Přejít k hlavnímu obsahu

Sex ve městě je zpátky! Carrie se vrací na televizní obrazovky a přijdou zásadní změny, které se nebudou každému líbit

Fanoušci Sexu ve městě se mohou těšit na návrat kultovního seriálu s newyorskými ženami. Přijdou ovšem změny, které se možná nebudou každému líbit.

Konečně! Sex ve městě je zpátky!

Sex ve městě je jedním z nejoblíbenějších seriálů. My pro vás máme dobrou zprávu – Carrie a její newyorské kamarádky se brzy vrátí na vaše obrazovky. A máte se na co těšit, nejedná se o film, ale o další sérii slavného seriálu.

Takto bude vypadat nový Sex ve městě

Původní hvězdy Sarah Jessica Parker (Carrie), Kristin Davis (Charlotte) a Cynthia Nixon (Miranda) v neděli na sociálních médiích oznámily, že jejich dřívější seriál znovu ožije na stanici HBO s názvem And Just Like That…, který bude pojednávat o přátelství těchto tří krásek v jejich 50 letech. Natáčet se začne koncem letošního jara v New Yorku.

 

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Michael Patrick King, který získal cenu Emmy za režii seriálu a napsal a režíroval oba jeho celovečerní filmy, se vrací, aby vytvořil novou sérii. Nový Sex ve městě bude mít celkem 10 epizod. Produkovat ho budou také Parker, Davis a Nixon.

Sex ve městě, založený na sloupcích Candice Bushnellové, běžel šest sezón v letech 1998-2008 na HBO a odnesl si Emmy za nejlepší komediální seriál v roce 2001, přičemž hvězdy Parker a Nixon také získaly sošky za své role v roce 2004.

Samantha bude chybět

Změna, která se seriálu jistě dotkne, bznamená natáčení bez herečky Kim Cattrall, tedy Samanthy Jones, která již několikrát v médiích vystoupila a pronesla nelichotivé věty směrem ke spolupráci se Sarah. 

Připravili jsme pro vás galerii zajímavostí o seriálu Sex ve městě

Zajímavosti seriálu Sex ve městě

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

Herečka Jennifer Aniston spoléhá na velmi specifický typ půstu. Nejen, že má díky němu dokonalou postavu, ale i dobrý pocit. Vyzkoušíte ho také?
svetzeny.cz

Seriál Přátelé: Kdo měl být původně Rachel, proč hrál Bruce Willis zadarmo a kdo byl první na scéně?

Ross, Monika, Rachel, Chandler, Joey a Phoebe vtrhli na televizní obrazovky 22. září 1994. O 10 let později se poslední epizoda se s 65 miliony diváků stala jednou z nejsledovanějších v celé televizní historii. Je něco, co o nich ještě nevíte?
svetzeny.cz