Přejít k hlavnímu obsahu

Manželka Bruce Willise ukázala fanouškům soukromá rodinná videa. Ti se dojímají k slzám

Info ikona
Bruce Willis

Manželka Bruce Willise, Emma Heming Willis, sdílela s fanoušky romantické chvilky se svojí láskou. Ti vyjadřují neuvěřitelnou vlnu podpory nemocnému herci a videa je dojímají k slzám.

Bruceova rodina napsala na své účty na sociálních sítích emotivní prohlášení, v němž oznámila, že legendární 67letý herec „odstupuje“ od své dlouholeté herecké kariéry poté, co mu byla diagnostikována afázie, stav, který ovlivňuje kognitivní schopnosti. 

Vážné onemocnění, které ukončilo jeho kariéru

Afázie je ztráta nebo porucha řeči, způsobená porušením řečových oblastí mozku. Vzniká jako následek úrazů hlavy, krvácení do mozku, nádorů, degenerativních či zánětlivých onemocnění nebo intoxikace. V antické filosofii skepticismu afázie označovala stav mlčení, kdy se chtěl člověk zdržet hodnocení.

Dcera Bruce Willise Scout je vděčná za podporu, které se její rodině dostalo od středečního sdílení zprávy o hercově diagnóze afázie.

Podpora nebere konce

‚‚Tati! Včerejšek byl tak surrealistický, sdílet něco tak osobního. Nevěděla jsem, jak to bude přijato, vždy existuje neznámá, když se tak zranitelně otevřete do světa," začala Scout srdečný příspěvek na Instagramu. "Doufala jsem v nějakou lásku a soucit, opravdu NIKDY jsem ale nemohla předvídat hloubku a množství lásky, kterou jsme včera jako rodina dostali!’’

‚‚Včera mě stále napadalo, kolik lásky, energie a modliteb je nyní posíláno mému tátovi a cítím pokoru takovým způsobem, který mi při psaní tohoto článku vhání slzy do očí. Jsem tak vděčná za tvou lásku, jsem tak vděčná, co pro tebe můj táta znamená,’’pokračovala. 

Celine Dion slaví 54. narozeniny a vy si můžete prohlédnout snové bydlení plné luxusu. Nechybí zde tobogán a doslova bazénový ráj

svetzeny.cz

Rodinné oznámení světu

Rodina Bruce Willise ve středu na sociálních sítích odhalila, že mu byla diagnostikována afázie a ukončuje svoji kariéru herce. Rodina 67letého herce sdílela zprávu ve středu na Instagramu a vedle jeho fotografie na svých kanálech na Instagramu napsala: „Bruceovým úžasným fanouškům, jako rodina jsme chtěli sdílet, že náš milovaný Bruce má nějaké zdravotní problémy a nedávno mu byla diagnostikována afázie, která má dopad na jeho kognitivní schopnosti."

‚‚V důsledku toho a s velkou ohleduplností Bruce odstupuje od kariéry, která pro něj tolik znamenala,’’ stálo v popisku, který sdílela jak jeho současná, tak i bývala manželka Demi Moore.

Podle odborníků vás afázie „okrádá o schopnost komunikovat“ a „může ovlivnit vaši schopnost mluvit, psát a rozumět jazyku, verbálnímu i psanému“. Lékař dodává, že stav "obvykle nastává náhle po mozkové mrtvici nebo úrazu hlavy. Může ale také přijít postupně z pomalu rostoucího mozkového nádoru nebo onemocnění, které způsobuje progresivní, trvalé poškození (degenerativní)."

‚‚Prožijte to’’

‚‚Procházíme tím jako silná rodinná jednotka a chtěli jsme dotoho přivést i jeho fanoušky, protože víme, jak moc pro vás znamená, stejně jako vy pro něj. Jak Bruce vždy říká: "Prožijte to" a společně plánujeme prostě udělat to stejné,“ uzavřeli a podepsali dopis hercových dcer Rumer Willis, Scout Willis, Tallulah Willis, Mabel Willis a Evelyn Willis, plus Bruceova manželka Emma Heming Willis a jeho bývalá manželka Demi Moore.

Ještě před tímto vážným oznámením sdílela manželka Bruce dojemnou fotografii z jejich svatebního dne, kde jsou vidět slzy v očí obou novomanželů. nechybí ani videa z rodinného archivu, které předtímm neměl možnost nikdo vidět.