, kdy se objevila v kampani známé oděvní značky Gap. Posléze se jí podařilo dostat na obálky známých magazínů. V roce 2014 podepsala smlouvu s Premier Model Managment, agenturou, která ji měla zastupovat ve Spojeném království. Bodovala i u veřejnosti, podařilo se jí dostat do Maxim Hot 100 a mezi 99 nejžádanějších žen světa v anketě webu AskMen.com. Na jedné modelingové kampani spolupracovala i se svým bratrem Hopperem. V minulosti si vyzkoušela i kariéru herečky, ale nakonec se rozhodla zůstat ve světě modelingu.

Lída a Saša Rašilovovi: O věkovém rozdílu ve vztahu, ale i o "ženské" a "mužské" práci

svetzeny.cz