Přejít k hlavnímu obsahu

Madonna ani v 63 letech nepřestává provokovat. Vyšpulila zadeček a ukázala svůj nestárnoucí dekolt

Info ikona
Madonna

Madonna je jednoduše královna skandálů. Její tělo bez pochyby podstoupilo mnoho úprav a plastických operací, nicméně i tak ji fanoušci milují a každá její fotka sklízí velký úspěch v podobě obdivných komentářů. Tentokrát Madonna ukázala svůj zadeček a fanoušci chválili její postavu.

Věčně kritizovaná jednou stranou, věčně milovaná stranou druhou. Madonnu buď milujete nebo nesnášíte. Není nic mezi. Ti, kteří ji milují, se nemohou nabažit fotek, které jsou sexy, provokativní a rozhodně byste neřekli, že je fotí někdo, komu je 63 let. Ti, kteří ji nesnáší, neustále poukazují na to, že podstoupila přemíru plastických zákroků, a že používá filtry, které ji ještě vylepšují.

Prsa i zadeček, Madonna ukáže všechno

 

Hádáme, že Madonna nebude patřit mezi stydlivky, a proto své fanoušky pravidelně potěší fotkou, ať už dekoltu nebo pozadí. Co ale fanoušky poslední dobu udivuje nejvíc, je její mladiství vzhled.

Vzkaz pro kritiky

Naposledy se vyjádřila velice upřímně a bez zábran ke svým kritikům, kteří píší, že používá filtry a přehnaně se upravuje. "Nase*te si. Můžu vypadat, jak chci. Žijeme ve svobodném světě,.." řekla mimo jiné. Fanoušci ji podpořili a napsali, že za ní stojí a milují to, jak je svá. Co si myslíte vy?

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.