Přejít k hlavnímu obsahu

Anketa: Vyberte nejkrásnější ženu festivalu v Karlových Varech. V žebříčku nechybí Nesvačilová, Farna nebo Gondíková

Festival je samozřejmě v první řadě o filmech. Hned vzápětí ale také o luxusních party, večírcích a koncertech, kde nesmí chybět krásné ženy. Na ty nejhezčí dle naší ankety se můžete podívat v galerii. Která z nich by si zasloužila pomyslnou korunku, necháme jen vás.

Říká se sto lidí, sto chutí a to platí i o naší anketě. Od každého trochu. Mladé, nespoutané, přirozené s nějakým tím kilem navíc, ale i krásné padesátnice s vkusem. Nemůžou ovšem chybět ani ženy, které svým vzhledem provokují a rády vystavují svá těla na odiv, protože si to mohou dovolit. Souhlasíte s naším výběrem nebo je pro vás favoritkou festivalu někdo jiný?

Nejkrásnější muži karlovarského festivalu: Hlasujte v anketě a vyberte vítěze

Nejen o filmu, party a honosných šatech za statisíce je festival v Karlových Varech. Na své si přijdou i dámy, protože také zástupci z řad mužů se snaží pořádně vyfifknout a zazářit před přítomnými fotografy. Svět ženy udělal anketu o největšího fešáka. Kdo z pánů se dostal do hledáčku žen a rozhodně patří do naší galerie?
svetzeny.cz

1. Ewa Farna (29)

Nemá míry modelek, ale o to více má zlata v hrdle. Jak sama Ewa zpívá, má boky jako skříň, ale přesto mezi ty nej po zásluze patří. Zpěvačka má krásnou tvář snad bez jediné vrásky. Vary doslova přivedla do varu čtvrtečním koncertem a jak je u ní známo, kila navíc v extravagantním modelu neřešila a pořádně se na podiu rozvlnila. 

2. Jitka Schneiderová (50)

Stálice festivalu s vytříbeným vkusem opět předvedla, že patří k nejlépe oblékaným ženám českého showbusinessu. Jitce by snad slušel i jutový pytel, kdyby ho vynesla s grácií sobě vlastní. Když nezářila na červeném koberci, v poklidu a nenápadně se procházela s partnerem po kolonádě a rozdávala úsměvy na všechny strany. 

3. Denisa Nesvačilová (31)

Zrzavá herečka byla ozdobou každé party a k potěšení přítomných pánů vždy odhalila v šatech nohy dlouhé až do nebe. Dávno pryč je smutek z rozchodu s dnes již ženatým scenáristou Kolečkem a Denisa si festival vychutnávala plnými doušky. Po boku přátel se skvěle bavila a vydržela pařit až do svítání.

 

 

Krásná Denisa Nesvačilová poprvé promluvila o Kolečkovi: Nepřímo ho označila debi*em

Trvalo to, ale herečka Denisa Nesvačilová (31) konečně otevřeně promluvila o svém nezdaru v soukromém životě, kterému přihlížela celá republika. Kolečka nepřímo nazvala grázlem a dle jejích slov soudě je jasné, že si v budoucnosti bude vážit spíš hodných partnerů.
svetzeny.cz

4. Radka Třeštíková (42)

Ráda na sebe strhává pozornost a po rozchodu s manželem si užívá ve společnosti jednoho muže za druhým. Čím mladší, tím lepší nebo starší, ale s pořádně naditou peněženkou. Pak se samozřejmě na oko zlobí, že je spojována s každým ve svém okolí. Spisovatelka také s oblibou šokuje oblečením a jak jinak než, že předvádí vymakané bříško a stojící bradavky. Na zahájení festivalu ale překvapila na své poměry velmi zahaleným modelem, tak trochu z jiné planety. Tak, jako tak ji ale místo v naše anketě patří, protože i když některým lidem zvedá adrenalin v krvi, vypadá skvěle. 

5. Simona Krainová (50)

Drží se hesla Fuck the age (s*át na věk) a s padesátkou na krku vypadá snad ještě lépe, než v dobách své největší slávy. Simona na sobě maká a přesto, že ve tváři jsou vidět četné estetické zákroky, patří k ženám, za jejíž postavu by ostatní dámy platily zlatem. S manželem Karlem patří k nejstabilnejsim párům našeho rybníčku a skandály vyvolává jen nahými snímky, jimiž rozhodně nešetří. 

6. Monika Bagárová (29)

Patří k našim nejkrásnějším zpěvačkám a ve Varech se pochlubila rodinou, jako z reklamy na štěstí. Maminka tříleté Ruminky vyvedla urostlého přítele, po jehož boku jen zářila. Monika je ozdobou každé akce. Vždy vypadá skvěle, umí se chovat a je neskutečně milá na všechny okolo. Mimo pěvecké kariéry slaví úspěch i s vlastní kosmetickou řadou pojmenovanou po roztomilé dcerce. 


 

Monika Bagárová už má kompletní rodinu, po které toužila. Její fešný partner bere fanynkám dech

Spokojená, šťastná a zase usměvavá. Pro Moniku Bagárovou (28) je rodina vše a na festival do Karlových Varů tak vyrazila i s dcerou Ruminkou (3) a pohledným partnerem. Přes den zpěvačka řádila s roztomilou holčičkou a večer patřila jen svému milému.
svetzeny.cz

7. Iva Kubelková (46)

Nemusí předvádět své bujné poprsí, aby byla za hvězdu. Iva vypadá skvěle v jakémkoliv modelu a přesto, že má doma dvě dospívající dcery, neztrácí nic ze svého půvabu. Naplno se věnuje moderování, občas si ráda zazpívá a díky svým křivkám je stále aktivní modelkou nejmenované značky plavek a spodního prádla. 

8. Dara Rolins (50)

Velká kamarádka Krainové si se svou souputnicí s ničím nezadá. Vymakanou postavu zpěvačka také ráda předvádí nejen během koncertů a stejně, jako Simona si vypomáhá zákroky na estetických klinikách. Na ‚‚stará kolena” potkala svou možná osudovou lásku, legendárního fotbalistu Pavla Nedvěda, po jehož boku našla konečně své zvonky štěstí.

9. Pavlína Pořízková (58)

Patřila ke generaci prvních supermodelek a ve světě předvedla, že Češky po zásluze patří k nejkrásnějším ženám. Pořízková žije za oceánem a domů létá, jen při zvláštních příležitostech a to festival rozhodně byl. Bývalá modelka by i dnes mohla na přehlídková mola a svou přirozeností a šarmem by ‚‚plastové” kolegyně strčila do kapsy. 

10. Adéla Gondíková (49)

Další z řad nestárnoucích hereček, na které je radost pohledět. Vždy dobře naladěná a na rozdíl od manžela Jiřího Langmajera, nemá problém si se všemi ochotně popovídat. Adéla zraje jako víno a svazek s akčním hercem jí velice svědčí. Společně se prohánějí na kolech, podnikají různé tůry a oba se udržují v perfektní kondici. 

11. Tereza Budková (32)

Když ještě soutěž Miss měla úroveň a nešlo jen o business chrlící jednu rychlokvašku za druhou, umístila se Tereza na druhém místě. Modelka byla ozdobou jednoho z festivalových večírků a ač vynesla odvážnější model, působila vkusně. Jejím partnerem je bývalý hokejový brankář Ondřej Pavelec. Společných snímků je ale jako šafránu. Partneři si své soukromí velmi chrání a nemají potřebu dávat svou lásku okatě najevo. 


 

Každá je jiná, ale všechny patřily k ozdobám karlovarského festivalu
Zdroj článku