Přejít k hlavnímu obsahu

Gwyneth Paltrow objevila elixír mládí. 50. narozeniny připomněla fanouškům fotografií v plavkách

Info ikona
Gwyneth Paltrow

Herečka Gwyneth Paltrow čeká velké životní jubileum. Příští týden oslaví 50. narozeniny a na svém blogu sdílela se svými fanoušky pár zásadních myšlenek. Jak popisuje kráska svoje tělo?

Herečka (49) sdílela na svém Instagramu černobílou fotografii, na které skáče v bikinách a připsala odkaz na svůj blog, kde se rozpovídala o svém těle. Co napsala?

Přemítání života

Poté, co se matka dvou dětí ohlédla na 50 let svého života napsala: „Moje tělo, mapa důkazů všech dnů, je nadčasové. Sbírka známek a nesrovnalostí. Zjizvené po popáleninách v troubě, dávno zlomený prst, narození dě. Stříbrné vlasy a jemné linky," napsala.

Gwyneth Paltrow vypadá v bikinách úžasně!

VIDEO: Hvězdný tenista Roger Federer v slzách. Jeho poslední zápas byl plný emocí

svetzeny.cz

Jak Paltrow pokračovala, napsala „dělám, co můžu a snažím se o dobré zdraví a dlouhověkost, aby odvrátila ochabující svaly a ustupující kosti,“ hvězda poté dodala: „Mám mantru, kterou vkládám do těch svých bezohledných myšlenek, které se mě snaží vykolejit: Říkám přijímám."

"Přijímám svou lidskost"

"Přijímám znaménka a ochabující pleť, vrásky. Přijímám své tělo a opouštím si potřebu být dokonalá, vypadat perfektně, vzdorovat gravitaci, logice, vzdorovat lidskosti," dodala. "Přijímám svou lidskost."

Zdroj článku