Přejít k hlavnímu obsahu

Nejkrásnější muži karlovarského festivalu: Hlasujte v anketě a vyberte vítěze

Nejen o filmu, party a honosných šatech za statisíce je festival v Karlových Varech. Na své si přijdou i dámy, protože také zástupci z řad mužů se snaží pořádně vyfifknout a zazářit před přítomnými fotografy. Svět ženy udělal anketu o největšího fešáka. Kdo z pánů se dostal do hledáčku žen a rozhodně patří do naší galerie?

Anketa: Vyberte nejkrásnější šaty Karlových Varů. Úchvatná Sara Sandeva, růžová Čvančarová a svítivá Rolins

Prohlédněte si v galerii úchvatné róby a stylingy celebrit a vyberte s námi tu nejkrásnější. Na červeném koberci se prošly nejen známé průšvihářky jako Radka Třeštíková, ale i krásky, které jsou známé pro svůj vytříbený vkus jako Daniela Peštová nebo Sara Sandeva.
svetzeny.cz

Václav Neužil (43)

Hojně obsazovaný herec Dejvického divadla nejvíce zaujal rolí legendárního běžce Emila Zátopka. Kvůli postavě si sice nechal vyholit půlku hlavy, ale na premiéře už byl zase za štramáka. Ne jinak tomu bylo i ve Varech. V obleku to herci sekne a plusové body naháni i svým smyslem pro humor. 

Adam Vacula (35)

Ještě jste toto jméno nikdy neslyšeli? Tak si ho dobře zapamatujte! Adam je nejen velký fešák, ale také výborný herec. Divačky okouzlil v seriálu Zlatá labuť a od té doby se z něho stal idol. Vysoký, urostlý, ve volných chvílích se věnuje boxu, díky kterému má perfektní postavu. Rád také fotí a nedávno měl i výstavu na pražské Náplavce. Adama provází tak trochu bouřlivá minulost, kdy má dle svých slov studium DAMU v mlze. Vyklidnil ho až měsíc v Amazonii, kam se vydal za místním kmenem na meditaci a očistné rituály uprostřed džungle. Seznamování chtivé dámy ale mají smůlu. Skoro dvoumetrový fešák je zadaný. Momentálně randí s vítězkou MasterChefa slovenkou Besky

Karel Roden (61)

Nemusí mít na sobě oblek, aby se po něm ženy otočily. Našemu nejúspěšnějšími herci, jenž prorazil i brány Hollywoodu stačí džíny, mikina a tmavé brýle. Roden zraje jako víno. Přibývající léta a šediny mu jen přidávají na jeho charisma, kterým už bezmála čtyřicet let oslňuje na plátnech kin a televizních obrazovkách.

Charismatický Karel Roden: Idol žen, který dobyl Hollywood a stáhl se do ústraní

Těžko bychom v našem filmovém rybníčku našli charismatičtějšího muže, než je Karel Roden (61). Oblíbený herec se dokázal prosadit v Hollywoodu a ženy všech věkových kategorií mu padají k nohám. O jeho životě toho není moc známo, ale něco se ven přeci jen dostalo. Přečtěte si o životě české legendy.
svetzeny.cz

Jiří Bartoška (76)

Na vždy skvěle oblečeného prezidenta filmového festivalu s nezbytnou cigaretou v koutku úst nemůžeme v našem seznamu zapomenout. Bartoška v mládí platil za velkého krasavce a i nyní by dle některých žen stál za hřích. A my nemůžeme jinak, než souhlasit. Barťák je prostě jen jeden a neznáme snad ženu, která by k legendě naší kinematografie nechovala sympatie.

Karel Dobrý (54)

Vynikající herec s osobitým šarmem, jenž do každé své role dokáže vnést neskutečnou energii a dodat jí tak zcela nový rozměr. V minulosti Dobrého smetl démon alkohol. Potýkal se se zákonem a díky pokusu o sebevraždu skončil v Bohnicích. Pod vlivem přišel také o prst na jedné ruce, když opilý skákal do kašny. Naštěstí se snad z nejhoršího dostal a dále září nejen na divadelních prknech. Minulost má navždy vepsanou, ale jeho ostré až drsné rysy ženy přitahují.

Tomáš Měcháček (44)

K zahození není ani bankéř z televizní reklamy. V obleku vypadá Tomáš přitažlivě a když si s ním na baru dáte skleničku, zjistíte, že je i neskutečně vtipný. Díky svému rozcuchu z vlasů ženám evokuje rošťáka a tím je i v reálném v životě. Kdo jiný by si troufl odskočit na ‚‚toaletu” hned pod světlem schodiště, jak tomu bylo po prohýřené nedělní festivalové noci a nikoliv hledat temný kout někde ve křoví.

Russell Crowe (59)

Z Gladiátora se sice herec proměnil v postaršího pána s bříškem, ale pořád ještě dokáže dostat fanoušky do varu. Jako to předvedl na samotném zahájení festivalu, kde vystoupil se svou kapelou. Hollywoodská hvězda první kategorie sbírá body také svým chováním. Ač by mohl, neohrnuje nos nad věčnými dotazy o společnou fotku či podpis. Z něho by si měli brát příklad někteří naši herci, kterým se na poličce nikdy neblýskne Oscar, ale chovají se jako primadony. 

Jak se vám líbí největší fešáci karlovarské kolonády?
Zdroj článku