Přejít k hlavnímu obsahu

Pokračování seriálu Sex ve městě: Zamiluje se Carrie do někoho jiného? Ve hře je nový krasavec i bývalá láska

Co na to pan Božský? Byly zveřejněny fotografie z natáčení pokračování oblíbeného seriálu Sex ve městě. Carrie na nich v náručí nese neznámý svalnatý krasavec. Bude s ním pan Božský bojovat o přízeň Carrie a co dalšího o natáčení víme?

Zamiluje se v dalším dílu Sexu ve městě Carrie do jiného muže?

Natáčení dalších dílů seriálu Sex ve městě je v plném proudu. Už nyní jsou diváci rozděleni na dva nesmiřitelné tábory. Jeden by byl nejradši, kdyby žádný další díl už nevyšel. Hlavním důvodem je absence postavy jménem Samantha, která celému filmu i předcházejícímu seriálu dodávala pořádné „grády“ svými peprnými sexuálními zážitky a humorem. Bez Samanthy už to nebude ono – myslí si řada fanoušků. Někteří dokonce požadují, aby vznikl seriál či film jen o této postavě. Druhá skupina fanoušků pokračování seriálu vítá a těší se na výsledný snímek. Zdá se ale, že vše nezůstane při starém ani co se týče vztahu Carrie s panem Božským.

Mohlo by se vám líbit

Britney Spears si deaktivovala účet na Instagramu, kde měla 34 milionů fanoušků. To mají o zpěvačku obavy

Pokud hledáte účet zpěvačky Britney Spears na Instagramu, hledáte ho marně. V úterý byl totiž zrušen a fanoušci netrpělivě čekají na zprávy o Britney, o kterou mají velké obavy vzhledem k nedávným událostem. Co se stalo?
svetzeny.cz

NY Post zveřejnil nové snímky z natáčení, kde Carrie pojídající bagetu nese v náručí pohledný svalnatý krasavec. Jedná se o francouzského herce a modela jménem Thomas Canestraro. Jeho úloha v seriálu je zatím neznámá, ale lze předpokládat, že nepůjde jen o jednu scénu a možná bude pan Božský o Carrie muset bojovat stejně tak, jako kdysi ona usilovala o něj. Thomas Canestraro není žádným nováčkem ve filmovém světě. Mezi jeho zatím nejslavnější účinkování patří film Postradatelní 3, kde si zahrál po boku Sylvestera Stallona a Mela Gibsona. Rovněž jste ho mohli vidět na plakátech s upoutávkou na film Nebezpečná laskavost, kde zapózoval spolu s Blake Lively. Vyrostl v malém městečku u Paříže, před 10 lety se přestěhoval do New Yorku. Herectví však v jeho životě nehrálo prim, Thomas Canestraro se celý život věnoval zejména kickboxu, ve kterém se mu podařilo dostat se mezi světovou špičku.

Co dalšího víme o pokračování Sexu ve městě?

Připravuje se celkem 10 zbrusu nových dílů oblíbeného seriálu. Ten by měl zachytit tři hlavní hrdinky seriálu – Carrie, Mirandu a Charlotte. Děj se přesouvá o dvacet let později, kdy je hlavním hrdinkám kolem 50. Každá epizoda bude trvat 30 minut, jak tomu bylo kdysi. Natáčet se začalo v červenci 2021, což znamená, že si na výsledek budeme muset ještě počkat. Natáčí se stejně jako v původním seriálu v New Yorku, zatím není známá žádná další lokace, kde by se děj odehrával. Vrátí se i většina oblíbených postav. Tou nejdůležitější je pan Božský, kterého si opět zahraje Chris Noth. Jeho účast v seriálu však byla po nějakou dobu nejistá, nejprve se psalo o tom, že se natáčení nezúčastní, nakonec však bylo potvrzeno, že se jej diváci v seriálu dočkají.

Jak bychom mohli kdy udělat novou kapitolu Sexu ve městě bez našeho pana Božského?“ nechal se slyšet výkonný producent seriálu. Jsme zvědavý, co řekne na nového nápadníka Carrie, jak jsme již zmiňovali výše. O Carrie zřejmě bude mít zájem hned několik mužů, naznačuje to i návrat Aidena – bývalého snoubence Carrie, kterého si v seriálu zahrál John Corbett. Herec prozradil, že se objeví hned v několika epizodách – bude se snažit získat Carrie zpět nebo bude jeho role tentokrát úplně jiná? Na scénu se vrací i Steve Brady – manžel Mirandy. Nechal se slyšet, že se na natáčení moc těší a spolupracovat s Cynthií Nixon, která Mirandu hraje, je prý sen.

Zdroje: NY Post, Hello Magazine, Insider