Přejít k hlavnímu obsahu

FOTO: 13 slavných párů, o kterých byste neřekli, že spolu chodili

FOTO: 13 slavných párů, o kterých byste neřekli, že spolu chodili

Hádejte, s kým randil Brad Pitt před Jennifer Aniston…

Cindy Crawford & Richard Gere

Rozvedli se v roce 1995, jen čtyři roky po svatbě. Cindy v médiích nedávno přiznala, že za konec vztahu mohl velký věkový rozdíl. Jí bylo 25, jemu 42. „Ženy ve dvaceti dospívají, teprve zjišťují, kdo jsou, co chtějí,“ komentovala Cindy rozpad svého prvního manželství.

Tom Cruise & Penelope Cruz

GettyImages-105268632

Málokdo ví, že před manželstvím s Nicole Kidman patřilo Tomovo srdce této španělské krásce. Jak to tak v Hollywoodu bývá, seznámili se v roce 2001 při natáčení společného filmu a bláznivě se do sebe zamilovali. Oficiální verze je taková, že neměli čas na společný život, a tak se rozešli. Šušká se, že za rozpadem stojí Tomovo členství v scientologické církvi.

Ryan Gosling & Sandra Bullock

GettyImages-76027937

Ano, je to pravda, není to jen drb. Americké zlatíčko Sandra a o šestnáct let mladší Ryan, který je dnes považován za jednoho z nejvíce sexy mužů na světě, se dali dohromady v roce 2002, kdy spolu natáčeli film. I když jejich známost netrvala dlouho, zůstali přáteli a dodnes o sobě v médiích moc hezky mluví.

ČTĚTE TAKÉ: Celebrity, které se v roce 2016 rozešly

Kate Moss & Johnny Depp

GettyImages-115156971

Potkali se na jedné akci v New Yorku v roce 1994. Johnnymu bylo 31, Kate 20. „Hned od první chvíle jsem věděla, že budeme spolu,“ prozradila kdysi modelka. Byla to prý láska na první pohled, vášnivý vztah plný emocí. Rozešli se nedlouho poté, co je fanoušci slyšeli pokřikovat po sobě nadávky na ulici. Jak se říká, láska nemá k nenávisti daleko…

Madonna & Sean Penn

GettyImages-557700681

Sean Penn a Madonna se brali v roce 1985 a rychle se z nich mezi paparazzi stal terč číslo 1. Pozornost médií a ztráta soukromí však nestály za rozpadem jejich manželství. Bylo to vzájemné násilí. Rok 1987 a obvinění z domácího násilí Seana na Madonně ukončilo jejich italskou domácnost.

Brad Pitt & Gwyneth Paltrow

GettyImages-576846716

V devadesátých letech patřili k nejslavnějším hollywoodským párům. Dokonce se krátce zasnoubili, ale Gwyneth Brada pustila k vodě. Až po letech rozchod komentovala slovy: „Byla jsem příliš mladá a on byl příliš hodný.“

ČTĚTE TAKÉ: Sharon Stone slaví 59. narozeniny, přitom vypadá na 40! Podívejte se, jak s ní šel čas.

Britney Spears & Colin Farrell

GettyImages-2266829

V roce 2003 obletěly svět fotky, na kterých Colin drží Britney za zadek, za pas nebo za boky a přitom jí dává polibky po obličeji. Prý to byla jen „předehra“ před jednou jedinou společně strávenou nocí.

Reese Witherspoon & Jake Gyllenhaall

GettyImages-545939520

Už je to osm let, co se po dvouleté známosti Reese a Jake rozešli, a přesně osm let od té doby, co měl Jake vážnou známost. Rozchod s Reese, kterou si chtěl vzít, ho pořádně sebral. Říká se, že ho před ní přátelé varovali – když se s ní seznámil, byla rozvedená s dvěma dětmi, starší a vážnou známost nehledala.

Kate Hudson & Owen Wilson

GettyImages-71504512

Kate potkala Owena v roce 2006, kdy se zrovna rozváděla se svým prvním manželem. Jejich vztah byl dost propírán v americkém bulváru, za prvé proto, že se neustále rozcházeli a scházeli, a za druhé proto, že se později Owen z nešťastné lásky pokusil o sebevraždu.

Cameron Diaz & Jared Leto

GettyImages-75873526

Cameron a Jared se zasnoubili v roce 2000, ale rozešli se tři roky poté po čtyřleté známosti. Zlá krev mezi nimi ale nikdy nebyla. Vzájemné dobré vztahy dokazuje i fakt, že když si Cameron před dvěma lety brala Benjiho Maddena, k jejím hostům na svatbě patřila i Jaredova maminka.

Scarlett Johansson & Josh Hartnett

GettyImages-76116654

Dvojice se dala dohromady v roce 2006 při natáčení filmu Černá Dahlia. Vztah netrval déle než dva roky a dodnes o něm oba mlčí. Výjimku učinil před pár lety Hartnett, který vztah označil za „obyčejný, který prostě nevyšel a hodně to bolelo“.

Ashton Kutcher & Brittany Murphy

GettyImages-80812549

I když spolu chodili jen chvíli, a to v roce 2003 při natáčení společné komedie Líbánky, Ashton byl smutný, když o šest let později Brittany zemřela. Na svém Twitteru napsal: „Dnes svět ztratil kousek svého slunce. Přeji upřímnou soustrast Brittanině rodině, jejímu manželovi a skvělé matce Sharon. Uvidíme se na druhé straně, zlato.“

Chris Evans & Jessica Biel

GettyImages-106699506

Jessica začala s Chrisem randit v roce 2001. Jejich vztah pokračoval i tehdy, co si dva roky po sobě zahráli na plátnech filmů Cellular a London milence. Nakonec se rozešli v roce 2006 a nejspíš udělali dobře. Z Chrise se stal slavný Kapitán Amerika a z Jessiky manželka slavného Justina Timberlakea.