Přejít k hlavnímu obsahu

Celine Dion slaví 54. narozeniny a vy si můžete prohlédnout snové bydlení plné luxusu. Nechybí zde tobogán a doslova bazénový ráj

Info ikona
Celine Dion

Zpěvačka Celine Dion slaví 54. narozeniny! Podívejte se, jak oblíbená hvězda bydlí a jaký je její vkus. Vsadíme se, že si její dům zamilujete!

Korunním klenotem realitních majetků Celine Dion je tato nemovitost na ostrově Jupiter Island o rozloze 5,7 akrů, která se nachází přímo na břehu Atlantského oceánu na Floridě a Celine ji prodala za 28 000 000 $. Jedna z největších pobřežních usedlostí v ultrabohaté a exkluzivní komunitě JupiterIsland byla postavena, aby uspokojila touhu Celine Dion a jejího manžela Rene Angelila po soukromí vytvořením skutečného vodního parku „ve stylu resortu“ po celém pozemku. Jednoduše pro jejich osobní rodinné potěšení.

Luxus, ze kterého přechází zrak

Hlavní rezidence s 5 ložnicemi se skládá z přibližně 10 000 čtverečních stop s dvou patrovou terasou a krytou verandou, vše s nádherným výhledem na oceán. Formální jídelna s klenutými stropy a gurmánská kuchyně s rodinným pokojem s výhledem na oceán jsou jen některé z jedinečných prvků půdorysu otevřeného konceptu domu. V pravém stylu dámy je luxusní hlavní apartmá s enormní na míru navrženou extravagantní šatnou vybavenou automatickými kolotoči na boty a stojany na oblečení.

Dwayne Johnson a jeho luxusní bydlení: Prohlédněte si kino, tenisový kurt nebo nahrávací studio. Tady najdete všechno!

svetzeny.cz

Zpěvačka žije v Las Vegas se svými syny

Své sídlo v hodnotě 1,2 milionu dolarů sdílí se svými třemi syny - René-Charlesem, Eddym a Nelsonem, které měla se svým zesnulým manželem René Angelilem. Během pandemie zpěvačka zveřejnila svým fanouškům emotivní video, ve kterém je vyzvala, aby zůstali doma. Tento klip natočila ve své krásné kuchyni a umožnila všem nahlédnout dovnitř.

Poté, co jsme viděli několik obrázků úžasných sídel Celine Dion po celém světě, víme jednu věc jistě: pohled na ně nás nikdy neomrzí. Má tak dobrý vkus a skutečný talent na nákup neuvěřitelných nemovitostí. Tyto fotky jejího domova v Nevadě jsou úžasné.

Info ikona
Celine Dion

Podle Billboard v Las Vegas skončila v červnu 2019 a za 16 let odehrála 1141 vystoupení!

Info ikona
Celine Dion

Zpěvačka má ve svém domě ve Vegas luxusní prvky

Kromě působivé knihovny si fanoušci mohli prohlédnout i dvojitě vysoké zdobené dveře hvězdy a nádherně čalouněné křeslo. Oba luxusní prvky přispívají k královskému pocitu místnosti a poskytují ostrý kontrast k extrémně moderní poličce.

V minulosti Celine vlastnila několik domů, ale když prodala své sídlo na Floridě a své sídlo v Montrealu, vyvolalo to zvěsti, že bude navždy bydlet ve Vegas – to ukáže až čas!

zdroj: Luxury People Living

Už jste viděli všechno? Madonna sdílela fotografii z toalety. Fanoušky ovšem rozčílila úplně jiná věc. "Kdo je na fotce? Je ti snad 14?," píší

svetzeny.cz