Přejít k hlavnímu obsahu

Madonna ani v 63 letech nepřestává provokovat. Vyšpulila zadeček a ukázala svůj nestárnoucí dekolt

Madonna je jednoduše královna skandálů. Její tělo bez pochyby podstoupilo mnoho úprav a plastických operací, nicméně i tak ji fanoušci milují a každá její fotka sklízí velký úspěch v podobě obdivných komentářů. Tentokrát Madonna ukázala svůj zadeček a fanoušci chválili její postavu.

Věčně kritizovaná jednou stranou, věčně milovaná stranou druhou. Madonnu buď milujete nebo nesnášíte. Není nic mezi. Ti, kteří ji milují, se nemohou nabažit fotek, které jsou sexy, provokativní a rozhodně byste neřekli, že je fotí někdo, komu je 63 let. Ti, kteří ji nesnáší, neustále poukazují na to, že podstoupila přemíru plastických zákroků, a že používá filtry, které ji ještě vylepšují.

Prsa i zadeček, Madonna ukáže všechno

 

Hádáme, že Madonna nebude patřit mezi stydlivky, a proto své fanoušky pravidelně potěší fotkou, ať už dekoltu nebo pozadí. Co ale fanoušky poslední dobu udivuje nejvíc, je její mladiství vzhled.

Vzkaz pro kritiky

Naposledy se vyjádřila velice upřímně a bez zábran ke svým kritikům, kteří píší, že používá filtry a přehnaně se upravuje. "Nase*te si. Můžu vypadat, jak chci. Žijeme ve svobodném světě,.." řekla mimo jiné. Fanoušci ji podpořili a napsali, že za ní stojí a milují to, jak je svá. Co si myslíte vy?

Mohlo by se vám líbit

„Co se ti to stalo?,“ volají fanoušci a nemohou uvěřit, jak vypadá Madonna. Podívejte se na fotky, kde byste zpěvačku jen těžko poznali!

Madonna je ikona celá desetiletí a možná právě proto má zřejmě panickou hrůzu ze stárnutí. Jak jinak si vysvětlit její proměnu? Nápadně se podobná klanu Kardashianů, a tak se zdá, že Kim a její rodina neudávají trendy pouze v módě, ale i ve tvaru obličeje, velikosti rtů atd.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Školá volá! Celebrity se pochlubily svými dětmi, kteří se vrací do školy. Eva Decastelo, Leoš Mareš nebo Simona Krainová zvěčnili své děti na památku

Začátek školy je velká událost pro celou rodinu, nejen pro malé děti. České celebrity se nemohly ubránit a pochlubily se svými školáky na sociálních sítích. Podívejte se, jak to slušelo dětem Evy Decastelo, neboj jak se těší do školy synové Leoše Mareše.
svetzeny.cz