Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity na sítích: Dojemné vyznání Libora Boučka, žhavé krásky v prádle a Langmajer jako nováček na Instagramu

Co se událo v životech českých celebrit během posledního týdne? Někteří se pochlubili sexy figurou, jiní naopak překvapili láskyplným vyznáním.

Jiří Langmajer polapen!

Herec Jiří Langmajer si konečně založil Instagram a rovnou se postaral o pořádný rozruch. Sdílel "story", kde byla vidět jeho chlouba poté, co vylezl z rybníku při pravidelném otužování. Všichni to vzali s humorem a samotný Langmajer to komentoval slovy, že nahý byl viděn už nesčetněkrát ve filmech.  

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Lucie Vondráčková představila nový videoklip

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková plní svůj profil fotkami s krásných červených šatech. Jedná se o "backstage" k aktuálnímu videoklipu, který právě vydala. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Monika Bagárová jako sexy řidička

Zpěvačka a hlavně maminka Monika Bagárová se může vyfotit před porodem, po porodu nebo v koloně v autě a pořád vypadá jako hvězda. Na nejnovější fotce předvedla, že oprávněně patří mezi nejkrásnější zpěvačky u nás. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Dana Morávková našla recept na štěstí

Herečka Dana Morávková sdílí se svými fanoušky rodinné fotografie a zdá se, že se svým manželem Petrem Maláskem jsou stále zamilovaní. Dvojice si řekla své ano v roce 1996 a štěstí je evidentně neopouští. Tomu se říká najít pravou lásku na celý život. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Ewa Farna zapózovala ve studiu

Zpěvačka Ewa Farna sdílela fotky ze studia, kde vypadá opravdu sexy a doplnila je krásným popiskem:
"Mit bezvadny pondeli je lepsi nez spatnou nedeli.?
Kdyz milujes svou praci, nenenavidis pondelky, ne?
A kdyz mas dite tak Ti je uplne jedno?
Preju Vam pro dnesek “mindset” na Medvidka Pu, jak totiz rikal:
“Ktery den je muj nejoblibenejsi? Dnesek.”
❤️❤️❤️"

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Gábina Partyšová v sexy korzetu! 

Moderátorka Gábina Partyšová předvedla své tělo v odvážném korzetu a musíme uznat, že postavu má výstavní! Ovšem nic není zadarmo, Gábina pravidelně cvičí a udržuje se ve skvělé formě. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Marta Jandová a její nový kluk

Fotku z hor se sněhulákem sdílela zpěvačka Marta Jandová s popiskem: "Můj kluk má dlouhej nos ??" a musíme uznat, že opravdu má! 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jitka Schneiderová v novém seriálu!

Herečka Jitka Schneiderová se pochlubila společnou fotkou z natáčení nového seriálu Anatomie života, který startuje tento týden.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Hana Mašlíková se předvedla ve spodním prádle

Moderátorka Hana Mašlíková se odvázala a na svém účtu sdílela fotku ve spodním prádle. Do očí se jí pánové asi koukat nebudou! 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Libor Bouček bude otcem!

Radostnou novinkou se pochlubil moderátor Libor Bouček a popisek u jeho příspěvku vbás dojme! 

"Tohle chci napsat jako nejupřímnější vyjádření obdivu a fascinace. Mojí Ženě. V životě se obklopujeme plány a sny. Říkáme si, jak precizně využít čas nám daný. Jak potěšit vlastní ego významnou či malichernou aktivitou. My muži leckdy potěšení nacházíme v rozhodnutí. Či rozhodování. Rosteme. S časem. Věkem. Zkušeností. Rosteme méně osobnostně, více sebevědomě. Poslední měsíce nerostu. Jen fascinovaně sleduji dar. A de facto jeho nejčistší definici. Nedá se koupit, vymodlit, ukrást ani sehnat pod rukou. Dar, který nemá žádný muž pod kontrolou. Dar, před kterým jsme my muži zcela bezmocní. Dar, který je oslavou ženy a důkazem jejího kouzla a síly. A možná i nadřazenosti. Nevnímám ho první den. Ani poslední. Ale je natolik výsostně náš, že jsme nenašli důvod a nutkání se s někým neosobně, bez setkání dělit. Ale otázky, spekulace, konstrukce a minimálně negentlemanství nás natolik obklopily, že vám náš dar ve stínu s pokorou a s láskou představujeme. Nemyslím, že nám narození daru změní život, neb tenhle okamžik vyhlížíme takřka od nepaměti. Nemyslím, že existují slova, která by zcela popsala poslední měsíce nás dvou. Nemyslím, že jakákoli externí reakce dokáže změnit intenzitu našeho štěstí. Jen vím, že tenhle rok je báječný. A vyhlížím okamžik, kdy Jí asi umačkám ruku, utopím se ve vlastním chaosu, pronesu desítky nemístných vět a utopím se vlastní malicherností. Zatím co Ona promění naši úsečku nejpevnější v překrásný trojúhelník. S pokorou a láskou budeme šťastni za klid a třeba kus milého očekávání. Věřte, že známe křehkost opravdového Daru. A to jde přitom o to nejpřirozenější, co svět nabízi."

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček
Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

Herečka Jennifer Aniston spoléhá na velmi specifický typ půstu. Nejen, že má díky němu dokonalou postavu, ale i dobrý pocit. Vyzkoušíte ho také?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Sex ve městě je zpátky! Carrie se vrací na televizní obrazovky a přijdou změny, které se nebudou každému líbit

Fanoušci Sexu ve městě se mohou těšit na návrat kultovního seriálu s newyorskými ženami. Přijdou ovšem změny, které se možná nebudou každému líbit.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Osobnosti na sítích: Leoš Mareš na luxusní dovolené, Simona Krainová předvedla dokonalou postavu na pláži

Upečte doma žemlovku podle Lucie Borhyové nebo se podívejte, kde tráví čas Leoš Mareš s manželkou Monikou. Co se událo v životě českých celebrit? Svět ženy vám přináší stručný souhrn.
svetzeny.cz