Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadají detektivové Dempsey a Makepeaceová: Krásná blondýnka stojí stále za hřích a se svým seriálovým parťákem mají pořád neutuchající vášeň

Info ikona
Glynis Barber a Michael Brandon

Když k nám v devadesátkách vtrhl seriál Dempsey a Makepeaceová všichni s napětím sledovali špičkování krásné blondýnky a ostříleného drsňáka. Jiskra mezi Glynis Barber (67) a Michaelem Brandonem (78) přeskočila i ve skutečnosti a herci jsou stále spolu. Seriálová Harriet vypadá neskutečně a v jejím partnerovi bychom i dnes poznali rošťáckého Jamese.

Herci Romanu Zachovi roste doma konkurence: Syn exceluje před kamerou a na své charisma sbalil starší dceru známého českého zpěváka

svetzeny.cz

Vzájemná chemie mezi hlavními hrdiny byla patrná i skrz televizní obrazovky, ale zpočátku byli jen přátelé. Glynis se dokonce na Michaelovu adresu vyjádřila, že na ni působil arogantním dojmem a představa spolupráce se zdála noční můrou. Dlouhé hodiny na place ale udělaly své a herci se do sebe postupně zamilovali. 

Tajemství ke spokojenému manželství

Stejně, jako se vyvíjel vztah jejich detektivů, sílila reálná láska. V roce 1989 se Glynis s Michaelem vzali a za tři roky se jim narodil syn Alex. Jejich manželství je i po více než třiceti letech prý stále pěkně divoké. ‚‚S Michaelem jsme vždy měli trochu konfliktní vztah, vášnivý a nestálý. Člověk by řekl, že po všech těch letech se to změní. Musím uznat, že jsme asi oba vyzráli, ale přesto jsme pořád nestálí. Možná právě to je naše tajemství ke spokojenému manželství,” prozradila Glynis pro deník Dailymail s tím, že se ve vztahu rozhodně nenudí. 

Takhle vypadají Glynis s Michaelem dnes

Info ikona
Dempsey a Makepeaceová

Dempsey a Makepeaceová navždy spolu

V manželství herci samozřejmě řešili krize a párkrát i ve vzduchu viselo slovo rozvod. ‚‚Nikdy jsme se v manželství nerozdělili, ale byly tu i doby, kdy jsme o tom přemýšleli,” přiznala blondýnka upřímně, že vždy si naštěstí oba uvědomili, jak moc je jejich láska silná a co vše už mají za sebou. Patří tak k nejstabilnějším hereckým párům bez nějakých skandálů a touze po pozornosti. 

Glynis vypadá stále velmi dobře a kromě pár vrásek ve tváři je to pořád ta Makepeaceová s blonďatým mikádem. Herečka vyznává zdravý životní styl. Zamilovala si cvičení jógy, přestala jíst maso a pozorně naslouchá svému tělu. Na Michaelovi se zub času více podepsal, ale při pohledu do jeho očí uvidíte jiskru drsňáckého Jamese, který pobíhal po ulicích Londýna a zatýkal zločince. 


 

Uhrančivý Sandokan a milovník žen: Kabir Bedi má za sebou čtyři manželství a sebevraždu člena rodiny

svetzeny.cz

Seriál přinesl Glynis s Michaelem velkou popularitu
Zdroj článku