Přejít k hlavnímu obsahu

Herci Romanu Zachovi roste doma konkurence: Syn exceluje před kamerou a na své charisma sbalil starší dceru známého českého zpěváka

Jablko v tomto případě rozhodně nepadlo daleko od stromu. Sympaťák Roman Zach (50) předal svému synovi ty nejlepší geny. Talentovaný Prokop (18) studuje konzervatoř a za sebou má role v úspěšných snímcích. Kouzlu charismatického mladíka podlehla i o osm let starší Rozálie Havelková (26).

Poprvé na sebe mladý herec upoutal pozornost ještě coby desetiletý chlapec v seriálu Já, Mattoni. Od té doby si zahrál v pár dalších seriálech, příležitost dostal ve filmu 3Bobule a můžeme ho vidět i na divadelních prknech. Prokop má díky zajímavé tváři, která rozhodně nezapadne v davu, nakročeno ke skvěle kariéře.

Dvoumetroví fešáci

Svého tátu nezapře, a když se někde pánové objeví, pozornost žen se přesune jejich směrem. Roman patří k idolům českého hereckého nebe a i díky své více než dvoumetrové výšce je nepřehlédnutelný. Přičteme-li k tomu pohlednou tvář a galantní chování, nemůžeme se ani trochu divit chtivým pohledům přítomných dam. Naopak dospívající slečny přitahuje Zach mladší.


 

Roman s Prokopem 

Info ikona
Roman Zach se synem Prokopem

Táta byl nejdříve proti herectví

Jako každý rodič, který přičichl k herecké branži, neměl Roman radost, když se Prokop rozhodl jít v jeho stopách. ‚‚To je taková klasika, myslím, že žádný herec nechce, aby jeho děti dělaly divadlo. Ze začátku byl tedy proti, ale nemůže mi v tomto směru oponovat,” prozradil Prokop webu lifee.cz s tím, že teď mu samozřejmě táta fandí a podporuje ho. Mimo talentu pro herecké umění podědil sympatický mladík po tátovi i výšku. Což ale může být občas na obtíž. ‚‚Někdy můžu vypadat jako malej kluk a můžu ho i zahrát, ale potom přijdu na plac a mám dva metry. Z toho jsou lidé potom překvapení a najednou se neví, co s tím,” přiznává herec, jenž si narozdíl od táty oblíbil extravagantní módu a dokáže zkombinovat na první pohled nezkombinovatelné kousky. 

O osm let starší kráska

Spojení určitého drzého stylu s lehce floutkovským vzhledem, který Prokop rád doplňuje mohutnými prsteny, působí na fanynky jako magnet. A rozhodně se nejedná jen o pubertální dívky. Prokop totiž na svůj věk nevypadá a i díky vyzrálosti v mluveném projevu byste neřekli, že se bavíte se sotva plnoletým mužem. Ostatně jeho kouzlu podlehla i o osm let starší zpěvačka Rozálie, jejímž tatínkem je milovník swingu Ondřej Havelka (68). Oba jsou jako vystřiženi z vintage katalogu a navzájem se skvěle doplňují. 


 

Věk nehraje v lásce Prokopa a Rozálie roli

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Prokop jde do podoby táty Romana
Zdroj článku