Přejít k hlavnímu obsahu

Monika Bagárová už má kompletní rodinu, po které toužila. Její fešný partner bere fanynkám dech

Spokojená, šťastná a zase usměvavá. Pro Moniku Bagárovou (28) je rodina vše a na festival do Karlových Varů tak vyrazila i s dcerou Ruminkou (3) a pohledným partnerem. Přes den zpěvačka řádila s roztomilou holčičkou a večer patřila jen svému milému.

Mohlo by se vám líbit

Anketa: Vyberte nejkrásnější šaty Karlových Varů. Úchvatná Sara Sandeva, růžová Čvančarová a svítivá Rolins

Prohlédněte si v galerii úchvatné róby a stylingy celebrit a vyberte s námi tu nejkrásnější. Na červeném koberci se prošly nejen známé průšvihářky jako Radka Třeštíková, ale i krásky, které jsou známé pro svůj vytříbený vkus jako Daniela Peštová nebo Sara Sandeva.
svetzeny.cz

Po rozchodu, návratu a definitivním rozchodu s tatínkem dcery, bojovníkem MMA Makhmudem Muradovem (33) byl na Moničině tváři vidět smutek. I když se snažila být kvůli dceři statečná, přeci jen se jí rozpadl sen o rodině. Naštěstí se objevil princ na bílém koni. A to doslova…

Je nám spolu krásně

Nějaký čas už zpěvačka randí s karlovarským podnikatelem Leonardem Lekajem (32). Urostlý sympaťák nemá jen pohlednou tvářičku, ale je také pohádkově bohatý. Své princezně tak snese modré z nebe a skvěle si rozumí i s malou Rumiou. ‚‚Jsme zamilovaní a je nám krásně. Každý si zaslouží být milovaný,“ řekla už dříve zpěvačka, která jen září a festivalovou atmosféru si vychutnávají všichni tři společně.

Mohlo by se vám líbit

KVIF 2023: Karlovy Vary ožívají! Po vážných problémech dorazila i Jiřina Bohdalová

V první půlce června vyděsila všechny fanoušky i kolegy informace o špatném zdravotním stavu slavné české herečky Jiřiny Bohdalové (92). Vše je zažehnáno, protože herečka právě dorazila do Karlových Varů. Podívejte se, jak jí to sluší.
svetzeny.cz

Monika se věnovala Rumince, potom svému příteli

Nejdříve Monika vyrazila s Ruminkou na akci, kde si holky dopřály sladké potěšení v podobě luxusního nanuku. Obě byly sladěny do posledního detailu ve smetanových šatech. A zatímco zpěvačka se ochotně usmívala, malou princezničku blesky fotoaparátu spíše nudily. ‚‚S mojí malou potvůrkou," okomentovala Bagárová vtipně snímek, kde dělá Ruminka obličeje. Večer pak Monika měla pro dcerku hlídání a mohla vyrazit s partnerem do víru noci. A jak jinak, než zase sladěni. Oba by mohli z fleku pózovat na titulcích módních časopisů. Vzhledem k tomu, že Leo má některé své podnikatelské aktivity v Karlových Varech, tak lepšího průvodce lázeňským městem by Monika nenašla.

Monika si Vary vychutnává s dcerkou i s přítelem.
Zdroj článku